Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Przypałowo
Trzeba brać osobną torbę
Ostry ten sędzia
Niegrzeczny Oskarek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2018, 05:02
Crossfire
Odpisz
23 grudnia 2016, 11:26
Wy się śmiejecie, ale tak się właśnie grało w gry, na informatyce gdy były dwie osoby na komputer i nikt nie chciał czuć się gorszy. Ach wspomnienia...
Odpisz
23 grudnia 2016, 08:25
Nie mu z czego się śmiać, te dziecko w żółtej koszulce ma złamaną rękę.
Odpisz
23 grudnia 2016, 08:43
@MnieTuNieBylo: obaj mają .-.
Odpisz
23 grudnia 2016, 09:38
@MnieTuNieBylo: no tragedia po prostu wiesz? /s
Odpisz
23 grudnia 2016, 10:30
@AurelionSol: [*] ręką /s
Odpisz
23 grudnia 2016, 05:23
te chińskie znaki wodne...
Odpisz
23 grudnia 2016, 00:40
Ja tak grałam z siostrą, gdy byłam mała xD Polecam
Odpisz
23 grudnia 2016, 00:30
Ostatnio grałem tak z moim bratem. Kij, że ma tylko 3 lata.
(Nie, nie złamaliśmy rąk. Po porostu chciał ze mną pograć)
Odpisz
23 grudnia 2016, 00:28
jeśli to cs:go to dojdą najwyżej do silvera 6 :v
Odpisz
23 grudnia 2016, 11:39
@Hank1212: kaszlu izak and rojo kaszlu
Odpisz
23 grudnia 2016, 12:46
@topazz: bez urazy ale osoby na obrazku to jednak dzieci, a nie izak i rojo xd
Odpisz
22 grudnia 2016, 23:44
Czy tylko ja miałam inne skojarzenia i musiałam kilka razy się przyglądać temu obrazkowi? :d
Odpisz
23 grudnia 2016, 00:13
@Alsys: tak
Odpisz
22 grudnia 2016, 23:49
pc master
Odpisz
22 grudnia 2016, 23:36
To uczucie kiedy z ziomeczkiem łamiecie ręce żeby nie robić w fabryce tylko pograć sobie w cs'a
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2016, 22:01
'"okej to ja będe myszkiem a ty strzałkami steruj"
Odpisz
22 grudnia 2016, 23:19
"Zmień mi brońkę na pistolet"
Odpisz
22 grudnia 2016, 22:28
ja jak kiedyś miałem złamaną lewą rękę to i tak Napierała łęk w need for speeda bo prawą ręką wciskałem strzałki a gipsem nitro na x
Odpisz
22 grudnia 2016, 21:39
cho`gall
Odpisz
22 grudnia 2016, 21:47
@DziwnyPan: A idź pan w ch*j z tym!
Odpisz
22 grudnia 2016, 22:07
@DziwnyPan: xD niezłe porównanie
Odpisz
22 grudnia 2016, 22:24
@DziwnyPan: archont :D
Odpisz
22 grudnia 2016, 21:33
dwóch staję się jednością
Odpisz
22 grudnia 2016, 21:29
Odpisz