Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2016, 01:55

Ludzie: jestes taki przystojny i inteligentny, dlaczego sobie nikogo nie znajdziesz?
Ja: brak umiejetnosci socjalnych, dziwne poczucie humoru, brak doswiadczenia, zawyzone standardy...

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2016, 01:58

a, no i fakt ze siedze na jeja do 2 w nocy

Avatar Wladimir_Putin

24 grudnia 2016, 14:08

tylko do 2?

Avatar
SiMmoNneRr

24 grudnia 2016, 14:09

I masz jakąś chińszczyznę na avku :i

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2016, 14:28

to tez

Avatar maroko11

24 grudnia 2016, 15:08


Ja: Niski, brzydki, z twarzy tak góra 9 lat. brak umiejętności socjalnych, dziwne poczucie humoru, brak doświadczenia, zawyżone standardy.

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2016, 15:27

@maroko11: Widać na avku twoją urodę

Avatar jacek1s

25 grudnia 2016, 00:30

#REKT

Avatar MR_Lizard

25 grudnia 2016, 04:31

bitch please

Avatar GalenMarek

24 grudnia 2016, 21:28

Cóż... Dla chcącego...

Avatar CeeKay

24 grudnia 2016, 16:51

Boli mnie głupota większości dziewczyn w moim wieku

Avatar Ferikusu

24 grudnia 2016, 14:47

Ja: Bo jestem sobą..?

Avatar romanow

Edytowano - 24 grudnia 2016, 14:44

Cholera, jeszcze tylko inteligencja i będę idealny.

Avatar FuryGaming

24 grudnia 2016, 14:25

Babcia do mnie-,,Michałku czemu jeszcze nie masz dziewczyny ? Przecież jesteś przystojny i wysportowany''. *ja wskazujący moją głowę*

Avatar hejtojaoliwia

24 grudnia 2016, 14:26

@FuryGaming: Podobnie jak moja Babcia spytała czemu nie mam chłopaka...

Avatar Polak123pl

Edytowano - 24 grudnia 2016, 14:17

To o mnie :D

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2016, 14:02

Chwila, czy to o mnie?

Avatar CichociemnyJ

24 grudnia 2016, 14:13

Ty do tego jeszcze jesteś niska.

Avatar Adrian200209

21 grudnia 2016, 17:21

Jabba to ty?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

A, okej

Nigdy na to nie wpadną

Można, tylko trzeba wstawać rano

No to posłuchane

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka