Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To się nie może nie udać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Frustrujące
Lekko nie będzie
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2016, 08:16
Jedno słowo:
Szczupak!
(ksywka kolegi który często coś odpi***ala)
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2017, 19:58
@Izuchna: Co?
Odpisz
12 grudnia 2021, 14:41
@ZeeKo: ((Co prawda spóźnione, ale jednak))
Jajco
Odpisz
23 grudnia 2016, 23:38
Najgorsze gdy to Ty jesteś tym znajomym...
"Marysia, zostaw to!"
Odpisz
24 grudnia 2016, 00:02
@Monnx: Mam podobnie, tylko "Kuba, nie właź tam!"
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2016, 00:05
@Kejdzej: Taaa... Ale nie dostaje Ci się po łapkach gdy próbujesz po raz setny ukraść coś koleżance od plecaka :v
Ona zmądrzała, teraz mi próbuje agrafkę odczepić!
Odpisz
24 grudnia 2016, 00:13
@Monnx: Kradnięcie rzeczy z plecaka to sztuka. Trzeba pickpocketing wyskilować.
Odpisz
24 grudnia 2016, 02:35
@pan_hejter: U mnie nie kradnie się rzeczy z plecaka, lecz całe plecaki. Po czym wyciąga się z nich wszystko i "przewraca na lewą stronę"(Wybebesza), a gdy się kończy to wkłada się wszystko z powrotem i zapina plecak tak, aby właściciel nie mógł odpiąć. Takie akcje zwie się "Backpack'ami".
Odpisz
24 grudnia 2016, 08:56
my to nazywamy kebs. Osiągneliśmy taką perfekcje że zrobiliśmy kebsa z metalowego piurnika.
Odpisz
24 grudnia 2016, 09:36
@pan_hejter: Nie kradnę rzeczy Z plecaka, jedynie OD niego zawieszki podpierniczam. Na razie bezskutecznie, mam obolałe łapki.
Odpisz
24 grudnia 2016, 14:48
@pan_hejter: O kurde, metalowego? Tego jeszcze u nas nie było, ale dzięki za pomysł. Już wiem co po świętach spróbujemy zrobić. :P
Odpisz
24 grudnia 2016, 15:19
Dlatwgo zawsze mam młotek w plecaku.
Odpisz
27 grudnia 2016, 15:51
U nas znali to żółwiami.
Odpisz
27 grudnia 2016, 16:41
@Psychopata_: Jak zwał tak zwał, ważne, że działa tak samo.
Odpisz
30 grudnia 2016, 08:59
@Monnx:
-Dzien jak zwykly
-Dziadek przynosi karabin
-o****.jpg
-zawiesza go na scianie
-ja: Challenge Accepted
-Biere karabin
-W szybe strzele i spi***alam lul
-oku*wa.exe
-To gowno jest naladowane
-spi***alanie po calej wsi i slyszenie "TOMEK K*****!"
-rip
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:54
Ja jestem tym znajomym.
Odpisz
27 grudnia 2016, 17:18
@hubikstkj: Fajny 2D na avku, zią.
Odpisz
27 grudnia 2016, 17:32
@WebsTer230: Dzięki zią.
Odpisz
27 grudnia 2016, 20:36
@hubikstkj: kocham tego gościa i ten zespół
Odpisz
30 grudnia 2016, 08:54
@hubikstkj: piona tez
Odpisz
30 grudnia 2016, 00:55
Mój wygląda dokładnie tak samo tylko ma inną twarz.
Odpisz
27 grudnia 2016, 17:39
Jestem tą koleżanką która coś odwala ( tą która zawsze coś cygani) ale i tak to nic w porównaniu do jednego z moich ziomków XD.
Odpisz
27 grudnia 2016, 16:35
Cały ja...
Odpisz
27 grudnia 2016, 16:05
Heh...To ja...
Odpisz
27 grudnia 2016, 15:31
Widzę, że same pajace tutaj w komentarzach xD
Odpisz
27 grudnia 2016, 15:17
Mógłbym powiedzieć tak o sobie...
Odpisz
24 grudnia 2016, 13:07
ja nim jestem...
Odpisz
23 grudnia 2016, 23:22
Przepraszam, siedze na apce. Poda ktos pełną nazwe obrazka?
Odpisz
23 grudnia 2016, 23:24
.
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2016, 23:24
,,Każdy ma takiego znajomego, który zawsze coś odwala"?
Odpisz
23 grudnia 2016, 23:25
@Anielka999: Dziękuje uprzejmie ;)
Odpisz
24 grudnia 2016, 00:32
Protip:Możesz obrócić telefon, by zobaczyć tytuł. Na pewno szybsza opcja niż pytanie w komentarzach.
Odpisz
24 grudnia 2016, 00:34
@baarts: Nie korzystam z funkcji obrotu ekranu, więc mi to nawet do głowy nie przyszło :p Dziękuje
Odpisz
23 grudnia 2016, 23:07
cały ja
Odpisz
23 grudnia 2016, 23:01
Ore Monogatari jakby ktoś chciał wiedzieć :v
Odpisz