memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
29 października 2014, 18:56
Akurat tak siedziałem kiedy spojrzałem na obrazek.
Odpisz
1 sierpnia 2014, 13:34
a ja... na podłodze ;D
21 lutego 2013, 17:14
a ja leże:)
1 lutego 2013, 15:21
dopiero kiedy to zobaczyłem,zdałem sobie sprawę że tak teraz siedzę 4/5
29 stycznia 2013, 13:31
slabe 1/5...ale ja tez tak siedze...
29 stycznia 2013, 00:42
Dzięki za info. 1/5
29 stycznia 2013, 00:19
Mam lapka. Twój argument jest inwalidą.
28 stycznia 2013, 17:16
ja sobie siedze podpierając ręką pod brudek
28 stycznia 2013, 20:37
@jacek1s: podbródek*
28 stycznia 2013, 21:20
nie wiedziałem bo mi "brudek" nie podświetliło
28 stycznia 2013, 21:22
@jacek1s: Odsyłam do nauki słownika.
28 stycznia 2013, 21:25
bródek bo broda wiem :D
28 stycznia 2013, 21:32
@jacek1s: Sam znam poprawną ortografię tylko z czytania książek, zasad nie znam ;p
28 stycznia 2013, 17:14
A co mnie to obchodzi. Bzdurny obrazek.
28 stycznia 2013, 17:19
@Mnich1: kolejny obrazek od admina
28 stycznia 2013, 20:29
To wszystko tłumaczy.
28 stycznia 2013, 19:37
Ja też tak siedzę.
28 stycznia 2013, 18:49
true kiepska story
28 stycznia 2013, 17:52
co mnie to obchodzi? 1/5
28 stycznia 2013, 17:31
kiepskie
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież29 października 2014, 18:56
Akurat tak siedziałem kiedy spojrzałem na obrazek.
Odpisz
1 sierpnia 2014, 13:34
a ja... na podłodze ;D
Odpisz
21 lutego 2013, 17:14
a ja leże:)
Odpisz
1 lutego 2013, 15:21
dopiero kiedy to zobaczyłem,zdałem sobie sprawę że tak teraz siedzę 4/5
Odpisz
29 stycznia 2013, 13:31
slabe 1/5...ale ja tez tak siedze...
Odpisz
29 stycznia 2013, 00:42
Dzięki za info. 1/5
Odpisz
29 stycznia 2013, 00:19
Mam lapka. Twój argument jest inwalidą.
Odpisz
28 stycznia 2013, 17:16
ja sobie siedze podpierając ręką pod brudek
Odpisz
28 stycznia 2013, 20:37
@jacek1s: podbródek*
Odpisz
28 stycznia 2013, 21:20
nie wiedziałem bo mi "brudek" nie podświetliło
Odpisz
28 stycznia 2013, 21:22
@jacek1s: Odsyłam do nauki słownika.
Odpisz
28 stycznia 2013, 21:25
bródek bo broda wiem :D
Odpisz
28 stycznia 2013, 21:32
@jacek1s: Sam znam poprawną ortografię tylko z czytania książek, zasad nie znam ;p
Odpisz
28 stycznia 2013, 17:14
A co mnie to obchodzi. Bzdurny obrazek.
Odpisz
28 stycznia 2013, 17:19
@Mnich1: kolejny obrazek od admina
Odpisz
28 stycznia 2013, 20:29
To wszystko tłumaczy.
Odpisz
28 stycznia 2013, 19:37
Ja też tak siedzę.
Odpisz
28 stycznia 2013, 18:49
true kiepska story
Odpisz
28 stycznia 2013, 17:52
co mnie to obchodzi? 1/5
Odpisz
28 stycznia 2013, 17:31
kiepskie
Odpisz