Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Można, tylko trzeba wstawać rano
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jeszcze jak
Nie są aż takie pyszne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2016, 09:13
Kawaii inu *-*
Odpisz
24 grudnia 2016, 12:47
@Creepyqueen: Rusai baka
Odpisz
24 grudnia 2016, 14:13
@PanSowa12: Seiko o damara
Odpisz
24 grudnia 2016, 15:07
@Creepyqueen: Kore ni wa pōrando-go de hanasu kusopōrando-gawadearimasu
Odpisz
24 grudnia 2016, 16:55
@PanSowa12: co?
Odpisz
25 grudnia 2016, 01:36
@FoxyFox: translator nie gryzie
Odpisz
25 grudnia 2016, 10:37
@PanSowa12: Ja piszę bez translatora,znam teksty na pamięć
Odpisz
25 grudnia 2016, 11:00
@Creepyqueen: albo inaczej, cały swój czas marnujesz na anime.
znajdź życie
Odpisz
25 grudnia 2016, 12:54
@PanSowa12: Nie na anime,uczę się japońskiego
Odpisz
25 grudnia 2016, 13:49
@Creepyqueen: nie jest mi to potrzebne
Odpisz
25 grudnia 2016, 16:36
@PanSowa12: To po co się w ogóle do mnie odzywasz?
Odpisz
26 grudnia 2016, 12:33
@Creepyqueen: przetłumacz mój długi japoński tekst to się dowiesz dlaczego
Odpisz
24 grudnia 2016, 23:25
Najsłodszy pies na jeja.... Boże jak pierwszy raz zobaczyłem to nie mogłem przestać się patrzeć...
Odpisz
24 grudnia 2016, 21:16
Uroczy.
Odpisz
24 grudnia 2016, 13:58
Omg.. Jaki sweet! ;3
Odpisz
24 grudnia 2016, 11:41
Odpisz
24 grudnia 2016, 09:31
Nie oszukacie mnie to foka
Odpisz
24 grudnia 2016, 10:00
@mooped: Teraz pytanie, kto trzyma foke W JE**NEJ KUCHNI
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2016, 10:04
Chińczyki. Myślały że to pies
Odpisz
24 grudnia 2016, 10:05
@maxiu1244: O nie, to ma sens!
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:44
Przypomina fokę
Odpisz
24 grudnia 2016, 09:21
@vass296: To naturalne. Foki to przecież psio-syrenki.
Odpisz
24 grudnia 2016, 09:14
Chciałabym takiego pieska
Odpisz
24 grudnia 2016, 09:04
Te tagi... oddają wszystko.
Odpisz
24 grudnia 2016, 08:39
Jak ja powiem mojemu szczeniakowi, że jest ładny to od razu szcza na najbliższy kawałek podłogi. ;-:
Odpisz
23 grudnia 2016, 16:03
Kogoś mi przypomina?...
Odpisz
23 grudnia 2016, 14:09
awwww jakie to piękne
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Zara rzygnę tęczą
Odpisz
24 grudnia 2016, 10:58
@PolishBananaForever: Aww jakie to piękne :3
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Szkoda że nie martwe.
Odpisz
24 grudnia 2016, 17:38
@Izuchna: Nie można mieć wszystkiego XD
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:20
:3
Odpisz