Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Zdeklasowani znowu
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie są aż takie pyszne
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lutego 2019, 23:16
Gdy ci smutno, gdy ci źle
Weź pistolet zastrzel się.
Odpisz
23 marca 2017, 21:32
A co jeśli akurat nie ma śniegu?
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2016, 21:55
Gdy ci smutno, gdy ci źle,
weź sznur, powieś się.
Odpisz
27 grudnia 2016, 21:32
@max1234: ok
Odpisz
27 grudnia 2016, 21:31
gdy Ci smutno
gdy Ci źle
mam to w dupie
idę grać se
Odpisz
23 grudnia 2016, 20:46
Dobra, kto chce pomóc
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:00
@skurol1: ja
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:42
@Tenktosi: to zalatw snieg
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:44
@skurol1: kk daj słoik i playboya
Odpisz
24 grudnia 2016, 10:08
@Tenktosi: ni nam
Odpisz
24 grudnia 2016, 10:15
@skurol1: kk bez playa się obejdzie
Odpisz
24 grudnia 2016, 15:23
@Tenktosi: spk
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2016, 22:36
@skurol1: na Syberii już jest śnieg! chce Pan bilet w jedną stronę ?
Odpisz
27 grudnia 2016, 00:22
@Wladimir_Putin: po prosze
Odpisz
27 grudnia 2016, 00:30
@skurol1: *podaje Ci bilet * miłej zabawy
Odpisz
27 grudnia 2016, 18:56
@Wladimir_Putin: dziękować
Odpisz
27 grudnia 2016, 10:18
nie da się...eh 😢
Odpisz
27 grudnia 2016, 00:55
Już próbowałem... nie ma śniegu.
Odpisz
23 grudnia 2016, 20:10
Nie ma śniegu
Odpisz
23 grudnia 2016, 20:11
@Jasnowidz: Ale może będzie... :D
Odpisz
26 grudnia 2016, 21:20
@GrammarPolice: Nie no nie ma takich rzeczy, to nie możliwe.
Odpisz
26 grudnia 2016, 23:28
@GrammarPolice: Na święta Wielkanocne
Odpisz
26 grudnia 2016, 23:27
*idzie na dwor*
*patrzy w lewo*
*patrzy w prawo*
ŠNIEGU NIE WYKRYTO.
Odpisz
26 grudnia 2016, 23:27
Dobra tylko jest jeden problem nie ma śniegu
Odpisz
26 grudnia 2016, 23:03
Ku*wa, śniegu nie ma w zadupiu pod Warszawą, a ty mi tu mowisz Idź na śnieg...
Odpisz
26 grudnia 2016, 21:51
Śnieg ? To chyba coś po Hiszpańsku...
Odpisz
26 grudnia 2016, 22:42
A nie po francusku?
Odpisz
26 grudnia 2016, 22:46
@creeper_girl: Chyba nie... Po Włosku też nie, bo po Włosku śnieg to neve. Eevee uczy.
Odpisz
26 grudnia 2016, 22:49
Kek.
Odpisz
26 grudnia 2016, 22:50
@creeper_girl: ?
Odpisz
26 grudnia 2016, 22:57
nic nic
Odpisz
26 grudnia 2016, 22:58
@creeper_girl: Ok ?
Odpisz
26 grudnia 2016, 22:50
Przepraszamy, ale cel jest nieosiągalny .
Odpisz
26 grudnia 2016, 21:57
Ale śniegu nie ma
Odpisz
26 grudnia 2016, 21:27
Śnieg w Święta? Gimby nie znajo.
Odpisz