Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar bokuba

7 lutego 2021, 01:28

2021 jest pozdrawiam z toalety

Avatar Filipsss

29 grudnia 2017, 14:03

szczególnie w tym roku

Avatar Donald_Trump

26 grudnia 2016, 16:47

Tak zazdroszczę tym co mają śnieg w Polsce...

Avatar OrtograficznyPies

27 grudnia 2016, 13:28

@Donald_Trump: Ty tam masz u siebie lol. Miłego ślizgania

Avatar nimo2001

27 grudnia 2016, 10:35

12 km za Wisłą jest miasteczko Koniaków, i mam tu ponad 0,5m śniegu :P...
(Szkoda że zaraz wracam do Sosnowca ;-;)

Avatar JuliaDwo

27 grudnia 2016, 01:09

Nie ma go?

Avatar Mijak

26 grudnia 2016, 16:41

Śnieg jest jak Święty Mikołaj. Mam kilka kawałków w zamrażarce...

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2016, 19:09

@Mijak: I dobrze smakuje z sosem pomidorowym?

Avatar Mijak

26 grudnia 2016, 23:05

Jak bardzo nienormalnym trzeba być, żeby jeść śnieg z sosem pomidorowym? ;-;

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2016, 23:42

Avatar druid6

26 grudnia 2016, 22:11

Wczoraj przecież zamieć była ...

Avatar Trollman23

26 grudnia 2016, 19:04

Kłamiesz Mikołaj istnieje

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 26 grudnia 2016, 16:55

U mnie wczoraj i przedwczoraj był śnieg :v

Avatar Ala36

26 grudnia 2016, 16:54

Południowo-wschodni kraniec Polski (granica z Ukrainą) = śnieg jak na Syberii

Avatar marcel22205

Edytowano - 26 grudnia 2016, 16:46

Polski śnieg jest jak Święty Mikołaj... Umarł wiele lat temu :v

Avatar MR_Lizard

26 grudnia 2016, 15:47

ja mam śnieg

Avatar Snowtrooper

24 grudnia 2016, 12:57

Ja tam mam śnieg

Avatar TheGardenPL

26 grudnia 2016, 15:22

Avatar TypowyPolak

26 grudnia 2016, 15:14

U mnie naku*wia ulewa jak we wrześniu

Avatar TheGardenPL

26 grudnia 2016, 15:21

@TypowyPolak: Nie tylko u Ciebie
Nawet wyjść nie można bo dosłownie ściana wody .-.

Avatar Kideu

23 grudnia 2016, 20:49

Polecam przyjechać do centrum Krakowa, zerowy śnieg, kocham swoje miasto

Avatar Brind

26 grudnia 2016, 15:04

@Kideu: moje miasto takie piękne. I do tego jeszcze smog mamy :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Wielka przygoda

Cel namierzony

Dwa oblicza

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka