Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nigdy na to nie wpadną
Można, tylko trzeba wstawać rano
Młodzi gniewni
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2016, 20:10
wersja normal: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
wersja rak: 😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃
Odpisz
21 grudnia 2016, 20:56
@Myszklas: Oba to rak.
Odpisz
21 grudnia 2016, 22:11
@CukiereczeQ: Ja to się chyba zakochałem, cukiereczku.
Odpisz
22 grudnia 2016, 07:16
@andrui: W kim? ;-;
Odpisz
27 września 2017, 16:55
@CukiereczeQ: *Darmowe przypomnienie o wątku*
Odpisz
28 września 2017, 14:46
@Adi34: O, dzięki
Odpisz
28 września 2017, 14:47
@CukiereczeQ: Proszę bardzo
Odpisz
4 lipca 2019, 21:44
@CukiereczeQ: Raz jeszcze.
Odpisz
5 lipca 2019, 20:25
Tym razem płatne 5.99
Odpisz
28 grudnia 2016, 10:35
A dz*wki to będą na początku sylwestra czy na końcu? Ja chce by były na początku bo mi się zawsze w połowie imprezy film urywa :/
Odpisz
22 grudnia 2016, 19:55
Taki tam polityczny Obrazek.
Odpisz
22 grudnia 2016, 12:45
Odpisz
22 grudnia 2016, 07:27
Hanka rozje**ła mnie jak tamte kartony.
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:11
Trynkiewicz mnie rozje**ł.
W sensie że obrazek...
;-;
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:16
@Krzyniu: Spokojnie,już dobrze,Krzyniu
Możesz nam powiedzieć o zabawach z wujkiem Mariuszem,nikomu nie powiemy...
Odpisz
21 grudnia 2016, 06:08
@Krzyniu: analnie ?
Odpisz
21 grudnia 2016, 20:12
@Krzyniu: Spoko, inaczej będziesz gadał po sylwestrze u Andrzeja xD
Odpisz
22 grudnia 2016, 07:22
@Krzyniu: czy napewno tylko obrazek?
Odpisz
21 grudnia 2016, 22:12
Dla mnie to najlepszy wpis był z konta "ZESPÓŁ TOURETTA", który brzmiał tak
"KU*WA CH*J". Całkowicie mój humor, ehh.
Odpisz
21 grudnia 2016, 21:59
Ciekawe kiedy z tym Sylwestrem się pała przegnie i rząd zareaguje
Odpisz
21 grudnia 2016, 20:39
Odpisz
21 grudnia 2016, 20:40
@Kylo_Ren:
Odpisz
21 grudnia 2016, 14:00
Gratulacje dla inteligenta który napisał Hitler przez "ch".
Odpisz
21 grudnia 2016, 21:38
Gdyby napisał prawidłowo najprawdopodobniej dostałby bana za szerzenie nazizmu xd
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:12
Odpisz
21 grudnia 2016, 07:00
@Palauball:
Odpisz
21 grudnia 2016, 12:04
@Palauball:
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:07
Sylwester u Dudy rozpocznie się uroczystym otwarciem
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:09
@Kejdzej: A można przyjść z Trylobitem?
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:10
@Palauball: i z parasolem ?
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:11
@Palauball: weź akwarium z wodą bo cie zmkną za znencanie sie nad trylobilami
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:25
@Palauball: Cytując Wielkiego Papieża Polaka "A można, jak najbardziej. Jeszcze jak!"
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:29
@Kejdzej: Hm... To wybieram Ciebie, skamieniała rybko
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:30
@Palauball: *stawonogu
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:40
@Palauball: Nie.
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:40
@Andrzej_Duda: Duda plox
Kedżej też chce na imprezę
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:47
@Palauball: A zgodzisz się na otwarcie?
Odpisz
21 grudnia 2016, 06:31
@Andrzej_Duda: Parasola w twojej dupie?
Odpisz
21 grudnia 2016, 11:25
@Palauball: W twojej.
Odpisz
21 grudnia 2016, 00:52
Będzie bombowo.
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:10
"Chitler"
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2016, 23:24
Facebook chyba banuje za Adolfa Hitlera
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:41
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:42
@Nataria:
Odpisz