Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wymiatacz54

31 stycznia 2013, 08:15

To palenie... człowiek się męczy przez to z rakiem płuc , lepiej skoczyć z mostu niż palić , przynajmniej jest szybko i bezboleśnie.
PS. Żeby było szybko i bezboleśnie okno nie morze być nisko - to logiczne

Avatar BetonowyMur

14 listopada 2022, 16:33

@wymiatacz54: Morze

Avatar Jan_Pat_II

22 maja 2022, 19:16

Ach tak… życie każdy umiera

Avatar Kahol05

25 kwietnia 2020, 17:26

Ale fajny, boomerski mem

Avatar Koniczek02323

15 sierpnia 2015, 15:06

mam zadanie (niestety nie ma temat :I)Wlejcie do połowy szklanki picie lub wodę.A teraz pytanie,szklanka jest na pół pełna czy pół pusta?

Avatar wymiatacz54

31 stycznia 2013, 08:16

To palenie... człowiek się męczy przez to z rakiem płuc , lepiej skoczyć z okna niż palić , przynajmniej jest szybko i bezboleśnie.
PS. Żeby było szybko i bezboleśnie okno nie morze być nisko - to logiczne

Avatar sylwioszek

2 lutego 2013, 11:27

@wymiatacz54: More jest szerokie i głębokie ;)

Avatar Paulius

30 stycznia 2013, 12:20

Panienie to gówno - mądrzejszego określenia na ten syf nie da się wymyślić. Ludzie zaczynają palić, dlatego, że inni to robią, którzy nauczyli się od innych. Założe się, że nie ma palacza, który sam z siebie pali, bo to lubi. Pozatym to nie daje żadnych doznań, poza bardzo lekkimi mdłościami - i to tylko przy pierwszych kilku, potem nawet tego nie ma.
ps:nie pale.

Avatar Takita6

30 stycznia 2013, 14:38

@Paulius: wyznania byłego palacza

Avatar Kosmita123

31 stycznia 2013, 13:44

Avatar jagoda8171

30 stycznia 2013, 21:00

Szkoda mi tych palących ludzi

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2013, 19:44

Najbardziej mnie wkurza, jak siadam sobie w restauracji bardzo głodna gdy
nagle stolik obok siada babsko z papierosem. Mgła roznosi się wszędzie
i cały mój apetyt w diabły.

Avatar sylwioszek

30 stycznia 2013, 15:42

Nie trzeba być palaczem, żeby wiedzieć, że palenie to paskudztwo. Wdychanie dymu - co to ma być, rozrywka? Ma jakieś walory smakowe? Albo poprawia nasz wizerunek w oczach innych? Nie mam pojęcia dlaczego ludzie zaczynają palić ale uważam palenie za bezsens.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Trzeba brać osobną torbę

To będzie bolało

Nieuczciwa ocena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka