Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

19 marca 2018, 19:43

Brrrr.....

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Elmario1234

2 stycznia 2024, 08:14

Avatar Wonsz_Szmija

15 czerwca 2024, 12:13

@Elmario1234: brrr

Avatar Rollecoster0

23 grudnia 2018, 23:38

lol

Avatar Buras

28 maja 2017, 02:52

tududu tududu

Avatar Astokus

12 stycznia 2017, 14:35

chodzi o to ze stereotyp pomyliło mi się

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2016, 21:45

Do rekordu zimna to jeszcze trochę brakuje. Na Syberii jest miejscowość Ojmiakon, w której jak się nie mylę kiedyś odnotowano coś ok -70 stopni, a co za tym idzie jest to najzimniejsze zamieszkane miejsce na ziemi

Avatar Astokus

23 grudnia 2016, 18:01

Podobno roslanie w pełni kzęzyca zamienają się w ludzi. Sorry ze tak rasistowsko

Avatar
heroes10

23 grudnia 2016, 18:08

@Astokus: Od kiedy Rosjanie są innej rasy niż Polacy chociażby?

Avatar Raczysko

22 grudnia 2016, 18:42

wąż paliwowy tudududu
jest zamrożony tudududu

Avatar PolishBananaForever

23 grudnia 2016, 14:12

@Raczysko: wąż paliwowy tudududu
jest już skończony tudududu

Avatar PchlaRenatka

23 grudnia 2016, 16:13

@Raczysko: Magiczny wonsz tankuje wcionsz

Avatar Monster_

23 grudnia 2016, 17:19

@Raczysko: Pewnie kiepski diesel :D

Avatar Tenktosi

23 grudnia 2016, 15:21

Czy tam w oddali są wisielce ?

Avatar xXkuba22Xx

23 grudnia 2016, 17:13

@Tenktosi: gdzie ku*wa?

Avatar Tenktosi

23 grudnia 2016, 19:20

@xXkuba22Xx: a nie to tylko drzewa

Avatar Andrucik

22 grudnia 2016, 15:55

fejk tak naprawdę to są Indie i za rogiem hindus gra na flecie

Avatar Wladimir_Putin

23 grudnia 2016, 14:03

@Andrucik: no właśnie....A tu od razu że Rosja...

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2016, 14:34

@Wladimir_Putin: rosyjskie "d" mi wystarczy

Avatar Wolfmer

23 grudnia 2016, 15:35

@Andrucik: Dlaczego ten komentarz dostał tyle strzałek? :D

Avatar TerratorEK

23 grudnia 2016, 17:10

@Wolfmer: bo lubi

Avatar baarts

Edytowano - 23 grudnia 2016, 15:34

Gdzie tam rekord zimna... W Rosji rekordem było -71 stopni C, a później mniej oficjalne -82 stopni C. To nie jest Moskwa, w Moskwie jest teraz 0 stopni C(i wczoraj nie było zbytnio zimniej).

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2016, 14:14

Rosjanie wprowadzili automatyczną stację paliw.

Avatar RussiaBall

22 grudnia 2016, 19:36

DUCHY!!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Angielskie śmieszki

Nie są aż takie pyszne

Ostry ten sędzia

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka