Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Chciał tylko pomóc
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 20 grudnia 2016, 19:23
Macie rację, Europa jest odpowiedzialna za ataki terrorystyczne. Sami terroryści to tylko niewinne ofiary obelg i bezpodstawnych oskarżeń, które nie ponoszą nawet najmniejszej odpowiedzialności za cierpienie i śmierć setek niewinnych ludzi.
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:35
@darcus: Chodzi o to- tak mi sie wydaje- że Europa ma w dupie zabezpieczać przed atakami.. no bo jakby zabezpieczyli to by chyba tir se nie wjechał w kiermasz co nie? Skoro są takie "wjazdy" to czemu nie blokują możliwości poruszania się tam pojazdem?
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:40
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Europa, czy władze lokalne?
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:42
@darcus: Berlin jest w Niemczech które są w Europie (chodź głównie mi się wydaje- koszulka wskazuje- że chodzi tym bardziej o UE) I jako jeden z tych ważniejszych i bogatszych państw daje.. mizerny przykład prawda?
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:44
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Berlin nie jest państwem. To mógł być błąd władz lokalnych. Albo brak błędu, a jedynie przełamanie zabezpieczeń.
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:51
@darcus: Berlin jest w Niemczech [...] i jako jedno z najbogatszych państw.... chodzi o Niemcy.
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:54
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Sprawa wydarzyła się w Berlinie, nie w całych Niemczech.
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:54
@darcus: Zmień avatar. Einstein nie był idiotą.
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:02
@Kiler1: Ja ciebie też :>
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:12
@darcus: darcus ku*wiu
przestan miec racje
wiesz co sadze o tb kiedy masz racje
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:14
@Miguelp: Nie, nie wiem ,-,
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:24
@darcus: mowilem ci tysiac razy ze tego nienawidze
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:29
@Miguelp: Nie pamiętam cię ._.
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:53
@Chrzaszcz_Trzcinowy: A jak niby chcesz zabezpieczyć kiermasz przed wjazdem tira? Bo mi jak na razie przychodzą do głowy tylko dwa sposoby: postawienie ciężkiego wozu pancernego w poprzek drogi lub rozstawienie przy niej ekipy komandosów.
Odpisz
20 grudnia 2016, 21:41
@Chinerpeton: Ten pancerny wóz lub:
Betonowa blokada a przed nią 50-100 metrów kolczatka żeby zrobić flaki z opon.
I jakieś 50-100 metrów to od imprezy żeby odłamkami nikt nie dostał.
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:17
@Kiler1:
>inteligentna wymiana zdań dwóch ludzi
>wtrąca się randomowy gość,który wyzywa od idiotów.
Odpisz
20 grudnia 2016, 23:00
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Wolałbym żeby nie trzeba było rozstawiać blokad itp.
Najgorsze jest to, że to w zasadzie mógł być każdy, każdy mógł być ofiarą. Równie dobrze mogło to być w Warszawie.
Odpisz
21 grudnia 2016, 08:44
@darcus: ojej
to smutne
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2016, 01:19
@darcus: Władze Unii Europejskiej wprowadzają przepisy, które są bardzo korzystne dla najgorszego rodzaju imigrantów, w tym terrorystów.
Odpisz
22 grudnia 2016, 01:27
@Mijak: Przykład.
Odpisz
22 grudnia 2016, 08:46
@darcus: socjal
Odpisz
22 grudnia 2016, 15:01
@Miguelp: Tak, to akurat jedna z tych rzeczy, z którą się przesadza. Nie tylko w Europie, ale i na świecie.
Odpisz
22 grudnia 2016, 15:24
@darcus: viva Kabuto!
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:54
Europa i trzy ręce
kocham tą lekture
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:32
@EveryBodyDoTheFlopGuy: tę*, lekturę*
Odpisz
21 grudnia 2016, 07:15
@baarts: Zapamientam na przyszłość
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:01
elo
Odpisz
20 grudnia 2016, 21:35
Może z tymi atakami będzie jak z II wojną światową, niby władze potężniejszych państw mogły coś zrobić aby tego uniknąć, ale nie bardzo im się chciało.
Odpisz
20 grudnia 2016, 18:43
Najlepsze jest to, że debile zaczęli to wrzucać po zamachu w Turcji, a kiedy już się zreflektowali nagle przestali mieć powód dla którego mieliby to usuwać :v
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:54
@Menek: siusiag
Odpisz
20 grudnia 2016, 18:28
Fajnie by było gdyby Europejczycy przestali uznawać kebabów za ludzi i odebrali im prawa człowieka. Łatwiej byłoby się ich pozbywać.
Odpisz
20 grudnia 2016, 18:32
To tylko pogorszyłoby sytuację, serio. Niestety to nie jest takie proste.
Odpisz
20 grudnia 2016, 18:41
@Krzyniu: Przecież wiem, tylko marzę
Odpisz
20 grudnia 2016, 18:09
Odpisz
20 grudnia 2016, 18:24
@ChickenEatsRainbows: powinno być seconds to next Muslim terrorist attack
Odpisz
20 grudnia 2016, 18:24
Był po prostu naje**ny w trzy dupy i wjechał w tłum. Nic strasznego, bo jak polak to taki zły a jak terroryści to nie ma problemu inne kraje mogą się wybić nawzajem je**ć to cnie
Odpisz
20 grudnia 2016, 18:44
@jaccku321: Martwy i naje**ny w trzy dupy wjechał w tłum z siedzienia pasażera,to dopiero człowiek orkiestra.
Odpisz
20 grudnia 2016, 18:49
@jaccku321: Polak nie kierował....
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:21
@Menek: Gdzie wspomniałem że był "martwy"?
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2016, 19:24
@jaccku321: Nigdzie, właśnie przez brak tak istotnej informacji dostałeś same czerwone.
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:53
@jaccku321: To nie Polak wjechał w tłum. Został zamordowany, a jego ciężarówka uprowadzona.
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:02
@LSD2000: Ale kierowca - wydaje mi się, że na logikę - był KU*WA ŻYWY!
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:37
@jaccku321: Kierowca był MARTWY na siedzeniu pasarzera. Ciężarówkę kierował zamachowiec.
Odpisz
21 grudnia 2016, 07:30
@damian2500: rozumiem o co mu chodzi. Mówi o kierowcy który kierował ciężarówką po zamordowaniu polaka. Tamten był żywy
Odpisz
21 grudnia 2016, 08:26
@NitroNinja: On na początku napisał, że kierowca był naje**ny w trzy dupy i pewnie chodziło mu o Polaka.
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:07
O co chodzi? Coś znowu wybuchło? Przemytnicy Note 7?
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:10
w wiadomościach nic nie było
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:12
@DziwnyPan: W turcji ambasador rosji chyba zastrzelony.
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:12
W berlinie jakiś kebab wjechał w tłum przechodniów
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:13
Tir rozjechał Niemców na Festynie.
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:13
Wczoraj o 21 Afgańczych wiechał ciężarówką na targ w Berlinie. 12 osób nie żyje, 50 rannych.
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2016, 16:15
W Niemczech jakiś gościu prawdopodobnie związany z terrorystami j*bnął w festyn ciężarówką na polskich numerach przy uprzednim zabiciu polskiego kierowcy
Coś w ten teges,jeśli dobrze pamiętam
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:15
@LotewskiChlop: a no tak wtc
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:16
@Pandzianikki: Dzieki wszystkim za odpowiedz. Czyli zamachy oddalają się w końcu ode mnie.
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:21
zamachy już tak,ale terroryści jeszcze nie
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:22
@Pandzianikki: Jeszcze. ;-;
Odpisz
20 grudnia 2016, 18:21
Nie ma to jak życie w Niemczech
Odpisz
20 grudnia 2016, 18:24
Ch**owe i zajebiste w jednym. Niby duzo kasy, ale nauczanie tutaj jest zje**ne. I duzo auslanderów, w tym ja.
Odpisz
20 grudnia 2016, 18:31
Wszystko ma + i -, nawet Bieszczady.
Odpisz
20 grudnia 2016, 18:33
Nie wszystko ma swe plusy. Przykład: ja.
Odpisz
20 grudnia 2016, 18:49
Twoja egzystencja nie utrudnia pracy mojemu układowi oddechowemu. A nie czekaj, to też minus...
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:00
Pomyliłeś się martwych jest 9 osób.
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:03
@YouVlog: Przykro mi, 9 było wczoraj wieczorem. 3 osoby zmarły dziś w szpitalu, więc jednak 12.
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2016, 19:58
@Hank1212: Źle mnie zrozumiałeś, chodziło mi o osoby które zmarły bezpośrednio zabite przez brudasa tj. rozjechane.
Oczywiście może ich umrzeć dużo więcej.
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:24
@YouVlog: Napisałem "nie żyje", a nie "je zabił".
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:20
@Pandzianikki: A potem go wypuścili..
.
Odpisz
21 grudnia 2016, 07:59
Mój błąd.
Odpisz