Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mrauczur

22 maja 2018, 08:40

"Synek cho no tu, coś o tobie jest!"

Avatar ghostarcher

15 grudnia 2016, 20:33

Ale jak ktoś jest uzależniony od czytania książek albo pracy to mają to w dupie. Czym to się różni od bycia graczem?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2016, 14:51

@creeper_girl: Gdybym miał to uzależnienie

Avatar creeper_girl

20 grudnia 2016, 14:58

Wystarczy znaleźć jakąś ciekawą

Avatar Boberek00

15 grudnia 2016, 19:09

zrobili kolejny materiał o tym ?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 grudnia 2016, 19:55

@Boberek00: chyba nie ale nie jestem pewny bi nie oglądam telewij

Avatar Wampir231

20 grudnia 2016, 06:48

W Pytanie na Śniadanie coś o tym znowu pieprzyli

Avatar darcus

19 grudnia 2016, 22:15

Grajcie dalej po piętnaście godzin dziennie w CS'a, to jeszcze nie raz poruszą ten temat. Takie haniebne produkcje jak CS, LoL i inne WoT'y psują opinię ogółowi świetnych, rozwijających gier komputerowych.

Avatar Oskaras

19 grudnia 2016, 23:40

@darcus: Ale WoTa, WT i ich podobne to szanuj. War Thunder dobra gra na przykład.

Avatar darcus

19 grudnia 2016, 23:56

@Oskaras: Nie wiem czym jest WT i nie mówiłem o tym.

Avatar TrevorMan

20 grudnia 2016, 02:23

@darcus: No ale jak taki np Edward bd grał w Mass Effect 13h dziennie to i tak wychodzi na jedno bo tu nie chodzi o typ gry a o godziny spędzone przy nich :v Aczkolwiek te z negatywną treścią też są Hejtowane przez media które wycinają fragment masakry z zabijania i mówią że cała gra tylko na tym się opiera nie zwracajac uwagi na np epicka fabułę która uzasadnia te czyny

Avatar darcus

20 grudnia 2016, 04:10

@TrevorMan: Wiesz, jeśli robisz coś innego niż myślenie, spanie czy oddychanie przez 13h bez przerwy, to zdecydowanie jest z tobą coś nie tak, nie ważne, czy grasz w gry, czy w golfa.

Avatar AssassinGamerqq15

Edytowano - 19 grudnia 2016, 19:07

Gry uczą logicznego myślenia i nie tylko :P

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Windows_10

19 grudnia 2016, 20:23

@JanuszWaleczny: u mnie dzięki grom mam lepsze oceny z angielskiego i znam więcej słówek :p

Avatar Reaper_

20 grudnia 2016, 00:53

@AssassinGamerqq15: Całkowicie się zgadzam,dzięki grom znam w luj dużo słówek z angielskiego i mam 5 i nawet na dodatkowym angielskim prawie wszystko wiem :)
:)

Avatar marcel22205

19 grudnia 2016, 22:28

Napi**dalanie 15 godzin w CS poprawia refleks... Więc pewnie do sprawdzianu też cię przygotuje :v

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2016, 19:34

A najgorsze jest to, że moi starzy łykają to jak pelikany i jak siedzę dłużej niż godzinę przy komputerze to zaczynają się wykłady o uzależnieniu, porównywanie do alkoholików i narkomanów, i że powinienem być na odwyku.
Bo za ich czasów to tych głupich komputerów nie było
A i zawsze pada argument, "nikt nie gra tyle co ty tylko ty codziennie siedzisz i grasz"

Avatar Windows_10

19 grudnia 2016, 20:25

tak, bo gamerzy którzy noszą pieluchy bo nie mogą przestać grać i przerwać ich 20 godzinnej rozgrywki nie istnieją.

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2016, 20:27

@Windows_10: Istnieją, no ale bez przesady chyba dorosły człowiek powinien odróżnić siedzenie tą symboliczną godzinę dziennie od nałogu

Avatar Windows_10

19 grudnia 2016, 20:40

rodzice tego nie ogarniesz

Avatar
Sourcream

15 grudnia 2016, 20:33

To przez te głupie ce es goł młodzi ludzie zabijajo!

Avatar ponczeq

16 grudnia 2016, 09:08

i pszes dżi ti ej fajf

Avatar czarny_ksienrzyc

19 grudnia 2016, 19:16

@ponczeq: gje te a pjenć

Avatar AJEMAJ

19 grudnia 2016, 20:35

akurat ja zgadzam się z opinią by robić odwyki "pro graczom" w kanser strajka takim co po kilka tysięcy godzin mają.

Avatar Mati129

15 grudnia 2016, 20:11

O co chodzi?
(___)

Avatar Jeraszko

15 grudnia 2016, 20:37

@Mati129: no bo ku*wa przez to ze ludzie grają w gry to oczywiście odrazu jest gdzieś w mediach czy w gazetach napisane ze jak grasz w gry to jestes uzależniony

Avatar Mati129

15 grudnia 2016, 20:43

@Jeraszko: Ale chodziło mi o to, gdzie się to znowu pojawiło?

Avatar grzegorzman

15 grudnia 2016, 22:46

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2016, 19:39

@Mati129: było w pytanie na śniadanie

Avatar Cookie4809

19 grudnia 2016, 19:27

Też tak mam. Chociaż każdy może być od czegoś uzależniony ..

Avatar onlytrue

19 grudnia 2016, 19:03

Dobra ale autor obrazka/ktoś inny może powiedzieć co takiego "mądrego" niby mówili ostatnio w tych mediach bo chętnie zagłębie się w temat :v

Avatar Wampir231

20 grudnia 2016, 06:46

Avatar Dr_Sheldon_Cooper

Edytowano - 15 grudnia 2016, 23:55

I mówią to ludziom uzależnionym od tv :v

Avatar Sebzer

15 grudnia 2016, 21:50

to jest taki temat zastepczy jak sie nic nie dzieje innego sensacyjnego

Avatar Scrollek0802

15 grudnia 2016, 21:30

ciekawe jest to że gdy byłem w 4 klasie podstawowej (teraz jestem w 2 gimnazjum) to mówili 2h na komputerze i 15 na jakieś ćwiczenia czh coś i 2h i i tak można podobno teraz niedawno słyszałem powinno się siedzieć godzinę dziennie chociaż aktualnie monitory wytwarzają mniej jakiegokolwiek promieniowania niż wcześniej

Avatar lorax12

15 grudnia 2016, 20:35

Ku*wa
Najpierw porno
Teraz znowu gry
PiS cofa się w rozwoju

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ostry ten sędzia

Co za przypadek

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka