memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
24 grudnia 2020, 09:40
Wciąż wyglądasz lepiej niż na lewym obrazku
Odpisz
21 grudnia 2016, 20:05
Mnie w podstawówce przezywali "asanyn" bo nosiłam kaptur .-.
26 grudnia 2016, 11:25
@creeper_girl: ja mam lepiej....na mnie do tej pory mówią Putin :>
26 grudnia 2016, 12:00
@creeper_girl: Ja bym tak chciał
26 grudnia 2016, 12:38
@creeper_girl: A ja na koszu zostałem nazwany assasynem
9 marca 2018, 19:38
@JTKX2: A ja mam ksywę Kamień i mam wy***ane
29 lutego 2020, 19:38
@Wladimir_Putin: na mnie mówili ołtarz xD
11 marca 2020, 11:20
@Patrykos234432: Chcę poznać historię tego przezwiska
11 marca 2020, 17:46
babka od niemieckiego przeczytała mnie podczas sprawdzania listy obecności zamiast Ołton to ołtarz
16 kwietnia 2020, 22:48
@Patrykos234432: Fajna ksywa btw
17 kwietnia 2020, 02:46
wsm to dalej tak mówią
26 grudnia 2016, 11:28
Ten obrazek jest taki prawdziwy... nieatety...
26 grudnia 2016, 10:14
22 grudnia 2016, 20:29
To doszyj sobie wstawkę z 25 centymetrów. I tak jest lujowo bo nic nie widać.
21 grudnia 2016, 22:28
mnie kolega kiedyś nazwał assasynem bo gdy siadałam kolerzanka nałożyła kaptur na głowe :<
21 grudnia 2016, 22:42
A koleRZanki wstały i zaczęły klaskać
21 grudnia 2016, 20:59
Mnie się pan od informatyki zawsze na lekcji pyta "czy bawię się w assasyna?"... bo zawsze mam kaptur...
21 grudnia 2016, 20:11
Mem o kapturach - 5/5 i do ulu.
21 grudnia 2016, 19:47
Ks. Robak?
21 grudnia 2016, 19:48
@polandball1: Varys
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2020, 09:40
Wciąż wyglądasz lepiej niż na lewym obrazku
Odpisz
21 grudnia 2016, 20:05
Mnie w podstawówce przezywali "asanyn" bo nosiłam kaptur .-.
Odpisz
26 grudnia 2016, 11:25
@creeper_girl: ja mam lepiej....na mnie do tej pory mówią Putin :>
Odpisz
26 grudnia 2016, 12:00
@creeper_girl: Ja bym tak chciał
Odpisz
26 grudnia 2016, 12:38
@creeper_girl: A ja na koszu zostałem nazwany assasynem
Odpisz
9 marca 2018, 19:38
@JTKX2: A ja mam ksywę Kamień i mam wy***ane
Odpisz
29 lutego 2020, 19:38
@Wladimir_Putin: na mnie mówili ołtarz xD
Odpisz
11 marca 2020, 11:20
@Patrykos234432: Chcę poznać historię tego przezwiska
Odpisz
11 marca 2020, 17:46
babka od niemieckiego przeczytała mnie podczas sprawdzania listy obecności zamiast Ołton to ołtarz
Odpisz
16 kwietnia 2020, 22:48
@Patrykos234432: Fajna ksywa btw
Odpisz
17 kwietnia 2020, 02:46
wsm to dalej tak mówią
Odpisz
26 grudnia 2016, 11:28
Ten obrazek jest taki prawdziwy... nieatety...
Odpisz
26 grudnia 2016, 10:14
Odpisz
22 grudnia 2016, 20:29
To doszyj sobie wstawkę z 25 centymetrów.
I tak jest lujowo bo nic nie widać.
Odpisz
21 grudnia 2016, 22:28
mnie kolega kiedyś nazwał assasynem bo gdy siadałam kolerzanka nałożyła kaptur na głowe :<
Odpisz
21 grudnia 2016, 22:42
A koleRZanki wstały i zaczęły klaskać
Odpisz
21 grudnia 2016, 20:59
Mnie się pan od informatyki zawsze na lekcji pyta "czy bawię się w assasyna?"... bo zawsze mam kaptur...
Odpisz
21 grudnia 2016, 20:11
Mem o kapturach - 5/5 i do ulu.
Odpisz
21 grudnia 2016, 19:47
Ks. Robak?
Odpisz
21 grudnia 2016, 19:48
@polandball1: Varys
Odpisz