Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Za co ta premia
Fajnie że odpowiedzieli
Niezniszczalne
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2023, 07:44
Odpisz
26 grudnia 2016, 14:33
Odpisz
28 grudnia 2016, 16:54
@PolskiRusek: Zaiste
Odpisz
31 grudnia 2016, 11:00
@PolskiRusek: ni mam zamiaru atakować bo znowu jakiś snajper się trafi ;-;
Odpisz
31 grudnia 2016, 14:53
@Wladimir_Putin: To raczej snajper trafi was, lul.
Odpisz
31 grudnia 2016, 14:57
@PolskiRusek: autokorekta....
Odpisz
21 grudnia 2016, 17:12
Nie radzę. Bo znowu będzie Fin co do każdego trafia.
Odpisz
26 grudnia 2016, 08:47
@GalenMarek: Taki św. Mikołaj ze snajperką :D
Odpisz
31 grudnia 2016, 11:01
@Monster_: dla tego. Rosji jest Dziadek Mróz A nie Mikołaj....
Odpisz
21 grudnia 2016, 17:13
Już raz Rosja próbowała zdobyć Finlandię i kiepsko to wyszło
Odpisz
21 grudnia 2016, 18:38
@Kejdzej: Tak trochę 2/10 a nawet 1/700
Odpisz
26 grudnia 2016, 06:30
A nie 1/550?
Odpisz
27 grudnia 2016, 05:15
@Lacoste: propably
Odpisz
26 grudnia 2016, 14:27
Ból dupy demokratów strikes again.
Odpisz
26 grudnia 2016, 08:48
Ok,czyli ten w garniturze to Putin?
Jak tak, to widzę w tym sens... i zaczynam się bać o przyszłość Europy...
Odpisz
26 grudnia 2016, 10:00
@Monster_: nie masz się czego bać :>
Odpisz
26 grudnia 2016, 10:52
@Wladimir_Putin: Dogadaj się jeszcze z Merkel, to będzie ok :D
Odpisz
26 grudnia 2016, 11:00
@Monster_: ale po co....chociaż....
Odpisz
26 grudnia 2016, 11:17
@Wladimir_Putin: mafie, loże, szczęść boże
Odpisz
26 grudnia 2016, 11:43
@Wladimir_Putin: Choćby po to, żeby ja nastraszyć że "wchłoniesz" jej państewko :D
Odpisz
26 grudnia 2016, 11:43
@Monster_: nie muszę jej zastraszac....Ona i tak się boi
Odpisz
26 grudnia 2016, 12:07
@Wladimir_Putin: Twojego psa na pewno :D
Odpisz
26 grudnia 2016, 12:48
@Wladimir_Putin: Powiedz że twoja armia to uchodźcy, a sama ją wpuści do Niemiec, i jeszcze zabroni ich atakować.
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2016, 11:38
Dlaczego Trump na pierwszym i trzecim obrazku wygląda tak słodko...?
Czemu, mózgu?
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2016, 10:27
Putin!!!!
Odpisz
26 grudnia 2016, 10:41
@Donald_Trump: słucham ?
Odpisz
26 grudnia 2016, 10:01
nie, nie ,nie,nie !!! Finlandię zostawić w spokoju ! Bo znowu się Fin ze snajperka trafi !
Odpisz
22 grudnia 2016, 10:40
Ale co do Białej Śmierci, to dla rosji wstyd i hańba, że nawet nalotami i artylerią starali się go zabić, bez skutku.
Odpisz
21 grudnia 2016, 23:26
Nie wiem co mam o tym myśleć.
Odpisz
21 grudnia 2016, 21:00
Dostrzegam w tym troche prawdy
Odpisz
21 grudnia 2016, 17:16
I znów biała śmierć
Odpisz