Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2016, 16:30

yebać to, póki mieścisz się w drzwiach to nie ma tragedii...

Avatar xNaxba

20 grudnia 2016, 16:48

Dokładnie xDD

Avatar EveryBodyDoTheFlopGuy

20 grudnia 2016, 16:53

@xNaxba: XDXDXDDDXDADDDAXDAXDAD/s

Avatar
Konto usunięte

20 października 2017, 18:56

PRAWDA !!!!!!!!!!! XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD

Avatar BabkaZmarihuano

19 grudnia 2016, 18:13

Zalety:
-Jak jest się grubym to jest ciepło w zime
-Nie bolą cię gnaty jak leżysz/siedzisz

Wady:
-Jesteś narażony na choroby jak np. Miażdżyca
-Masz słabą kondycje i szybko się męczysz
-Nie odpowiadasz standardom społeczeństwa (zwłaszcza jeśli jesteś kobietą to już w ogóle pszypał)

Avatar CukiereczeQ

20 grudnia 2016, 16:07

@BabkaZmarihuano: Idę chudnąć.

Avatar Predator_PL

20 grudnia 2016, 16:10

@BabkaZmarihuano: jeszcze jedna zaleta mało prawdopodobne że to się wydarzy ale jeśli utkniesz gdzieś na długi czas to jak jesteś gruby to wytrzymasz więcej bez jedzenia :p

Avatar BabkaZmarihuano

20 grudnia 2016, 16:50

@Predator_PL: A jo bo organizm czerpie energię z tłuszczu

Avatar Predator_PL

20 grudnia 2016, 16:54

@BabkaZmarihuano: prawda a pewnie głupie dzieci co nie uważały na lekcjach przyrody/biologii tego nie wiedzą dlatego mam w dół XD

Avatar mooped

20 grudnia 2016, 17:43

@Predator_PL: prędzej chudy zdechnie niż gruby schudnie :v

Avatar BabkaZmarihuano

20 grudnia 2016, 21:02

@mooped: nom to też racja, bo z wpi***alaniem to jest tak, że jak zaczniesz to nie możesz przestać. Tak jak z narkotiko

Avatar
Konto usunięte

20 października 2017, 18:55

@BabkaZmarihuano: JAK JESTEŚ GRUBY TO NIKT CIE NIE PORWIE W WORKU DO JAKIEGOŚ SZPITALA

Avatar Renifer2049

Edytowano - 20 grudnia 2016, 16:50

Ja nigdy nie uprawiałem sportów ani nie miałem żadnych diet, a jem dużo ile wlezie. A inni i tak mówią mi że jestem chudy jak patyk (bo jestem). Weź tu miej logikę.

Avatar Predator_PL

20 grudnia 2016, 17:56

@Renifer2049: chcesz być chudy? CH*J CI W DUPĘ WAŻ 100KG XD

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2016, 16:51

Ładowanie
.....
....
2 godziny później. ..

...
Brak wyników.

Avatar GalenMarek

19 grudnia 2016, 18:07

Heh.
Ten uczuć, gdy nigdy nie byłeś gruby i nie będziesz, bo żyjesz na diecie.

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2016, 18:15

@GalenMarek: Heh. Ten uczuć, gdy nigdy nie byłeś gruby i nie będziesz, a nie żyjesz na diecie.

Avatar SecretGirlx3

19 grudnia 2016, 17:41

Wątpię żeby jakieś były

Avatar TheMJawesome

19 grudnia 2016, 17:09

Najs

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Rel

To musiało być męczące

To się nie może nie udać

Nie idź!

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka