Graliście w tego klasyka?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zdeklasowani znowu
Jakby trochę nie fair
Drewniany kominek
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 grudnia 2016, 18:42
Nie, ale mam zamiar.
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:44
@creeper_girl: siostra
na drugim koncie perban
na tym ban do 2.01 ale usunal
raduj sie
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:45
@Miguelp: hurra! (jak próbuję wpisać "alleluja", autokorekta zmienia mi na "ALKATRAZ" .-.)
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:47
@creeper_girl: ojej
siostre mi uposledzilo
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:47
@Miguelp: co? Czemu niby?
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:49
@creeper_girl: nwm
ty mi powiedz
gdzie creepcia i co z nia zrobiles potworze z czelusci Nilfheimu
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:51
@Miguelp: *dziwnym głosem* No ale o co chudzi, braciszku?
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2016, 18:52
@creeper_girl: *odcina glowe z odwaznym okrzykiem ku*waaaa*
telefon: dzwoń do ku*wa
ja: przestan nie dzwon do kasi
*telefon dzwonii*
o nie
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:54
@Miguelp: hehe.
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:56
@creeper_girl: nie masz glowy
to niekulturalne smiac sie w tak stanie
osobie ktora ciw dekapitowala moze sie zrobic przykro bo naprawde sie starala nad skutecznym mordem
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2016, 18:59
@Miguelp: Ekhem, moja dusza jest zbyt silna by od tak wyparować
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:00
@creeper_girl: nikt ci nie kaze sie parowac
masz sie tylko kulturalnie zachowywac sis
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:02
@Miguelp: bo co?
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:05
@creeper_girl: bo to nie ladnie w ch*j
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:05
@Miguelp: :p
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:07
@creeper_girl: ej
tatooo a siostra jest niemile
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:12
@Miguelp: tatoo, a brat mnie zabił
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:12
@creeper_girl: nieprawda
juz byla martwa
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:13
@Miguelp: Nie wiem czy pamiętasz, ale dzięki TUPAQ tak jakby ożyłam.
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:14
@creeper_girl: ojej sorki
no nie na dlugo
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:14
@Miguelp: niedobry brat
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:16
@creeper_girl: sorki no
mozesz sie odwdzieczyc
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:17
@Miguelp: I tak coś wymyślisz, że niby nie.
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:21
@creeper_girl: no
jestem polaniolem
ma to swoje plusy
np niesmiertelnosc
ale tez minusy
rozdwojenie jazni
no i jak wale to aniol wychodzi i patrzy zawiedzionym wzrokiem
irytujace
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:26
@Miguelp: Patrząc na twoje wyczyny, to się nie dziwię.
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:43
@creeper_girl: ale czemu sie nie dziwisz?
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:45
@Miguelp: Em... Bo to co ty odwalałeś to... No przechodzi ludzkie pojęcie.
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:54
@creeper_girl: ale jakies rzeczy sie nie dziwisz?
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:55
@Miguelp: Że twoje anielskie "ja" jest tobą zawiedzione.
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:57
@creeper_girl: no
nie wolno walic sb
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:00
@Miguelp: tsaa
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:01
@creeper_girl: nie wiedzialas?
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:06
@Miguelp: I kto tu siarę robi...
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:09
@creeper_girl: to nie siara
to naturalne
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:10
@Miguelp: Jesteś obleśny.
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2016, 20:17
@creeper_girl: xD
i ta kropka nienawisci
spokojnie smieszkuje
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:22
@Miguelp: No chyba.
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:23
@creeper_girl: teraz nwm czy to chyba jest do kropki czy do jajcowania
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:24
@Miguelp: ?
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:26
@creeper_girl: no to twoje no chyba
nwm czy potwierdzasz ze to kropka nienawisci czy to ze smieszkuje
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:27
@Miguelp: Chodzi o to, że mam nadzieję, że śmieszkujesz.
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:30
@creeper_girl: • <-- kropa wątkowa.
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:32
@creeper_girl: spokojnie jajcuje
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:32
@Absolutna_Mega_Absol: czo ty tu wyprawiasz?!
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:34
@Miguelp: Co co robię? Śledzę wątek.
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:37
@Miguelp: Chce to niech kropkuje.
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:37
@Absolutna_Mega_Absol: ale czemu?
to nie twoj watek
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:38
@Miguelp: A bo mogę.
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:39
@Absolutna_Mega_Absol: to nieuprzejme podgladac
creelcia pamiwtasz co sie stalo jak bylas nieuprzejma?
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:42
@creeper_girl: ale ona to wszystko czyta O_O
Odpisz
18 grudnia 2016, 21:47
@Miguelp: Spokojnie.
Odpisz
18 grudnia 2016, 21:48
@Miguelp: hehe
Odpisz
19 grudnia 2016, 08:58
@creeper_girl: boje sie
Odpisz
19 grudnia 2016, 12:40
@Miguelp: Ona i tak wie o wszystkim.
Odpisz
19 grudnia 2016, 13:25
@creeper_girl: o nie
Odpisz
19 grudnia 2016, 13:41
@Miguelp: E tam.
Odpisz
19 grudnia 2016, 15:09
@creeper_girl: ty mozesz e tam ale ja?
Odpisz
21 grudnia 2016, 12:48
@Miguelp: Co tu się...?
Odpisz
21 grudnia 2016, 12:55
@AnonymousShibe: nic takiego.
Odpisz
21 grudnia 2016, 13:47
@creeper_girl: Czyli zrobienie screenów z tej rozmowy to też nic takiego.
Odpisz
21 grudnia 2016, 14:02
@AnonymousShibe: Ok. Jak se chcesz.
Odpisz
21 grudnia 2016, 16:19
@AnonymousShibe: ale nie wrzucisz tego jako obrazek!
Odpisz
21 grudnia 2016, 16:41
@Miguelp: Dlaczego? ,':)
Odpisz
21 grudnia 2016, 16:46
@creeper_girl: nie wiem
ale nie rob tego
Odpisz
21 grudnia 2016, 16:50
@Miguelp: może...
Odpisz
21 grudnia 2016, 17:00
@Miguelp: Zachowam to dla siebie.
Odpisz
21 grudnia 2016, 17:00
@Miguelp: Zachowam to dla siebie.
Odpisz
21 grudnia 2016, 18:22
@creeper_girl: mam zle przeczucie
Odpisz
5 lipca 2017, 17:05
@Miguelp: poczytaj sobie
Odpisz
8 lipca 2017, 12:57
@creeper_girl: ej
Odpisz
8 lipca 2017, 12:58
@Miguelp: co
Odpisz
8 lipca 2017, 13:38
@creeper_girl: nie chcialem
Odpisz
8 lipca 2017, 13:55
@Miguelp: hehe
Odpisz
8 lipca 2017, 14:08
@creeper_girl: zuo
Odpisz
23 grudnia 2016, 12:19
U nas mieli kiedyś zrobić GTA w moim mieście
Odpisz
21 grudnia 2016, 21:28
A najlepsze że prawdziwe
Odpisz
21 grudnia 2016, 16:25
mam PS3.......Gdzie kupić
Odpisz
21 grudnia 2016, 14:58
Takie coś udowadnia że jesteśmy pomysłowi i wiemy jak wybrnąć z prawie każdej sytuacji.
Odpisz
19 grudnia 2016, 10:47
alleluja
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:19
aż się wspomnienia pojawiają najlepszą misją była ta gdzie trzeba było zabić szafa gangu chytre babki z radomia
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:43
1/10 brak helikoptera w rogu
Odpisz