Płonąca kostka węgla na nokii 3310
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ładne rzeczy
Jakby trochę nie fair
Dobrze czasem się oderwać
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2020, 08:08
Po 1 to to jest podróba tylko w obudowie od nokii bo przawdziwa nokia pochłoneła by ciepło węgla skumulowała je i stopiła by węgiel.
Odpisz
20 grudnia 2016, 17:50
Ej! Ej,Ej..! Superman miał słabość to nokia nie może ??!! Hę!?Hę?!
Odpisz
20 grudnia 2016, 23:57
@PlayGames: Nokia to wyjątek.
Odpisz
21 grudnia 2016, 16:01
@KateTheWolf: Nie... Bohater to bohater... No chyba, że masz rację
Odpisz
17 stycznia 2017, 10:58
@PlayGames: Na zdjęciu jest podróbka!
Odpisz
20 stycznia 2017, 22:01
@Ameron: No i to wszystko wyjaśnia!!
Odpisz
21 sierpnia 2018, 10:17
@Ameron: Wyjaśnione
Odpisz
21 sierpnia 2018, 14:05
@PAtrycjaX: jak zawsze zresztą 8)
Odpisz
15 września 2017, 08:10
To jakaś podróbka, prawdziwa Nokia stopiła by ten węgiel
Odpisz
20 grudnia 2016, 21:19
Photoshop
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:43
Widać, że fotoszop.
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:41
eh ja widziałem to na żywo no może nie tylko w filmie naprawdę na Youtube niepamietam nazwy
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:39
to tylko draśnięcie i tak będzie działała!
Odpisz
20 grudnia 2016, 18:20
Fejk
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:50
węgiel się rozpuścil
Odpisz
20 grudnia 2016, 14:55
biedny węgiel
Odpisz
20 grudnia 2016, 12:34
fotoszop
Odpisz
20 grudnia 2016, 12:52
@TheMJawesome:
Odpisz
20 grudnia 2016, 14:54
@coolskeleton95: *Fotokideu
Odpisz
20 grudnia 2016, 14:46
węgiel się popsuł
Odpisz
20 grudnia 2016, 11:29
Widać że wklejone.
Odpisz
20 grudnia 2016, 11:23
czarna dziura
Odpisz
20 grudnia 2016, 11:22
photoshop
Odpisz