Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie są aż takie pyszne
Dobrze czasem się oderwać
Przypałowo
Co za przypadek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 marca 2021, 09:46
Odpisz
7 października 2018, 13:27
U mnie w Niemczech to już kalendarze adwentowe sprzedają jak jeszcze jesień jest
Odpisz
24 grudnia 2016, 11:23
Ja zawsze mam wybór:
-Szykować jedzenie
-Zostać przebranym za Mikołaja
-Wypi***alać mieszkać pod mostem...
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2016, 11:47
i jak się żyje pod mostem?
Odpisz
24 grudnia 2016, 11:49
@siemak: Nie wiem...
Zawsze wybieram tą 2 opcję... przynajmniej brat ma fajniejsze święta...
Odpisz
24 grudnia 2016, 11:51
a ty
surprise mikołaj nie istnieje
Odpisz
24 grudnia 2016, 11:52
@siemak: Takim potworem to nie jestem... nie rujnowałbym 5 letniemu dziecku świąt...
Odpisz
24 grudnia 2016, 11:55
ja raz nagrałem jak rodzice pokładają prezenty pod choinkę i pokazałem to bratu
Odpisz
24 grudnia 2016, 11:55
To ja jestem złolem xD
Odpisz
24 grudnia 2016, 11:56
@siemak: Ty potworze
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2016, 11:57
mha ha ha ha zło absolutne
Odpisz
24 grudnia 2016, 11:57
Aż mnie naszło by takiego lisiego Mikołaja narysować.
Odpisz
24 grudnia 2016, 11:58
@creeper_girl: i taki szop na kolanach
Odpisz
24 grudnia 2016, 12:03
@siemak: Wyobraziłam to sobie xD
Odpisz
24 grudnia 2016, 12:08
@creeper_girl: mikołaju chce na świata by ludzie nie hejtowali furry
Odpisz
24 grudnia 2016, 12:10
@siemak: Tym jednym razem się zgadzam :/
Odpisz
24 grudnia 2016, 12:11
@creeper_girl: nom
Odpisz
24 grudnia 2016, 12:52
@siemak:
Odpisz
24 grudnia 2016, 13:24
@creeper_girl: -chcesz zobaczyć kotki?
-Taaaak
Odpisz
24 grudnia 2016, 14:00
@creeper_girl: pinkne
Odpisz
24 grudnia 2016, 14:04
Dzięki
Odpisz
27 grudnia 2016, 18:18
@creeper_girl: pewnie pokazuje mu "sztuczke" z palcem.
Odpisz
27 grudnia 2016, 18:27
@creeper_girl: Ładne
Odpisz
27 grudnia 2016, 18:36
Dzięki
Odpisz
27 grudnia 2016, 18:44
@creeper_girl: on go trzyma za nozke
Odpisz
20 lutego 2017, 20:49
ciekawy avatar Lisy są fajne a ja wybieram opcje trzecią
Odpisz
1 stycznia 2017, 17:47
Mi zabraniają patrzeć na komputary we Wigilię :/
Odpisz
27 grudnia 2016, 22:09
*Telefonie
Odpisz
27 grudnia 2016, 21:20
I co takiego szmiesznego ? -_-
Odpisz
28 grudnia 2016, 09:41
@juzi46: To, żę chyba każdy tak ma.
Odpisz
27 grudnia 2016, 20:33
Komputarze*
Odpisz
27 grudnia 2016, 20:03
Trochę słabo dodawać wigilijne obrazki po wigilii...
Odpisz
30 grudnia 2016, 22:36
@Donald_Trump: Obrazek dodałem akurat rano w dzień wigilii, nie moja wina że Bożydard dopiero później przepuścił na główną.
Odpisz
27 grudnia 2016, 18:51
'Możesz już odejść od tego komputera i mi pomóc?'
'Ok'
*idzie do kuchni*
'To co mam robić?'
'Nie przeszkadzać.'
Odpisz
24 grudnia 2016, 22:10
A potem.
-To co mam robić?
-Nie przeszkadzaj !
Odpisz
24 grudnia 2016, 14:19
Ale ja przepraszam bardzo! Jedzenie to ja od 7 rano szykuję(można się nawpi***alać po kryjomu )
Odpisz
24 grudnia 2016, 13:48
Lol. Na mnie mają wywalone, bo I tak bym przeszkadzał.
Odpisz
24 grudnia 2016, 11:55
Siedzę na PS4. Szach mat!
Odpisz
24 grudnia 2016, 13:36
rozwali cie się
Odpisz
24 grudnia 2016, 11:21
telefonie*
Odpisz