Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Niegrzeczny Oskarek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
A jednak zrobili to w ten sposób
To by wystarczyło
To bilet w jedną stronę skarbie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 marca 2018, 15:39
Bożydar jeszcze spoko, byle by nie M*rcin...
Odpisz
18 grudnia 2016, 08:46
Dlaczego nie Adam?
Odpisz
25 lipca 2017, 03:19
@Masellko: Bo Bożydar.
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2016, 20:18
"Czyli nie było'',śmiechłem
WAIT...
Czyli akby jakiś/aś jejowicz/jejowiczka dał/a dziecku na imię Bożydar,a potem druga osoba też by tak zrobiła,to też byłby spam,że "było''? :v
Odpisz
18 grudnia 2016, 01:59
@Pandzianikki: sądzę że tak Xdd
Odpisz
20 grudnia 2016, 10:18
@Pandzianikki: Link?
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2016, 10:38
proszę
www.jeja.pl/
Odpisz
20 grudnia 2016, 15:00
Odpisz
7 czerwca 2017, 13:39
@Pandzianikki: Jejak
Odpisz
7 czerwca 2017, 13:57
Oba dobre
Odpisz
20 grudnia 2016, 15:57
zwykly czlow 1
down z niedoroxwojem 2
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:38
@Youtuber: Powiedział to człowiek z nickiem Youtuber.
Odpisz
22 grudnia 2016, 17:42
@Youtuber: Nareszcie ktoś niezahipnotyzowany przez Bożydara!
Odpisz
20 grudnia 2016, 08:13
wybierając dziecku imię, wybieracie też jego płeć, nie robi się tak...
Odpisz
20 grudnia 2016, 14:49
Nie wolno narzucać dziecku płci :/
Odpisz
20 grudnia 2016, 15:21
@SirPomarancza: no właśnie, teraz takie czasy..
Odpisz
20 grudnia 2016, 08:42
Najpierw musi przejść przez poczekalnię :)
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2016, 21:08
ja jak coś to dziecku dałbym na imię Karol albo Zuzia, zależy jaka by była płeć.Ale przecież NO ONE CARES ;-;
albo Marcin... /s
Odpisz
17 grudnia 2016, 21:53
@benben7: Nie polecam imienia Zuzia.
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:21
czemu? większość Zuź które znam to fajne osoby
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:54
@benben7: Ja znam jedną , zmazała moje tablicowe dzieło na którym napisałem "CHWAŁA IMPERATOROWI DUDEUSZOWI"
Odpisz
18 grudnia 2016, 01:56
Zuźki z natury są chamskie i ch*jowe (znam z doświadczenia, sama jestem Zuzka Xddd), ale w sumie dobrze nam z tym
Odpisz
18 grudnia 2016, 08:03
@benben7: Y. No ja nie jesten fajna :(
Odpisz
18 grudnia 2016, 11:37
Potwierdzam. Mój kot nazywa się Zuzia. Rozwalił mi rękę.
Odpisz
18 grudnia 2016, 12:21
@normalnynick: Jak można nazywać zwierzęta ludzkimi imionami (facepalm) no debilizm
Odpisz
18 grudnia 2016, 12:35
to jest całkiem normalne
Odpisz
18 grudnia 2016, 13:20
ch**owe potwierdzam
Odpisz
18 grudnia 2016, 01:54
ja się kocham w jednym Adamie xdd a tak z innej beczki Bożydar dobre imię. Ja tak dam synkowi za parę /paręnaście lat
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:21
Ja mam ;)
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:51
@madeleinek: chyba siebie
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:19
Ku*wa jaz kunegunda to skrzywdzenie dziecka, a co dopiero Bożydar. Jak bys mial takie dziecko wszyscy mysleliby ze jestes jakims zapalonym katolem
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:09
Kunegunda jest ładne, a poza tym i tak wszyscy by mówili skrótem, tak samo jak z Konstantym. Zajebiste imię, ale i tak wszyscy mówią Kostek ._.
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:10
@lulul: Jak już coś, to nie ma skrótów od imion, są zdrobnienia. I jakie jest zdrobnienie od Kunegundy?
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:43
Kuna, Kunia? W sumie to bardziej ksywa...
Odpisz
17 grudnia 2016, 21:39
@lulul: Konstanty to moim zdaniem też skrzywdzenie dziecka, wiesz że z takim imieniem bezlitosne dzieci z klas 1-3 nenkały? Sam pamiętam że miałem w 2 klasie Mikołaja i se robiłem beke z niego czemu nie przynosi prezentow. Gdybym mógł się cofnać w czasię to bym chętnie zaje**ł takiemu gnojowi jakim bylem...
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:08
Kinga.
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:09
Jak rozpoznać paranoika
>Miej na imię Konstanty, nigdy nie miej problemów
>Niech ci powie że się takie dzieci nęka
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:16
@lulul: Z tym jest tak dziwnie że Kinga jest zdrobnieniem od Kunegundy ale to są dwa różne imiona. Jeśli nazwiesz córkę Kinga, to w dokumentach będzie miała imię Kinga, nie Kunegunda.
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:30
@lulul: No to ty miales szczescie ale uwierz ze z normalnym imieniem prawdobobienswo nenkania jest mniejsze
No chyba ze jestes rudy... Wtedy beda ciebie nenkac przy kazdym imieniu...
Odpisz
20 grudnia 2016, 08:53
Mikołaj to ładne imię. Mam tak na imię, ale nigdy nie uznawałem, że żarty takiego typu to beka. Tym bardziej ze strony koleżanek. Do wszystkiego trzeba z dystansem 😊
Odpisz
20 grudnia 2016, 10:20
@lulul: Polecam Zachariasza, bierzesz skrót Zac, czyt. Zak i jest super :D
Odpisz
17 grudnia 2016, 21:54
Adam to całkiem urocze imię.
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:26
Też bym nie dał na imię synowi Adaml.
Odpisz
17 grudnia 2016, 21:01
Psst... Na końcu jest wykrzyknik, a nie "l".
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:34
To imię dałoby mu szczęście i błogosławieństwo Bożydara
Odpisz
17 grudnia 2016, 18:55
Ja bym tam nazwała dziecko "Bożydar". To przecież to ładne imię.
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2016, 18:58
@creeper_girl: Wyczuwam grono chętnych osób, które zechcą dać Ci szansę nadania imienia dziecku za 9 miesięcy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
17 grudnia 2016, 18:59
@Szymon123PL: To niech się walną w łeb, chyba że chcą pójść do sądu.
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:00
@creeper_girl:
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:03
@creeper_girl: o mój bosze snofu ciefczyna co mufi rze nje kce mjeć cjecka lup nje fie co to szarty
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:04
@DziwnyPan: Ciiii... Cicho, bo przyjdzie licho i cię zabierze.
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:07
@creeper_girl: (psst... a siemak?)
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:10
@AnonymousShibe: On jest cholernym śmieciem. Moja psychika przez niego poległa.
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:12
@creeper_girl: Nahui komu psychika
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:16
@AnonymousShibe: Cały czas gram w Bad Time Symulator. Przegrywam. Chcę go zaje**ć.
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:17
@creeper_girl: Chcesz zaje**ć sansa, czy siemaka?
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:19
@AnonymousShibe: Siemak slynie z avków z Sansem więc na jedno wychodzi.
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:20
@creeper_girl: Dla mnie sans to sans, Siemak to ciul szkielet z mocami sansa.
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:20
@AnonymousShibe: Ale wiesz, zawsze jakaś satyswakcja.
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:28
@creeper_girl: nie
u don't feel that?
Nie czujesz, z czym to się równa?
Morderstwo
Śmierć
Zabójstwa
Wymordowanie całego podziemia, wszystkich niewinnych potworów
Zło
Zniszczenie
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:28
@creeper_girl: miłej gry
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:31
@drsiemak: godzinę temu pobrałam UT. Let's earse the underground =)
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:32
@creeper_girl: zapłaciłaś 10€ by sprzedać swoją dusze
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:33
@creeper_girl: Ten entuzjazm
to mnie zabija
ten uśmiech
morderca
bez uczuć
żadnych
po prostu
chcesz ot tak wszystkich zabić
jakby było to na pożądku dziennym
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:33
@drsiemak: Nope. Spiraciłam z mediafire.
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:40
@creeper_girl: ty brudna piracąca bratobójczyni
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:41
@drsiemak: Hehehe. Mam już OBS-a. Bedo streamy.
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:59
@creeper_girl: Jeśli, kiedyś będziesz streamować daj znać :v
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:02
@creeper_girl: mi też z chęcią się pośmieje przy walce z sansem
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:12
@drsiemak: Będę robić najpierw pacifista.
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:15
@creeper_girl: Flowey nie zapomni.
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:16
@AnonymousShibe: Ja go lubię.
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:17
@creeper_girl: Tylko jako kogo
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:20
@AnonymousShibe: Azzy to Azzy, nie ważne, czy kwiatek, czy koza.
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:22
@creeper_girl: To są dwie różne osoby
jeden jest zwykłym potwoerem, czującym, kohającym i z duszą
drugi jest pozbawiony duszy i szuka jakichkolwiek uczuć w nienawiści
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:23
@AnonymousShibe: pinterestowe znalezisko
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:25
@creeper_girl: Nie pogłębiaj mojej pustki, której nie mogę wypełnić przez brak PC na ktorym mógłbym grać
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:26
@AnonymousShibe: Ja mam tylko rodzinnego lapka...
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:28
@creeper_girl: I tak możesz więcej niż ja. Ja jestem skazany na branie OSTu aby nie umrzeć od wewnątrz
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:29
@AnonymousShibe: aha. smutne
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:09
Największy pech w życiu: Bądź ateistą, miej na imię Bożydar/Bogusław/Bogusława
Odpisz