Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pilne
To się nie może nie udać
Niegrzeczny Oskarek
Młodzi gniewni
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lutego 2019, 10:57
Ja wolę pagani
Odpisz
27 grudnia 2017, 09:46
a gdzie Xiaomi jako Lamborghini
Odpisz
4 lutego 2019, 16:49
@ZielonekPlay: to jest z 2013 roku
Odpisz
4 lutego 2019, 18:50
@trolli: Co z tego ? Przecież nikt nie zabroni mi komentować.
Odpisz
4 lutego 2019, 18:52
@ZielonekPlay: ale wtedy to niema sensu bo nie było xiaomi
Odpisz
4 lutego 2019, 19:06
@trolli: Napisałem to w 2017 kiedy Xiaomi było już bardziej znane.
Odpisz
4 lutego 2019, 19:22
@ZielonekPlay: ale ten mem nie
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2017, 21:22
2 telefon jest mój
Odpisz
2 lutego 2015, 21:00
4 jest moje :))
Odpisz
19 lutego 2014, 21:33
Telefon Treviego! Trevor Philips to jest świr...
Odpisz
5 grudnia 2013, 14:54
Dobrze ukazana Nokia, a pozostałe nie wiem ale stara nokia bije wszysto
Odpisz
5 lutego 2013, 18:27
Ha mam ten biały
Odpisz
30 stycznia 2013, 12:21
wybrałam bym ...4 bo właśnie ja mam
Odpisz
30 stycznia 2013, 16:54
@joanna11198: i kogo to obchodzi?
Odpisz
1 lutego 2013, 14:52
@Umpa94: mnie a przy okazji t\a kogo obchodzi twój komentarz
Odpisz
1 lutego 2013, 16:23
@joanna11198: ciebie bo na niego odpisujesz
Odpisz
30 stycznia 2013, 19:11
mam te 4 od góry :D
Odpisz
30 stycznia 2013, 16:27
w miejsce noki powinien być maluch a nie czołg ...
Odpisz
30 stycznia 2013, 11:18
Halo? Nie mam czasu, jadę czołgiem :D
Odpisz
30 stycznia 2013, 07:44
Mam nokie ale Lumię .
Odpisz
29 stycznia 2013, 20:13
nie hejtujcie ale uważam że czołg to nie samochód ... 4/5
Odpisz
29 stycznia 2013, 22:21
@ziomMKX: Myślę że tu nie chodzi o to że to samochody tylko o humorystyczne przekazanie wytrzymałości starego telefonu a nowego.
Odpisz
29 stycznia 2013, 21:14
mam nokie mam czołg
Odpisz
29 stycznia 2013, 19:07
iphone to raczej bugatti veyron
Odpisz
29 stycznia 2013, 20:23
@Maks2603: nie powinno być bugatti veyron bo iphone nie jest aż tak dobrym telefonem i on tylko daje taki efekt że są takie super ale szczerze są telefony znacznie lepsze
Odpisz