Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nieuczciwa ocena
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niegrzeczny Oskarek
Szybki jak błyskawica
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 grudnia 2016, 16:43
coś tu jest nie tak tylko co
Odpisz
20 grudnia 2016, 18:33
@reptilian: może dlatego że to jest misio
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:34
znasz takie słowo jak sarkazm
Odpisz
21 grudnia 2016, 08:34
@reptilian: ale spotykam tyle ludzi u których inteligencja jeat tak niska że gdubyś mówił na serio to bym się nie ździwił a nie słysząc tonu tylko bardziej nie mam pewności
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:06
@reptilian: to, że gościu ma kaptur z przodu a nie z tyłu ?
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:34
@Kiisekkx: po prostu ma duży kaptur i położył sobie do przodu (ja też tak czasami robię)
Odpisz
21 grudnia 2016, 20:37
Piesk, bo za małe łapki
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2016, 20:59
@wolwerine: Niestety, ale nie. Pies nie może mieć takich uszu i ma za krótki pysk (takie duże psy nie mogą mieć takiego pyska). A tak w ogóle to ma długie łapki.
Odpisz
21 grudnia 2016, 21:49
A niedzwiedz nie może mieć takich małych łapek bez ostrych i długich pazurów(nawet kiedy jest malutki)
Odpisz
21 grudnia 2016, 23:06
@wolwerine: Tyle że ma długie pazury. Mógl też mieć przycięte, bo widać że jest zadbany
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2016, 23:43
By rozwijać wszelkie wątpliwości... to jest pies.
Odpisz
22 grudnia 2016, 07:28
@Piket: HA! Wiedziałam, dzięki za ratunek ;)
Odpisz
22 grudnia 2016, 17:38
@wolwerine: Spoko ;)
Odpisz
22 grudnia 2016, 07:29
W Rosji to normalne...
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:52
jaki ładny misio! :3
Odpisz
21 grudnia 2016, 19:19
@benben7: To jest pies, nie misio -,- /s
Odpisz
21 grudnia 2016, 19:27
@DobryKomuch: czo?!
Odpisz
21 grudnia 2016, 19:43
@benben7: ukryta prawda
Odpisz
21 grudnia 2016, 21:03
@PolishBananaForever: trudne sprawy
Odpisz
21 grudnia 2016, 20:12
mam pewne wątpliwości
Odpisz
21 grudnia 2016, 19:48
pewnie Pols... a może Rosja? blyat
Odpisz
21 grudnia 2016, 19:02
ehhhh....Rosja...
Odpisz
21 grudnia 2016, 19:35
@Wladimir_Putin: Panie Putinie jakiś pana hejter (najprawdobodobniej Duda) dał panu strzałkę w dół. Ratuje pana strzałką w góre! *daje strzałke w góre*
Odpisz
21 grudnia 2016, 19:40
@PolishBananaForever: tobie też :< masz w górę *daje w górę*
Odpisz
21 grudnia 2016, 19:42
@Wladimir_Putin: hyyy mnie też zaatakowali strzałką w dół. Dziękuje panie Putinie za ratunek
Odpisz
20 grudnia 2016, 21:56
to się zdziwi ile będzie mu musiał dawać żarcia
Odpisz
20 grudnia 2016, 17:57
Mam obawy...
Odpisz