Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Totalnie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2021, 12:24
rel
Odpisz
31 grudnia 2016, 16:51
Czemu znalazłem to wpisując ,,kupa" w wyszukiwarkę jeja...?
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2017, 20:20
Tak samo xd,wiem troche spóźnione
EDIT: To dlatego, że jest w obrazku KUP
Odpisz
29 grudnia 2016, 11:07
ja jak nawet mam chajs to nie bo poco mi nowy przecież dobrze działa
Odpisz
23 grudnia 2016, 12:45
Ja tam mam już 500 zł ale mama mówi mi na siłę że naprawi mi mój stary ;__;
Odpisz
27 grudnia 2016, 13:39
@Izuchna: To nie ma sensu,moze się psuć pużniej jeszcze więcej razy i tak za każdym razem?
Odpisz
28 grudnia 2016, 01:46
@Izuchna: 500 zł to jeszcze za mało na w miarę dobry telefon, minimum z 700 na xiaomi jakiegoś ;D
Odpisz
27 grudnia 2016, 10:49
Mama jest najuczciwszym politykiem w Polsce? >.>
Odpisz
27 grudnia 2016, 10:41
Ja rzadko w ogóle mogę kupić coś droższego za swoje pieniądze ;-; Dopiero teraz mogę sobie kupić Wieśka 3 ze wszystkimi DLC. Ciekawe czy pójdzie na ultra, czy tylko na wysoki poziom szczegółów.
Odpisz
27 grudnia 2016, 10:36
Kupisz coś za swoje pieniądze?
To nie ty je zarobiłeś, więc ta rzecz jest moja!
Odpisz
27 grudnia 2016, 10:19
A gdzie wykrzyknik?
Odpisz
27 grudnia 2016, 10:11
Ja jak coś chce kupuje z pieniędzy które dostanę czasem na urodziny itp.
Odpisz
23 grudnia 2016, 19:36
ja każdy swój telefon kupowałem za swoje pieniądze... dlatego nie staram się rozwalić swojego fona by dostać nowego tak jak większość #nobody
Odpisz