Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Były nóżki, nie ma nóżek
Niegrzeczny Oskarek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 kwietnia 2017, 19:44
*Włocha
Odpisz
19 grudnia 2016, 14:17
shigeru miyamoto, największy wróg dark archona!
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:02
@dopefish: Ktos tu oprocz chyba mnie oglada arhn.eu. Byles na gramytatywnie?
Odpisz
20 grudnia 2016, 11:34
@Zsialkowany: niestety nie byłem
Odpisz
23 grudnia 2016, 21:38
@dopefish: archon to jedyny prawdziwy gamer na YouTube. Nie, to co reźi, czy stół
Odpisz
23 grudnia 2016, 21:43
@rogaliq: Archon może nie jest zawodowcem ale ma pasję i talent do gier
Odpisz
23 grudnia 2016, 21:56
@rogaliq: Ekhem... Tivolt.
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:55
@TheTemplar: nooo może są wyjątki
Odpisz
24 grudnia 2016, 00:05
@rogaliq: Archon jest najlepszym czlowiekiem na yt.
Odpisz
24 grudnia 2016, 00:19
@Zsialkowany: Boxdel też spoko facet.. Ale prywatnie
Odpisz
4 stycznia 2017, 17:45
@rogaliq: Biedny croissant :< Dałem ci jedyną strzałkę w górę za BOXDELA
Odpisz
19 grudnia 2016, 14:35
Ten goryl?
Odpisz
19 grudnia 2016, 16:35
@Polski322: Harambe to nie goryl. To bohater
Odpisz
19 grudnia 2016, 22:28
@Marequel: Ten moment kiedy nie rozumiesz czemu ludzie tak wielbią harambe.
Odpisz
19 grudnia 2016, 22:31
Harambe jest wielbiony za to że jest wielbiony. Tak jest i już.
Odpisz
23 grudnia 2016, 21:08
Zginął za nasze grzechy.
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:06
@LSD2000: #prayforharambe
Odpisz
24 grudnia 2016, 02:45
@Polski322: The meme is dead.
Odpisz
24 grudnia 2016, 06:12
@Polski322: dead gorrilla - dead meme
Odpisz
24 grudnia 2016, 08:27
@LSD2000: Jezus jest przereklamowany... od teraz wierzę tylko w harambe. (i w Shreka)
Odpisz
24 grudnia 2016, 09:13
@mrofpower: Już mi słów brak. Jakaś cholerna małpa stała się bożkiem, tylko dlatego że została zastrzelona.
Odpisz
24 grudnia 2016, 09:53
*sarkazm*
Odpisz
24 grudnia 2016, 09:54
@Polski322: #dickzinmoutzfor_harambe
Odpisz
24 grudnia 2016, 10:27
@Polski322: heil harambe!
Odpisz
24 grudnia 2016, 11:00
Kiepski bait. Nie powinno się obrażać czyjejś religii.
Odpisz
24 grudnia 2016, 11:03
@LSD2000: To nie bait, to załamanie.
Odpisz
24 grudnia 2016, 12:16
Jak dla mnie to bardziej męczennikiem.
Odpisz
23 grudnia 2016, 23:10
*bierze łyka whisky* Wszystko zaczęło się od tego je**nego goryla
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:42
gr8 b8 m8
Odpisz
23 grudnia 2016, 21:08
ach te japońskie umysły.
Odpisz
19 grudnia 2016, 18:46
Nawet nie próbuję tego zrozumieć
Odpisz
19 grudnia 2016, 13:18
bait
Odpisz