Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wiedeni

12 kwietnia 2023, 07:44

Avatar PolskiRusek

26 grudnia 2016, 14:33

Avatar Snax_

28 grudnia 2016, 16:54

@PolskiRusek: Zaiste

Avatar Wladimir_Putin

31 grudnia 2016, 11:00

@PolskiRusek: ni mam zamiaru atakować bo znowu jakiś snajper się trafi ;-;

Avatar PolskiRusek

31 grudnia 2016, 14:53

@Wladimir_Putin: To raczej snajper trafi was, lul.

Avatar Wladimir_Putin

31 grudnia 2016, 14:57

@PolskiRusek: autokorekta....

Avatar GalenMarek

21 grudnia 2016, 17:12

Nie radzę. Bo znowu będzie Fin co do każdego trafia.

Avatar Monster_

26 grudnia 2016, 08:47

@GalenMarek: Taki św. Mikołaj ze snajperką :D

Avatar Wladimir_Putin

31 grudnia 2016, 11:01

@Monster_: dla tego. Rosji jest Dziadek Mróz A nie Mikołaj....

Avatar Kejdzej

21 grudnia 2016, 17:13

Już raz Rosja próbowała zdobyć Finlandię i kiepsko to wyszło

Avatar
German_Shepherd

21 grudnia 2016, 18:38

@Kejdzej: Tak trochę 2/10 a nawet 1/700

Avatar Lacoste

26 grudnia 2016, 06:30

A nie 1/550?

Avatar
German_Shepherd

27 grudnia 2016, 05:15

@Lacoste: propably

Avatar Hank1212

26 grudnia 2016, 14:27

Ból dupy demokratów strikes again.

Avatar Monster_

26 grudnia 2016, 08:48

Ok,czyli ten w garniturze to Putin?
Jak tak, to widzę w tym sens... i zaczynam się bać o przyszłość Europy...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Monster_

26 grudnia 2016, 12:07

@Wladimir_Putin: Twojego psa na pewno :D

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2016, 12:48

@Wladimir_Putin: Powiedz że twoja armia to uchodźcy, a sama ją wpuści do Niemiec, i jeszcze zabroni ich atakować.

Avatar Domijeja

Edytowano - 26 grudnia 2016, 11:38

Dlaczego Trump na pierwszym i trzecim obrazku wygląda tak słodko...?
Czemu, mózgu?

Avatar Donald_Trump

Edytowano - 26 grudnia 2016, 10:27

Putin!!!!

Avatar Wladimir_Putin

26 grudnia 2016, 10:41

@Donald_Trump: słucham ?

Avatar Wladimir_Putin

26 grudnia 2016, 10:01

nie, nie ,nie,nie !!! Finlandię zostawić w spokoju ! Bo znowu się Fin ze snajperka trafi !

Avatar Frogimen

22 grudnia 2016, 10:40

Ale co do Białej Śmierci, to dla rosji wstyd i hańba, że nawet nalotami i artylerią starali się go zabić, bez skutku.

Avatar Creepyqueen

21 grudnia 2016, 23:26

Nie wiem co mam o tym myśleć.

Avatar Sebzer

21 grudnia 2016, 21:00

Dostrzegam w tym troche prawdy

Avatar polandball1

21 grudnia 2016, 17:16

I znów biała śmierć

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie po oczach

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

No to posłuchane

To będzie bolało

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka