Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Znak czasów
Trzeba brać osobną torbę
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 grudnia 2016, 09:46
Pudełkowałbym! *-*
Odpisz
18 grudnia 2016, 09:48
@ciamciol: otwierałbym
Odpisz
22 grudnia 2016, 12:04
kupowałbym
Odpisz
21 grudnia 2016, 17:43
To uczucie,gdy pudełko wyglada lepiej ode mnie ;-;
Odpisz
21 grudnia 2016, 16:43
To jest steelbox?
Odpisz
21 grudnia 2016, 16:53
@julo2002: *Steelbook
Odpisz
21 grudnia 2016, 16:31
Zajebiste pudełko *-*
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2016, 12:29
Ja tam lubię wszystkie konsole (PS, Xbox, Nintendo na wszyskich grałam :3)
Odpisz
18 grudnia 2016, 15:08
ja lubię wszystkie, bo każda ma zalety i wady
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2016, 11:32
Tylko szkoda że na shitbox'a \______/
Odpisz
18 grudnia 2016, 11:36
@Jcavatarr: Racja.
Odpisz
18 grudnia 2016, 12:02
@Jcavatarr: szkoda że twoja mama urodziła fanboya
Odpisz
18 grudnia 2016, 12:12
@Jcavatarr: Nie żeby co, Ale ja mam obie konsole plus komputer a nadal uważam że wszystkie platformy mają zalety w porównaniu do konkurencji.
Ty Xboxa one/360 pewnie widziałeś co najwyżej na reklamie
Odpisz
19 grudnia 2016, 06:17
@polak922: on ma tylko funstation
Odpisz
21 grudnia 2016, 15:13
@Jcavatarr: Jakoś nie przepadam za Xboxem lecz takie zachowanie jest karygodne.
Odpisz
21 grudnia 2016, 15:51
iprawidłowo.jpg
Odpisz
22 grudnia 2016, 07:39
@Jcavatarr: ja wole xboxa od playstation ale nie hejtuje "srajstejszyn!!!!!!". A i tak najwięcej gram na PC
Odpisz
22 grudnia 2016, 12:57
@Jcavatarr: szkoda, że się urodziłeś bo twoja stara zapomniała o takim czymś jak aborcja
Odpisz
18 grudnia 2016, 10:43
Odpisz
18 grudnia 2016, 10:01
Kto by pomyślał, ile może zrobić zwykłe akwarium! I 5/5 bo Bioshock i ładne pudełko.
Odpisz
18 grudnia 2016, 09:57
Bioshag trinity ?
Odpisz
21 grudnia 2016, 16:54
@legend77: oglądałeś *lenny*?
Odpisz
21 grudnia 2016, 16:54
@legend77: oglądałeś *lenny*?
Odpisz
21 grudnia 2016, 18:51
@WebsTer230: nie.
Odpisz
22 grudnia 2016, 12:59
@WebsTer230: OBRAZEK DLA LUDZI NA FONACH!!
Odpisz