Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Szybki jak błyskawica
Phi!
Nieuczciwa ocena
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 stycznia 2013, 19:38
Ja skaczę shiftem.
Gta san andreas,biczys.
Odpisz
25 września 2018, 08:39
@Methstius: gta sa shiftem sie biegnie
Odpisz
31 marca 2019, 07:56
może miał jakąś dziwną klawiaturę albo coś a tak w ogóle to hej
Odpisz
25 września 2018, 08:39
@Konto usunięte: sniper elite :(
Odpisz
27 lipca 2016, 11:02
A to spacją nie skaczą normalni ludzie 0.0 kappa
Odpisz
29 stycznia 2013, 20:27
Jestem gejmerem i uświadom to sobie
Odpisz
29 stycznia 2013, 17:34
W niektórych grach nie można skakać.
Odpisz
29 stycznia 2013, 17:03
można również skakać 腿部,手臂,頭,我,你,我們吃壽司三
Odpisz
29 stycznia 2013, 16:31
można skakac strzałką!!!!
Odpisz
28 stycznia 2013, 12:48
Ekhem... wypraszam sobie: w Gothic'u skacze się ALTem :P
Odpisz
28 stycznia 2013, 20:40
@Paulius: racja , nie tylko spacją się skacze
Odpisz
29 stycznia 2013, 14:16
@Paulius: zawsze sterowanie można zmienic :D
Odpisz