Atak oddziału radzieckiej armii na siedzibę III Rzeszy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Cel namierzony
Lekko nie będzie
To się nie może nie udać
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2018, 10:50
kto zauważył freebleda?
Odpisz
16 grudnia 2016, 19:36
5 bo warhammer
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2016, 19:52
@Boberek00: Jaki Warhammer, przecież to atak ZSRR na III Rzeszę, jest wyraźnie napisane. Nawet widać charakterystyczne radzieckie mechy bojowe oraz Stalina (to ten w czerwonym).
Odpisz
16 grudnia 2016, 19:55
@Maks2603: raczej generał (chyba) wszystkich wojsk radzieckich, nie stałby w środku walki.
Odpisz
16 grudnia 2016, 19:57
@mante: Wątpisz w predyspozycje bojowe naszego wodza, HERETYKU?
Odpisz
16 grudnia 2016, 20:58
@Maks2603: Tak.
Odpisz
16 grudnia 2016, 21:02
@mante: Przykro mi, Wódz zadecydował.
Odpisz
16 grudnia 2016, 22:45
@Maks2603: Zmuś mnie.
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:07
@mante: Zachodni szpieg, pi**yet! Pod ścianę Go!
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:33
@Maks2603: to nie Stalin ;)
Odpisz
8 stycznia 2017, 10:46
@mante:
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:27
FOR THE EMPEROR!!!!!!
Odpisz
23 grudnia 2016, 14:07
@MartellusV14:
Odpisz
18 grudnia 2016, 21:08
Dla tych, którzy nie widzą w tym obrazku odrobiny ironii:
Symbol Imperium z WH40K i dzisiejszej Rosji jest taki sam - dwuglowy orzeł.
Imperium to po prostu futurystyczne Ruski, ot co.
Odpisz
18 grudnia 2016, 21:41
NIE ! NIE MOŻE BYĆ!
Odpisz
19 grudnia 2016, 00:30
TBH zależy od regimentu
Odpisz
19 grudnia 2016, 09:02
Ależ to się perfekcyjnie zgadza; nawet Imperialna Gwardia ma podobną taktykę walki - zalać wroga tak dużą ilością mięsa, żeby mu się skończyła amunicja.
Odpisz
19 grudnia 2016, 11:59
problem jest taki ze dostrzegam tam warpriesta Imperium z Warhammer Fantasy Battle
Odpisz
19 grudnia 2016, 18:42
@Miguelp: Uniwersum WH40K jest bardzo podobne pod pewnymi względami do WHFB. To nie Warpriest, ale wygląda podobnie.
Odpisz
19 grudnia 2016, 19:01
wiem ze jest podobne ale on jest kropka w kropke taki sam xD
Odpisz
19 grudnia 2016, 19:03
Każdy regiment jest inny - IG to nie tylko Cadianie.
Odpisz
19 grudnia 2016, 19:04
@Miguelp: Bądź co bądź to ta sama firma. Na obrazku widać właśnie battlepriesta tylko w wersji 40k
Odpisz
19 grudnia 2016, 19:28
@bartus99: przyznasz ze ludzaco podobny
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:05
@Miguelp: Stary Świat/Wiek Sigmara:
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:06
@Miguelp: 40k/30k:
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:53
@bartus99: na tym zdj podobnie wyglada jak tigurka z wfb
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:59
@Miguelp: "na tym zdjęciu". Figurki WHFB występują w różnych rodzajach. Zwykle kapłani Sigmara wyglądają tak jak na rysunku powyżej. Pancerz z ornamentami imperium+młot
Odpisz
19 grudnia 2016, 22:06
@bartus99: ja mam na mysli tylko zdj
Odpisz
19 grudnia 2016, 22:18
@Miguelp: "obrazek"
Odpisz
20 grudnia 2016, 07:42
@bartus99: jeden pies
Odpisz
20 grudnia 2016, 14:42
@Miguelp: dwa suka
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:53
Tu też, znowu zależy od regimentu, każdy ma inną strategię. Np Death Korps of Krieg prowadzą wojnę okopową
Odpisz
20 grudnia 2016, 17:13
Harakoni,Vostroya-ńsi, Psy Pustyni itp itd. Nawet regimenty Cadian mają różne strategie.
Odpisz
22 grudnia 2016, 00:08
Ale ty wyczułeś żart w moim komentarzu, nie?
Odpisz
22 grudnia 2016, 16:12
Ja
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:02
FOR THE EMPERRRROOOOOOOOOOOOOOOOOORRRRRRRRRRRRRRRRR
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:44
Odpisz
16 grudnia 2016, 20:59
ZSRR miało strasznie wykokszonych magów.
Odpisz
16 grudnia 2016, 20:26
BLOOD FOR CHAOS GODS!
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:03
@lorax12: ale tu jest gwardia, a to mówią heretycy z chaosu ._.
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:18
MUAHAHAHAHAHA!
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2016, 20:22
@lorax12: O NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
TO CHAOS
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:25
*akty kebaba i Chaosu*
Odpisz
19 grudnia 2016, 12:01
Baruk Kahazad!
Khazad ai menu!
Odpisz
19 grudnia 2016, 20:09
@lorax12: Skulls for the skull throne!
Odpisz
19 grudnia 2016, 20:35
@Cubek: Iglibsu Khuzdul!
Odpisz
27 grudnia 2016, 16:27
@lorax12:
Odpisz
27 grudnia 2016, 20:31
@triad23: I sense... time to run
Odpisz
27 grudnia 2016, 20:34
@lorax12: why?
Odpisz
27 grudnia 2016, 20:37
@Miguelp: Because supporting Chaos was a bad idea
Odpisz
27 grudnia 2016, 20:40
@lorax12: w zasadzie to Chaos wygral
Odpisz
27 grudnia 2016, 20:41
@Miguelp: Tak czy siak zrobiłem to tylko dlatego, że przegrałem zakład z tymi dupkami
Odpisz
27 grudnia 2016, 21:37
@lorax12: aha a Chaos nadal wygral
Odpisz
27 grudnia 2016, 21:39
@Miguelp: k
Odpisz
28 grudnia 2016, 08:52
@lorax12: nikt się niespodziewał Imperialnej Inkwizycji!
Odpisz
28 grudnia 2016, 10:31
@triad23: Well
Spodziewałem się jej po napisaniu mojego komentarza
Odpisz
28 grudnia 2016, 15:39
@triad23: nikt sie nie spodziewal Jejowej Inkwizycji
Odpisz
29 grudnia 2016, 08:34
@Miguelp: nawet jejowa na mnie niedziała
Odpisz
29 grudnia 2016, 11:32
@triad23: do teraz nawet nie wiedziales ze jest
Odpisz
29 grudnia 2016, 15:41
@Miguelp: tak uważasz?
Odpisz
29 grudnia 2016, 15:45
@triad23: tak
nikt nie wie ze istniejemy
wszystko przez problemy organizacyjne
te faxy podpisy urzedy biurokracja
kiedys tak nie bylo
brales wode swieconk miecz i osikowy kolek i tu wampira tam czarownice wilkolak jeszcze
a teraz to juz nie to samo
potrzebny jest ksiegowy sekretarka i w ogóle
Odpisz
29 grudnia 2016, 16:07
@Miguelp: ja na dodatek muszę tropić heretyków, xenosów i inną, wszelaką gadzinę....taka robota Inkwizytora Imperium...wyskoczymy na piwo?
Odpisz
29 grudnia 2016, 16:12
@triad23: masz koncesje papieza?
Odpisz
29 grudnia 2016, 16:14
@Miguelp: hola...my nie podlegamy papierzowi...my podlegamy Imperatorowi(Nie Dudzie)...ale możemy wypić jako koledzy po fachu...
Odpisz
29 grudnia 2016, 16:17
@triad23: ojej
nie jestem Sigmarytom
Odpisz
29 grudnia 2016, 16:20
@Miguelp: oj tam oj tam *Podaje butelki Piwa* Pijmy już
Odpisz
29 grudnia 2016, 23:25
@triad23: no wiesz nie powinienem
jeszcze sie zaczne za latwymi ministrantamu uganiac
Odpisz
30 grudnia 2016, 10:14
@Miguelp: nie zacznie się, nie zacznie się
Odpisz
30 grudnia 2016, 21:25
@triad23: mowie ze ja zaczne
Odpisz
31 grudnia 2016, 10:01
@Miguelp: aha...no to pijmy? *Podaje butelke piwa, poczym wypija zawartość swojej*
Odpisz
31 grudnia 2016, 12:59
@triad23: *pije i idzie szukac latwych ministrantow*
Odpisz
16 grudnia 2016, 20:16
Czerwone koszule!
Odpisz