Samobójstwo królika: Rosianna i Mikołaj
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Papierowa szkoła posting
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Lekko nie będzie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2023, 10:41
Co?
Pozdrawiam w 2023 roku.
Odpisz
26 listopada 2017, 23:29
Śliski kocyk może wszystko
Odpisz
25 grudnia 2016, 12:14
Niby smieszny obrazek, ale jego morał jest taki, że samobójca jeśli chce się zabić to i tak to zrobi. Nie ważne, ile "prezentów" dostanie.
Odpisz
25 grudnia 2016, 11:41
Przeczytałem "Russian rabbit"
Odpisz
25 grudnia 2016, 09:28
Spodziewałem się, że dostanie bombę i umrze.
Odpisz
22 grudnia 2016, 15:12
Samobójstwa-Króliczka.v2
Odpisz
25 grudnia 2016, 08:49
@GalenMarek: Wersja damska...chyba że tamten królik to kobieta
Odpisz
22 grudnia 2016, 14:06
biedny Mikołaj
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2016, 07:26
Kiedyś miałem tylko namiastkę depresji ( Bycz, po prostu byłem smutny przez jakiś tydzień czy dwa ), ale i tak chyba każdy ku*wa wie, ze to co jest w komiksie już nie jest depresja jaką przeżywają nie wiem, nastolatkowie, czy osoby w wieku średnim, a poważne zaburzenie psychiczne. Depresja to smutek oraz myślenie, ze jest się głupim, brzydkim i w ogóle. ( wiem, ze to bardzo czesto coś mocniejszego, ale mówię tutaj o moim przypadku , to pewnie nie była żadna depresja ). A chęć zabicia się to już znaczy, ze coś naprawdę jest nie tak z osobą lub jej otoczeniem. Niestety słyszy się o osobach ( często nastolatkach ), które mają próby samobójcze, bo robią to dla fejmu.
Odpisz
22 grudnia 2016, 10:14
Depresja jest właśnie tym zaburzeniem psychicznym, a ludzie zwykli mówić że ją mają zawsze jak mają dłuższego i głębszego doła. Sam znam dwie osoby które miały prawdziwe myśli samobójcze, ale obie po jakimś czasie z tego wyszły, więc pełna depresja to to nie była
Odpisz
22 grudnia 2016, 13:46
Ja miałem namiastkę choroby psychicznej, bo nie wiedziałem co się dzieje w moim mózgu, ale wiedziałem, że coś jest nie tak. Myślałem o wielu rzeczach bez powodu, miałem zaburzenia pamięci oraz nawet 2 razy myśli samobójcze (chciałem sobie zobaczyć jak to jest umierać), ale pomogły mi gry memy i psycholog, którego odwiedziłem tylko raz
Odpisz
22 grudnia 2016, 07:09
kokartka wygląda jak benis.
Odpisz
22 grudnia 2016, 07:11
@wizajn: benizy są w każdej Rosiannie
Odpisz
22 grudnia 2016, 07:11
@wizajn:
Odpisz
22 grudnia 2016, 07:19
@Heksakosjoikontaheksafob: Dlatego zwróciłam na to uwagę -_-
Odpisz
22 grudnia 2016, 07:39
@wizajn: Już miałam szukać, wyręczyłaś mnie.
Odpisz
22 grudnia 2016, 07:57
@wizajn: kolejny
Odpisz
22 grudnia 2016, 07:23
Odpisz
22 grudnia 2016, 07:54
@HanSono:
Odpisz
22 grudnia 2016, 08:36
@HanSono:
Odpisz
22 grudnia 2016, 10:47
@HanSono: ała moke oczy o ku*wa *oczy wypływają z orbit*
Odpisz
22 grudnia 2016, 10:50
@HanSono: Współczuję dzieciom z lat 80...
Odpisz
22 grudnia 2016, 11:21
@HanSono: ?
Odpisz
25 grudnia 2016, 16:31
@HanSono: Strzałka w dół bo Han Sono \_/
Odpisz
25 grudnia 2016, 21:53
@WebsTer230: Nie lubisz mnie?
Odpisz
25 grudnia 2016, 23:23
@HanSono: Dowiesz się w swoim czasie...
Odpisz
22 grudnia 2016, 07:29
[*] Rosianna
Odpisz
22 grudnia 2016, 07:28
a potem ten komiks z nekrofilem
Odpisz
22 grudnia 2016, 07:16
Widziałeś ty kiedyś depresję?
Odpisz
22 grudnia 2016, 07:09
smutne... :(
Odpisz