Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Drewniany kominek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To się nie może nie udać
Nie są aż takie pyszne
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2017, 07:30
nikt nie przestrzega 17 grudnia
Odpisz
20 grudnia 2016, 21:05
A co będzie jutro?
Odpisz
20 grudnia 2016, 21:34
@Malki25337: Trzeba będzie jutro DUŻO świętować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
23 grudnia 2016, 12:58
@Malki25337: Tak ?! no.. czemu dopiero dzisiaj się zarejestrowałem... tak to bym wiedział ;_;
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:01
@Pandzianikki: Beze mnie. Mnie nie obchodzą takie święta.
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:03
@Fluttershy66: Ok,ale piszesz to 23 grudnia,podczas gdy ten dzień był 21
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:08
@Pandzianikki: Nie miałam czasu. Dopiero teraz kiedy przeglądałam Jeja to się na to natknęłam.
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:57
@Fluttershy66: Oki
Odpisz
31 grudnia 2016, 18:23
@Malki25337: ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:53
Heh.
Odpisz
22 grudnia 2016, 12:18
@Dead_Bload321: W moje urodziny dzień pizzy 😃
Odpisz
22 grudnia 2016, 14:01
@Dead_Bload321: to się nie łączy
Odpisz
22 grudnia 2016, 21:56
@Dead_Bload321: To w moje urodziny XD
Odpisz
23 grudnia 2016, 07:32
Spędź je miło. ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
23 grudnia 2016, 09:45
@Dead_Bload321: ;}
Odpisz
23 grudnia 2016, 12:56
@Dead_Bload321: ja obchodze ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
22 grudnia 2016, 12:13
w sylwestra mam chodzić goły? i tak będzie mi to zwisało
Odpisz
22 grudnia 2016, 12:13
@ALKATRAZ: Tak
Odpisz
22 grudnia 2016, 17:36
@ALKATRAZ: goły i zwiasało :o
Odpisz
22 grudnia 2016, 14:53
w moje urodziny dzień bez przekleństw
Odpisz
22 grudnia 2016, 13:12
Co jest 27 kwietnia?
Odpisz
22 grudnia 2016, 13:10
Światowy dzień bez bielizny?
Odpisz
22 grudnia 2016, 13:03
co to za apka :D ?
Odpisz
22 grudnia 2016, 13:00
urodziny w dzień pocałunku ¡-¡
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2016, 22:20
Da ktoś linka do tego?
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:04
19-dzień współpracy południe-południe.
Miało chyba być północ-południe...
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:08
Dzisiaj dzień ryby. Najlepszego Feferi!
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:12
albo jej
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:13
@ponczeq: Albo jej
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2016, 20:13
a on? On też ryba.
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:14
@Polaczka: yhhhh co to za potwór
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:15
@ponczeq: jak widać, nikt Eridana nie kocha. Zawsze będzie sam.
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:17
@Polaczka: za drzwi z tym gównem!!!
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:23
@ponczeq: bym usunęła by nie ranić waszych oczów, lecz odpisałeś mi i już nie mogę. Przepraszam że ranie wasze oczy, ale chciałam sprawdzić czy ktoś go kocha.
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:50
I jemu
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:52
@Polaczka: Zapomniałam o nim ;___; Biedny Eridan, dla niego też wszystkiego najlepszego ;__;
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:53
@ciamciol: Skalmar to kałamarnica a nie ryba ale ok XD
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:54
@Polaczka: Ja kocham tego przegrywa życiowego, mimo że z charakteru jest ch*jem ;_;
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:57
Kałamarnica czy ryba, jeden ch*j. Pod wodą żyje :V
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:59
@ciamciol: W sumie :V A więc wszystkiego najlepszego Skalmar!
Odpisz
20 grudnia 2016, 21:00
@Polaczka: A kobiety?
Odpisz
20 grudnia 2016, 21:09
@ponczeq: To nie potwór to po prostu Eridan.
Odpisz
20 grudnia 2016, 21:48
@Polaczka: Ja go tam lubię :o/ W sumie to jesteśmy podobni oboje forever alone.
Odpisz
20 grudnia 2016, 21:53
@wiki954: x33
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:13
28 żeby to było z kim... ._.
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:14
@CrazyMe: zawsze jest z czym (ręka)
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:50
@benben7: grunt że nie dupa :v
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:10
No ich niech mi teraz ktoś powie że nie powinnam siedzieć nago w pokoju w sylwestra.
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:12
@wizajn: właśnie o tobie pomyślałem jak to zobaczyłem
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:17
@benben7: Tylko nie myśl o mnie za często ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:19
@wizajn: ok (つ ͡° ͜ʖ ͡°)つ
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:22
@wizajn:
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:41
@polandball1: 🙏👉👌
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:44
@wizajn: Kalsarikännit, heh.
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:24
Mam urodziny w dzień kundelka heh. :v
Odpisz