Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Szybki jak błyskawica
Mało znany szczegół
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2020, 09:40
Wciąż wyglądasz lepiej niż na lewym obrazku
Odpisz
21 grudnia 2016, 20:05
Mnie w podstawówce przezywali "asanyn" bo nosiłam kaptur .-.
Odpisz
26 grudnia 2016, 11:25
@creeper_girl: ja mam lepiej....na mnie do tej pory mówią Putin :>
Odpisz
26 grudnia 2016, 12:00
@creeper_girl: Ja bym tak chciał
Odpisz
26 grudnia 2016, 12:38
@creeper_girl: A ja na koszu zostałem nazwany assasynem
Odpisz
9 marca 2018, 19:38
@JTKX2: A ja mam ksywę Kamień i mam wy***ane
Odpisz
29 lutego 2020, 19:38
@Wladimir_Putin: na mnie mówili ołtarz xD
Odpisz
11 marca 2020, 11:20
@Patrykos234432: Chcę poznać historię tego przezwiska
Odpisz
11 marca 2020, 17:46
babka od niemieckiego przeczytała mnie podczas sprawdzania listy obecności zamiast Ołton to ołtarz
Odpisz
16 kwietnia 2020, 22:48
@Patrykos234432: Fajna ksywa btw
Odpisz
17 kwietnia 2020, 02:46
wsm to dalej tak mówią
Odpisz
26 grudnia 2016, 11:28
Ten obrazek jest taki prawdziwy... nieatety...
Odpisz
26 grudnia 2016, 10:14
Odpisz
22 grudnia 2016, 20:29
To doszyj sobie wstawkę z 25 centymetrów.
I tak jest lujowo bo nic nie widać.
Odpisz
21 grudnia 2016, 22:28
mnie kolega kiedyś nazwał assasynem bo gdy siadałam kolerzanka nałożyła kaptur na głowe :<
Odpisz
21 grudnia 2016, 22:42
A koleRZanki wstały i zaczęły klaskać
Odpisz
21 grudnia 2016, 20:59
Mnie się pan od informatyki zawsze na lekcji pyta "czy bawię się w assasyna?"... bo zawsze mam kaptur...
Odpisz
21 grudnia 2016, 20:11
Mem o kapturach - 5/5 i do ulu.
Odpisz
21 grudnia 2016, 19:47
Ks. Robak?
Odpisz
21 grudnia 2016, 19:48
@polandball1: Varys
Odpisz