Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Totalnie
Ikony
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2016, 18:31
To ciągle wołanie:
Sylw, choć na chwilę!
Ku*wa mać, takim problemem jest zrobienie podwójnego kliknięcia na ikonie Mozilli?
Odpisz
26 grudnia 2016, 19:47
@sylwon1234: Sylw co zrobić jak skasowałem internet?
Odpisz
26 grudnia 2016, 20:25
@marcel22205: Sylw! Usunąłem mój komputer, co teraz?
Odpisz
1 maja 2018, 19:44
@sylwon1234: Sylw! Znalazłem stare komentarze!
Odpisz
1 maja 2018, 19:53
@MrRolan: Sylw! Odpowiedziałem na stary komentarz!
Odpisz
13 kwietnia 2019, 23:15
@marcel22205: Sylw! Odkopałam komentarze!
Odpisz
23 lipca 2022, 17:03
@sylwon1234: Sylw, wyciszyłeś wątek?
Odpisz
1 stycznia 2025, 09:58
@sylwon1234: sylw przespałem sylwestra.
Odpisz
27 grudnia 2016, 09:08
Scott co ty tu robisz?
Odpisz
21 grudnia 2016, 20:00
po prostu nie rób za darmowego informatyka ja pomagam za darmo tylko w dwóch przypadkach, najbliższej rodzinie bo i tak tyle lat na mnie płacili i ładnym dziewczynom bo są ładne :)
Odpisz
26 grudnia 2016, 18:03
@bylejakbylegdzie: Hehe, podryw na naprawianie PC ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
Odpisz
27 grudnia 2016, 00:29
Pokazuje im swojego parszywego komputera
Odpisz
27 grudnia 2016, 03:39
@jacek1s: #Tivolt
Odpisz
26 grudnia 2016, 18:03
Możliwe, że mam taką samą obudowę, nie wiem bo straszna pikseloza..
#nobodycares
Odpisz
26 grudnia 2016, 21:46
Ja miałem :D
Odpisz
26 grudnia 2016, 17:46
Babcia: Michałku, a kogo ty masz w znajomych na Facebooku? A co to za EMINEM?
Odpisz
26 grudnia 2016, 17:39
hehe faine
Odpisz
22 grudnia 2016, 20:26
Mam taką samą obudowę :/ (nie, mam bardzo dobry komputer(według 3d marka lepszy niż 70-80% proc uzytkownikow tego programu))
Odpisz
26 grudnia 2016, 17:08
Też taką mam, chociaż już mi się w niej podzespoły nie mieszczą...
Wydaje mi się, że ta obudowa ma po prostu odznakę cena/jakość, bo jest dość popularna.
Odpisz
21 grudnia 2016, 23:51
Norma. Ale kumpel znalazł na to rozwiązanie. Kupił mac aj jak wiemy mac się nie psuje (podobno) więc jeżeli ktoś prosi go po raz enty by naprawił mu coś w kompi (a naprawde są to banalne rzeczy) to mówi "a trzeba było sobie mac'a kupić" i w ten sposób ma spokój już z pięcioma osobami.
Odpisz
21 grudnia 2016, 18:56
Heh standard. U mnie chociaż ciastem/cukierkami czasem hajsem płaco.
Odpisz