Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jakby trochę nie fair
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2023, 23:27
Taką choinkę zrobiliśmy do szkoły
Odpisz
21 grudnia 2016, 22:32
jeśli jest rebeliantką to co się dziwisz ?
Odpisz
21 grudnia 2016, 17:41
Ja mam białą choinkę.
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2016, 14:04
Męska?!? Toż to dyskryminacja, fanki Star Wars! Łączmy się w bulu i nadzieji na to, że wreszcie ktoś nas zrozumie...
Odpisz
21 grudnia 2016, 15:42
@GeekGirl: Łączmy się!
Odpisz
21 grudnia 2016, 15:42
@GeekGirl: Łączmy się!
Odpisz
21 grudnia 2016, 15:44
@GeekGirl: Łączmy się!
Odpisz
21 grudnia 2016, 15:44
@GeekGirl: Łączmy się!
Odpisz
21 grudnia 2016, 14:49
też taką chcę....
moja miała być biała ale coś nie wyszło
Odpisz
21 grudnia 2016, 13:46
Jak można nienawidzić za takie wspaniałe dzieło?
Odpisz
21 grudnia 2016, 10:19
Fajna! 5 dla ciebie za zaje*istą choinkę!
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:06
Ja bym kochała.
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:17
@wizajn: *ubiera tak choinkę *
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:24
No ale wpierw musisz mi pokazać swojego iglaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:36
@wizajn: Jego iglak prostował się na widok smoka z bajki dla dzieci. Także ten...
Odpisz
18 grudnia 2016, 21:46
@TheTemplar: Templar. Weź się ode mnie w końcu odczep.
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:01
Nie, jesteś chory i nie widzisz w tym nic złego. Tak być nie może.
Odpisz
19 grudnia 2016, 06:49
@TheTemplar: Patrzcie, chodzący ideał i sprawiedliwość. Weź se znajdź inne zajęcie. Bo jedyne co robisz, to mnie denerwujesz.
Odpisz
19 grudnia 2016, 07:14
Nie jestem ideałem, ale przynajmniej nie podniecam się smokami, jak jakiś po***.
Odpisz
19 grudnia 2016, 07:37
@TheTemplar: Skończcie już te grę wstępną i się pocałujcie.
Odpisz
19 grudnia 2016, 11:08
@TheTemplar: Przeczytaj uważnie, bo chyba do ciebie nie dociera : NIE PODNIECAJĄ MNIE SMOKI.
Odpisz
21 grudnia 2016, 06:48
Wczoraj w nocy widziałem co innego.
Odpisz
21 grudnia 2016, 06:52
@Archeologwinternetach: Wczoraj w nocy to ja spałem.
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2016, 07:13
@TheTemplar: Wiesz, furry nie jest takie złe w porównaniu do tego co ja widziałem.
Breast injection
Pump
Ludzi podnieca coś takiego ;-;
Właściwie to dziwię się że nienawidzisz furry, a nie masz nic przeciwko tentacle porn
Odpisz
21 grudnia 2016, 07:58
@NitroNinja: A skąd pomysł, że nie mam nic przeciwko? Poza tym nie wszystkich furrych nienawidzę, a tylko "przypadki specjalne".
Odpisz
21 grudnia 2016, 07:59
@TheTemplar: a okej. Czyli zmiana avka by cię wkurzyć była na marne
Odpisz
21 grudnia 2016, 08:01
@NitroNinja: A teraz idź i nieś moje słowo w świat, bo mam ku*wa dosyć, że co trzeci futrzak grozi mi śmiercią.
Odpisz
21 grudnia 2016, 09:25
@TheTemplar: Idę po popcorn.
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:11
ja jestem naszą choinką
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:08
@drsiemak: Ja też. -_-
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:04
lampki pomiędzy rzebrami?
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:06
@drsiemak: Taaa...Jak widzisz...
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:08
miałeś kiedyś bombke w oczodole? ja tak dzięki synowi
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:10
@drsiemak: Ink gada z Sansem LOL
I tak bombka w oczodole była. ..
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:14
z scientist sansem
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:15
@drsiemak: Dobra, dobra. .. ja w szkole mam przezwiski Ink ;^; nie wiem dlaczego mnie tak nazywają. ..
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:17
może rysujesz lub masz dziwne nazwisko
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:18
@drsiemak: Zdecydowanie to pierwsze.
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:35
@drsiemak: A w sumie nazwisko też mam dziwne... (włoskie)
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:37
inkwini?
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:39
@drsiemak: Nie...
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:12
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:17
Celne prezenty w tym roku?
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:19
Raczej nie :/
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:23
chyba do niego nie trafiły ale nie jestem pewien
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:32
@szeregowy_koci_mietka: widocznie Kurier dał przesyłkę sąsiadowi.
W sąsiedniej dzielnicy.
W innym państwie.
Na innej planecie.
W innym układzie.
Dawno, dawno temu.
W odległej galaktyce.
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:38
Nie nie xd Po prostu mam dostać na święta skuter,a za żadne skarby nie chce go mieć XD
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:08
u vadera i imperatora (dudy)
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:33
Ale z ciebie łotr jeden
Odpisz