Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2016, 11:56

Phi. My mamy swoje Kabuto :v

Avatar Miguelp

18 grudnia 2016, 20:24

tylko ze Kabuta ma u nas tylko kolonie

Avatar Donald_Trump

25 grudnia 2016, 20:42

@Miguelp: Właściewie Kabuto ma stolicę, a kolonie na Alasce i w Kanadzie i gdzieś tam.

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2016, 23:55

@Donald_Trump: Jeszcze chyba na wyspie na Chorwacji...

Avatar Miguelp

27 grudnia 2016, 14:47

@Donald_Trump: Kabuto ma stolice na wschod od Kanady na ziemii niczyjej a kolonie pod Radomiem i przy granicy z Chorwacją

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2016, 16:59

Najlepsze państwo na świecie... 2 ary kiedyś zmienią się w wielką Rosję. Co ja tam mówię, ZSRR...

Avatar werenspawel

Edytowano - 26 grudnia 2016, 17:25

To jest kwadrat o boku 240,18m X 240,18m

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2016, 20:23

Ja to Molossie znam z Hetalii :I

Avatar Polski322

25 grudnia 2016, 20:25

Przeczytałem hentai ;-;

Avatar Ashley12c

25 grudnia 2016, 22:12

Ja też, szczególnie, kiedy pokazał w Beautiful World fakolca Hutt River xD.

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2016, 22:15

@Polski322: Głodnemu chleb na myśli, a głodny głodnemu wypomni

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2016, 09:16

@Ashley12c: No ja akurat z mangi ;^)

Avatar Ashley12c

26 grudnia 2016, 10:35

Och...

Avatar Wladimir_Putin

25 grudnia 2016, 20:12

0,058km² to....mało....bardzo...

Avatar gobo333

25 grudnia 2016, 20:45

@Wladimir_Putin: Najpierw Molossia, potem sąsiedztwo, a potem świat!

Avatar Wladimir_Putin

25 grudnia 2016, 20:46

@gobo333: Molossia ? nie opłaca się

Avatar remigiuszkam8

26 grudnia 2016, 00:40

@Wladimir_Putin: no wiesz... 27 ludzi samo do łagru nie pójdzie...

Avatar Wladimir_Putin

26 grudnia 2016, 00:47

@remigiuszkam8: ale po co i tam oni...

Avatar daxxpl

26 grudnia 2016, 08:32

@Wladimir_Putin: Stalin jest tobą zawiedziony

Avatar Wladimir_Putin

26 grudnia 2016, 09:46

@daxxpl: o nie :<

Avatar Snax_

18 grudnia 2016, 08:59

Niepodległe, komunistyczne ( socjalistyczne ) państwo

Avatar gobo333

18 grudnia 2016, 09:26

@Snax_: Totalitarne

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2016, 09:01

A gdzie to?

Avatar
iqhawe

18 grudnia 2016, 09:05

pewnie w Ameryce

Avatar Polski322

18 grudnia 2016, 09:10

Jest położony na terenie USA

Avatar gobo333

18 grudnia 2016, 09:26

Nevada

Avatar Jasnowidz

18 grudnia 2016, 09:02

Coś o nim słyszałem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar gobo333
Dodane przez: gobo333

Co za przypadek

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Można, tylko trzeba wstawać rano

Pozdrawiam świetliki

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka