Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jadczukov

30 maja 2020, 20:55

Ciekawe czy da się zjeść rdest

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2016, 21:50

O ku*wa diabeł.

Avatar arenak1111

9 maja 2017, 23:57


-Jak myślisz o czym teraz mysli?
-Pewnie o piekle, każdy tęskni za domem...

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2016, 23:20

Avatar arenak1111

9 maja 2017, 23:56

Te mądrości Sebka to sa genialne XD i te pytania "co pan by zrobił jakby się pan dowiedział że pańska siostra opi***ala parowy kosmitom" XD

Avatar StraikerPL

29 grudnia 2016, 00:01

Wóda i dz*wki dla każdego! Podwójna! Jeszcze się zapytacie: A gdzie pizza? A ja na to: pstryk! - Domino Jachaś, kandydat na admirała Gwiezdnej Floty

Avatar arenak1111

9 maja 2017, 23:55

@StraikerPL: Generał Kuj, Kuj naboje póki gorące

Avatar coolskeleton95

24 grudnia 2016, 23:33

*SPOILER* Ale kto by chciał żeby Kapitan Bomba zginął na końcu JAK KAŻDA INNA POSTAĆ W ROUGE ONE.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar arenak1111

20 stycznia 2017, 00:12

*Chorąży Torpedał

Avatar arenak1111

9 maja 2017, 23:54

A nie to już Admirał Torpedą

Avatar ShiBos

11 lutego 2017, 09:29

Ten uczuć gdy nie wiesz co napisać ._.

Avatar arenak1111

20 stycznia 2017, 00:13

Najpierw wsadź KUT w BUŹ a potem dopiero w DUP i CIP

Avatar arenak1111

20 stycznia 2017, 00:11

Szkoda że Walaszek nie ma praw do tworzenia Bomby

Avatar XzanX

2 stycznia 2017, 00:45

Już w kinach

Avatar wredniak

29 grudnia 2016, 13:03

Obejrzał bym

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2016, 15:45

- Lądujemy na słońcu!!

Avatar CoolSceleton95

28 grudnia 2016, 22:31

ale przecież.jak wylondujemy na słońcu to sie spalimy

tempy ch*ju wylądujemy w nocy

Avatar werenspawel

28 grudnia 2016, 21:59

Oglądałbym.

Avatar kafelka_w_kuchni

28 grudnia 2016, 19:41

Walaszek to najfajniejsza osoba w całej historii świata. Nic tego nie zmieni.

Avatar SpencerPootis

28 grudnia 2016, 19:18

Napi**dalać!!!

Stare dobre czasy.

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

28 grudnia 2016, 19:05

Teraz przez was będę płakał...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Rel

Ostry ten sędzia

Mało znany szczegół

Totalnie

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka