Kiedyś zrobiłem żart swojej koleżance i jak szła sama do domu ciemną nocą to poszedłem za nią tak, żeby mnie nie zauważyła i złapałem ją jedną ręką za brzuch, drugą za usta i miałem już się ujawnić kiedy ta mi się urwała powalił na ziemię i skopała, ale jak jej powiedziałem, że to ja to była na mnie zła...Zgadnijcie kto teraz nigdy nie wraca późno do domu.
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2016, 13:43
To ten nowy hitman na najniższych detalach?
Odpisz
28 grudnia 2016, 22:34
@xAzumiKx: to są najwyższe (chyba)
Odpisz
28 grudnia 2016, 22:39
@RpLay: Obyś się mylił ;^;
Odpisz
28 grudnia 2016, 23:31
@xAzumiKx: Jestem konsolowym ścierwem i nawet na moim xpudełku wygląda to lepiej :P
Odpisz
29 grudnia 2016, 07:19
@marcel22205: Dlatego napisałem chyba bo w hitmana grałem jakieś pół roku temu
Odpisz
29 grudnia 2016, 02:12
Odpisz
29 grudnia 2016, 00:31
5 bo Sapienza
Odpisz
28 grudnia 2016, 20:55
Kiedyś zrobiłem żart swojej koleżance i jak szła sama do domu ciemną nocą to poszedłem za nią tak, żeby mnie nie zauważyła i złapałem ją jedną ręką za brzuch, drugą za usta i miałem już się ujawnić kiedy ta mi się urwała powalił na ziemię i skopała, ale jak jej powiedziałem, że to ja to była na mnie zła...Zgadnijcie kto teraz nigdy nie wraca późno do domu.
Odpisz
28 grudnia 2016, 22:09
@Donald_Trump: Melania Trump?
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2016, 20:13
myślałem że to simsy
Odpisz
28 grudnia 2016, 22:02
@razor88: ja też.
Odpisz
24 grudnia 2016, 13:26
od tyłu >:)
Odpisz
28 grudnia 2016, 20:45
@siemak: Ty to jednak zboczony jesteś. XD
Odpisz
28 grudnia 2016, 20:14
Tak,szczególnie jeśli to ksiądz,lub zboczeniec i łapie cię za cycki
Odpisz
29 grudnia 2016, 02:14
@Creepyqueen: ha... ha... ............
Odpisz
29 grudnia 2016, 11:35
@Creepyqueen: usuń konto
Odpisz
29 grudnia 2016, 12:27
@PanSowa12: Niby czemu?Niech sobie hejtują i minusują ile chcą.Mam wyje**ne
Odpisz
29 grudnia 2016, 12:47
@Creepyqueen: dziwna istota z ciebie :) powinniśmy sobie podać rękę xd
Odpisz
29 grudnia 2016, 14:00
@CrazzyMonte: Ha ha,nienawidzę was ;)
Odpisz
29 grudnia 2016, 14:12
@Creepyqueen: usuń konto bo nie wiesz jak funkcjonuje ta strona i ośmieszasz sama siebie
Odpisz
29 grudnia 2016, 14:39
@PanSowa12: Chciałbyś
Odpisz
29 grudnia 2016, 15:40
@Creepyqueen: i będę miał co chcę, ludzie cię tutaj zmiażdżą
Odpisz
29 grudnia 2016, 18:00
@PanSowa12: Niby czemu mieliby to robić?Bo ty tak chcesz?
Odpisz
29 grudnia 2016, 19:10
@Creepyqueen: nie, bo zachowujesz się jak bezmózg który nawet nie śni o zrozumieniu tej strony. Nikt tu tego nie lubi
a teraz zgiń od chejtów
Odpisz
29 grudnia 2016, 19:51
@PanSowa12: hejty mi nic nie robią,a tak poza tym co mam niby rozumieć w tej stronie?
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2016, 23:04
@Creepyqueen: dużo
bo to nie jest strona taka sama jak każda inna
Odpisz
30 grudnia 2016, 02:09
@PanSowa12: popcorn mi się skończył :(
Odpisz
30 grudnia 2016, 16:29
@CrazzyMonte: XD
Odpisz
28 grudnia 2016, 20:13
Było
Odpisz
24 grudnia 2016, 15:27
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 grudnia 2016, 13:24
agent 47
Odpisz