Walka z bossem w Dark Souls
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Mało znany szczegół
Nie idź!
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 grudnia 2016, 15:26
*Dark
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:36
@MevinW: *Dank
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:14
ed ooooooooon
Odpisz
17 grudnia 2016, 17:11
zamiast 80 sekund walka trwa 0,8 sekund
Odpisz
17 grudnia 2016, 16:41
Nie rozumiem :v
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:21
@Niebiesko_oki: jest tak ŻE nikt tego nie rozumie
Odpisz
23 grudnia 2016, 15:55
@Niebiesko_oki: robienie uników/przewrotów jest najlepszą taktyką na większość bossów w dark souls
w pierwszej części na pewno :P
Odpisz
23 grudnia 2016, 19:16
@delta232: tarcza wystarczy :dd
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2016, 20:54
@Niebiesko_oki: taaa szczególnie na ziewającego smoka xd (ds1)
nie polecam tarczy na tą walkę
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:54
@delta232: ziewajajacy jest bardzo prosty
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:56
@Niebiesko_oki: całe dark souls jest proste xddd
Odpisz
24 grudnia 2016, 14:19
@Niebiesko_oki: zależy jak się przygotujesz xd najlepiej go za pomocą czarów lub łuku zabić :P
Odpisz
24 grudnia 2016, 14:46
@delta232: lepiej szybko odciąć ogon
Odpisz
25 grudnia 2016, 03:05
@Niebiesko_oki: nie zawszę się udaję ja proponuje szybkie przewroty + łuk wiele strzał lub magia, byle szybki czas rzucania. bo jak ok cie złapie to nie kończy się za dobrze
Odpisz
25 grudnia 2016, 03:07
@delta232: o manus bez tarczy artoriasa lub srebrnego naszyjnika jest trudny xd
Odpisz
25 grudnia 2016, 07:18
@delta232: manusa zabiłem jak leciałem magiem problemowy był atak jakby takiej fali mroku a co do ogona to zweihander 10+ i może 3 hity w końcówke ogona
Odpisz
25 grudnia 2016, 07:20
@delta232: ja ogólnie teraz mam 3 postacie jedna gdzies daleko na ng++ druga jako mag a trzecia pod dex z którą gram z kolegą i mam teraz taki problem bo nie ma kogo przyzwac a muszę odciąć ogon smokowi albinosowi
Odpisz
25 grudnia 2016, 15:58
@Niebiesko_oki: xd taa on też ciekawy ale poco ci jego ogon jak grasz full dex ?
on się skaluje z magią :P
a broń jaką teraz używasz to pewnie uchigatana lub laito na +15 :P
ja nigdy jego ogona nie zdobyłem bo nie miałem poco zawsze jako mag używam czegoś szybkiego ulepszonego w magie
ten miecz z ogona za wolny :P na mój styl gry :P
ja wcale w hp nie daje, tylko w zwinność i wytrzymałość / intel dostr i wytrzymałość
Odpisz
25 grudnia 2016, 16:00
@Niebiesko_oki: tą fale łatwo ominąć robiąc kilka przewrotów, broniąc się tarczą artoriasa lub poprostu użyć srebrnego naszyjnika xd
Odpisz
25 grudnia 2016, 17:14
@delta232: ja mam 2 postacie jedna z klinga chaosu a druga jako mag a manusa to ja bez naszyjnika i tarczy
Odpisz