Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Rel
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Tacy sami, a ściana między nami
To by wystarczyło
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2017, 22:25
Ten uczuć, kiedy chcesz się zabić ale znowu ci się nie udaje
Odpisz
31 grudnia 2016, 15:40
Eee tam... U mnie to ktoś na autobusie jeździł :P
Odpisz
1 stycznia 2017, 02:31
@mateczek123: Masz zdjęcia?
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:24
Nie ale nawet w wiadomościach mówili. A jeśli chcesz się zapytać jakie miasto to Elbląg
Odpisz
31 grudnia 2016, 19:50
Chciałbym byc na miejscu ale zamiast poślizgniecia się to bym chciał wpaść pod ten samochód ale cuda się nie zdarzają
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2016, 16:12
No w hoj śmieszne. Prawie debila rozjechało...
Odpisz
31 grudnia 2016, 15:41
Głupi ma szczęście
Odpisz
31 grudnia 2016, 15:16
A szkoda... o jednego debila by było mniej.
Odpisz
31 grudnia 2016, 15:04
Rosja ?
Odpisz
31 grudnia 2016, 15:12
@Wladimir_Putin: Swojego państwa nie poznajesz? :D
Odpisz
31 grudnia 2016, 15:14
@Monster_: może to tylko Rosyjska rejestracja.....mam taką nadzieję...
Odpisz
31 grudnia 2016, 15:02
Odpisz