Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niegrzeczny Oskarek
Totalnie
Jeszcze jak
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 grudnia 2010, 13:43
@kick12: Dzieci w podstawówce nie mają biologii...
Odpisz
14 listopada 2010, 16:37
Kick12,NIKT nie słucha na biologii.
Odpisz
7 lutego 2010, 20:08
łeee no wcale nie jest gorący... a po co podali jego temp.?? a on się zgodził?? jak 36,6 to chyba zdrowy.. XD
Odpisz
31 grudnia 2009, 16:42
kici miau się pomylił/ła/ło bo 36 i 6 to normalna ludzka temp.
serser! Ktoś rozsądny :)
Nie słuchało się na biologi...
Odpisz
17 grudnia 2009, 19:57
Muminka ja tez nie wiem:)) 5
Ale taki ratownik to cos :))
Odpisz
16 grudnia 2009, 18:28
oj nie wiem co napisać ;> 5
Odpisz
16 grudnia 2009, 14:23
36,6 to doskonała temp. ;] 4
Odpisz
16 grudnia 2009, 14:09
niezłe-piąteczka ;]
Odpisz
16 grudnia 2009, 14:03
36 i 6-zawsze o 50% więcej
Odpisz
16 grudnia 2009, 13:10
1 znowu kopiowanie...
Odpisz
16 grudnia 2009, 11:39
Nie, nie ma gorączki. Jest w porządku. 5.
Odpisz
16 grudnia 2009, 07:36
no chyba ma gorączkę XD heh 5/5
Odpisz
16 grudnia 2009, 07:30
lol ^^
Odpisz