Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Trucizna

24 grudnia 2020, 09:40

Wciąż wyglądasz lepiej niż na lewym obrazku

Avatar creeper_girl

21 grudnia 2016, 20:05

Mnie w podstawówce przezywali "asanyn" bo nosiłam kaptur .-.

Avatar Wladimir_Putin

26 grudnia 2016, 11:25

@creeper_girl: ja mam lepiej....na mnie do tej pory mówią Putin :>

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2016, 12:00

@creeper_girl: Ja bym tak chciał

Avatar JTKX2

26 grudnia 2016, 12:38

@creeper_girl: A ja na koszu zostałem nazwany assasynem

Avatar
Konto usunięte

9 marca 2018, 19:38

@JTKX2: A ja mam ksywę Kamień i mam wy***ane

Avatar Patrykos234432

29 lutego 2020, 19:38

@Wladimir_Putin: na mnie mówili ołtarz xD

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2020, 11:20

@Patrykos234432: Chcę poznać historię tego przezwiska

Avatar Patrykos234432

11 marca 2020, 17:46

babka od niemieckiego przeczytała mnie podczas sprawdzania listy obecności zamiast Ołton to ołtarz

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2020, 22:48

@Patrykos234432: Fajna ksywa btw

Avatar Patrykos234432

17 kwietnia 2020, 02:46

wsm to dalej tak mówią

Avatar Finio

26 grudnia 2016, 11:28

Ten obrazek jest taki prawdziwy... nieatety...

Avatar Donald_Trump

26 grudnia 2016, 10:14

Avatar Freakok222

22 grudnia 2016, 20:29

To doszyj sobie wstawkę z 25 centymetrów.
I tak jest lujowo bo nic nie widać.

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2016, 22:28

mnie kolega kiedyś nazwał assasynem bo gdy siadałam kolerzanka nałożyła kaptur na głowe :<

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2016, 22:42

A koleRZanki wstały i zaczęły klaskać

Avatar Akward_Situation

21 grudnia 2016, 20:59

Mnie się pan od informatyki zawsze na lekcji pyta "czy bawię się w assasyna?"... bo zawsze mam kaptur...

Avatar Zakapturzony13579

21 grudnia 2016, 20:11

Mem o kapturach - 5/5 i do ulu.

Avatar polandball1

21 grudnia 2016, 19:47

Ks. Robak?

Avatar Holenderjk

21 grudnia 2016, 19:48

@polandball1: Varys

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Phi!

Młodzi gniewni

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka