Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tacy sami, a ściana między nami
Zdeklasowani znowu
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nigdy na to nie wpadną
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lipca 2017, 12:14
Jesteśmy prawdopodobnie jedyna cywilizacja posiadajaca memy
Odpisz
4 września 2020, 15:36
@nzbn9jo: Ale nie szkalującą papieża
Odpisz
21 sierpnia 2018, 23:33
Biorąc pod uwagę jak rzadko występuje życie we wszechświecie i jak ciężko o jego powstanie, dodając do tego jak ekstremalnie rzadko gatunki tworzą cywilizacje (Natura tego nie planuje, żaden inny gatunek nie ewoluował w tym kierunku, nawet te co istniały czy istnieją do tego nie dążą) szansa na powstanie cywilizacji jest mikroskopijna, a nawet w przypadku powstania, musi być ta na wyższym etapie (Kto wie czy nie strzelali by z katapult) a by do tego dojść musiała by przetrwać, a autodestrukcja jest bardzo realnym czynnikiem. Nawet mimo niewyobrażalnych rozmiarów wszechświata szanse na to że niema inteligentniejszej cywilizacji są realne, a nawet jeżeli istnieją, licząc rozmiary obserwowalnego wszechświata zapewne ani my ani oni nigdy się o sobie nie dowiemy (może za miliony lat)
Odpisz
1 marca 2019, 14:50
Kurdem za mało masz tych wgóregłosów
Odpisz
21 grudnia 2016, 17:59
współczuję wszechświatowi
Odpisz
19 grudnia 2016, 11:04
Patrząc na niektórych ludzi to było by poniżenie dla wszechświata
Odpisz
19 grudnia 2016, 22:58
@Lacoste: Ale wiesz, że to nie kwestia ludzi tylko tego co osiągnęliśmy ? Wiadome, że idioci są liczniejsi niż ci z mózgiem, ale polecieliśmy w kosmos, możemy rozmawiać z kimś na 2 końcu świata poprzez internet, masz większą wiedzę niż jakiś geniusz, który żył tysiąc lat temu, bo masz całą wiedzę, którą on zgłębiał w jednym miejscu, za darmo. Kiedy ameby z twojego środowiska będą bawili się w 500+ ktoś kumaty może kolonizować Mars (nie mam pojęcia czy to możliwe, moja wiedza jest ograniczona, po prostu zakładam to) . Po prostu być może to właśnie nasze pra-wnuki będą kolonizować inne cywilizacje jak na filmach kosmici mieli robić z nami
Odpisz
19 grudnia 2016, 16:52
Niektórzy ludzie to chyba nie są cywilizowani.
Odpisz
19 grudnia 2016, 15:34
To jest praktycznie niemożliwe. Wszechświat istnieje od około 13,82 miliardów lat tymczasem człowiek od 100tys. Dlatego jesteśmy jeszcze bardzo młodym gatunkiem i prawie na pewno inne cywilizacje powstały o wiele wcześniej
Odpisz
17 grudnia 2016, 10:22
Każdy wie, że wszechświatem żądzą koty.
Odpisz
17 grudnia 2016, 10:24
@theCPCK: Rządzą*
Odpisz
17 grudnia 2016, 10:26
@Palauball: PałuPiłka*
Odpisz
17 grudnia 2016, 10:55
@kcelej21: Nie ku*wa.
Odpisz
17 grudnia 2016, 11:43
@Palauball: Palau, you are Estonia?! D:
Odpisz
17 grudnia 2016, 11:45
@CrazyMe: Tak... Na dłuższą chwilę
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:10
@theCPCK: nie bo gryzonie!
Odpisz
17 grudnia 2016, 21:01
@CrazyMe: are you Estonia*
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2016, 13:45
@theCPCK: Ale już nie Każdy wie że kotami rządzą złowieszcze klocki lego :>
Odpisz
19 grudnia 2016, 13:20
Mało prawdopodobne, ale jednak możliwe. Wtedy po prostu mielibyśmy pierwszeństwo.
Odpisz
19 grudnia 2016, 11:44
A co jeśli jesteśmy jedyną cywilizacją we wszechświecie?
Odpisz
19 grudnia 2016, 13:18
@ewelkapl: A co jeśli to jest mie możliwe?
Odpisz
19 grudnia 2016, 10:10
To wtedy współczuję wszechświatowi
Odpisz
19 grudnia 2016, 10:10
nie sądzę..
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:44
To by było smutne.
Odpisz
17 grudnia 2016, 13:20
I kiedyś to my zrobimy inwazję obcych na inną cywilizację
Odpisz
17 grudnia 2016, 12:01
Ostrzeżenie! Filozoficzne rozważania! Trollom wstęp wzbronoiny!
Odpisz
17 grudnia 2016, 10:31
to jesteśmy zgubieni, bez wspólnego wroga ludzkość nigdy się nie zjednoczy :/
Odpisz
17 grudnia 2016, 10:35
@bylejakbylegdzie: A co jeżeli będziemy podbijać inne planety? Wtedy to chyba będzie wspólny wróg, i ludzkość (może) ogarnie, że łatwiej działać razem?
Odpisz
17 grudnia 2016, 10:35
@bylejakbylegdzie: Wątpie żeby kiedykolwiek na dłuższą chwilę się zjednoczyła.
Odpisz
17 grudnia 2016, 10:45
@abuq1: podbijanie innych planet dla ludzkości to będzie prawie to samo co podbój "nowego świata" przez europejczyków
Odpisz
17 grudnia 2016, 10:52
@bylejakbylegdzie: Ja tak myślę, że Kolonizacja będzie wyglądać jak podczas renesansu, Planeta Macierzysta Ziemia, jak Europa, a obce planety jak Nowy świat, czyli np. Brytyjskie Kolonię pozaziemskie, Amerykańskie, Rosyjskie itd.
Odpisz
17 grudnia 2016, 11:01
@bylejakbylegdzie: Wspólnym wrogiem może być cywilizacja minimalnie mniej rozwinięta od ziemskiej.
Odpisz
17 grudnia 2016, 11:05
Indianie!
Odpisz
17 grudnia 2016, 11:34
Czyli koniec końców to tylko przysporzy więcej wojen - o to który kraj zagarnie większą / lepszą część obcej planety. Tacy już jesteśmy.
Odpisz
17 grudnia 2016, 11:48
@Zimniok: Wątpię, żeby w obliczu tylu planet, Mocarstwa klociłyby się o planety Jałowe, lecz co innego z planetami Ziemiopodobnymi, oraz z tkzw. Super Ziemiami (Hipotetyczna planeta idealniejsza od Ziemi).
Odpisz
17 grudnia 2016, 11:58
Kłóciły by się o te wartościowe na pewno. Ale do Super Ziemi nam daleko, a można by zająć planetę pełną złóż które by wydobywali. (Wiem że w chwili obecnej to się nie opłaca, ale już są projekty które pozwolą latać w kosmos dziesiątki razy taniej.) Nie zapominajmy że człowiekowi nigdy nie będzie dosyć. Zawsze można mieć więcej.
Odpisz