Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ciamciol

18 grudnia 2016, 09:46

Pudełkowałbym! *-*

Avatar
iqhawe

18 grudnia 2016, 09:48

@ciamciol: otwierałbym

Avatar szyszeczka

22 grudnia 2016, 12:04

kupowałbym

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2016, 17:43

To uczucie,gdy pudełko wyglada lepiej ode mnie ;-;

Avatar julo2002

21 grudnia 2016, 16:43

To jest steelbox?

Avatar WebsTer230

21 grudnia 2016, 16:53

@julo2002: *Steelbook

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2016, 16:31

Zajebiste pudełko *-*

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 grudnia 2016, 12:29

Ja tam lubię wszystkie konsole (PS, Xbox, Nintendo na wszyskich grałam :3)

Avatar DziwnyPan

18 grudnia 2016, 15:08

ja lubię wszystkie, bo każda ma zalety i wady

Avatar Jcavatarr

Edytowano - 18 grudnia 2016, 11:32

Tylko szkoda że na shitbox'a \______/

Avatar mante

18 grudnia 2016, 11:36

@Jcavatarr: Racja.

Avatar DranejBijBolszewika

18 grudnia 2016, 12:02

@Jcavatarr: szkoda że twoja mama urodziła fanboya

Avatar polak922

18 grudnia 2016, 12:12

@Jcavatarr: Nie żeby co, Ale ja mam obie konsole plus komputer a nadal uważam że wszystkie platformy mają zalety w porównaniu do konkurencji.

Ty Xboxa one/360 pewnie widziałeś co najwyżej na reklamie

Avatar DranejBijBolszewika

19 grudnia 2016, 06:17

@polak922: on ma tylko funstation

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2016, 15:13

@Jcavatarr: Jakoś nie przepadam za Xboxem lecz takie zachowanie jest karygodne.

Avatar DranejBijBolszewika

21 grudnia 2016, 15:51

iprawidłowo.jpg

Avatar Plu111

22 grudnia 2016, 07:39

@Jcavatarr: ja wole xboxa od playstation ale nie hejtuje "srajstejszyn!!!!!!". A i tak najwięcej gram na PC

Avatar MivaR

22 grudnia 2016, 12:57

@Jcavatarr: szkoda, że się urodziłeś bo twoja stara zapomniała o takim czymś jak aborcja

Avatar mante

18 grudnia 2016, 10:43

Avatar RevanShan

18 grudnia 2016, 10:01

Kto by pomyślał, ile może zrobić zwykłe akwarium! I 5/5 bo Bioshock i ładne pudełko.

Avatar legend77

18 grudnia 2016, 09:57

Bioshag trinity ?

Avatar WebsTer230

21 grudnia 2016, 16:54

@legend77: oglądałeś *lenny*?

Avatar WebsTer230

21 grudnia 2016, 16:54

@legend77: oglądałeś *lenny*?

Avatar legend77

21 grudnia 2016, 18:51

@WebsTer230: nie.

Avatar MivaR

22 grudnia 2016, 12:59

@WebsTer230: OBRAZEK DLA LUDZI NA FONACH!!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Vader0PL
Dodane przez: Vader0PL

Równi i równiejsi

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Znak czasów

Trzeba brać osobną torbę

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka