Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Rel
Ostry ten sędzia
Mało znany szczegół
Totalnie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2020, 20:55
Ciekawe czy da się zjeść rdest
Odpisz
24 grudnia 2016, 21:50
O ku*wa diabeł.
Odpisz
9 maja 2017, 23:57
-Jak myślisz o czym teraz mysli?
-Pewnie o piekle, każdy tęskni za domem...
Odpisz
24 grudnia 2016, 23:20
Odpisz
9 maja 2017, 23:56
Te mądrości Sebka to sa genialne XD i te pytania "co pan by zrobił jakby się pan dowiedział że pańska siostra opi***ala parowy kosmitom" XD
Odpisz
29 grudnia 2016, 00:01
Wóda i dz*wki dla każdego! Podwójna! Jeszcze się zapytacie: A gdzie pizza? A ja na to: pstryk! - Domino Jachaś, kandydat na admirała Gwiezdnej Floty
Odpisz
9 maja 2017, 23:55
@StraikerPL: Generał Kuj, Kuj naboje póki gorące
Odpisz
24 grudnia 2016, 23:33
*SPOILER* Ale kto by chciał żeby Kapitan Bomba zginął na końcu JAK KAŻDA INNA POSTAĆ W ROUGE ONE.
Odpisz
25 grudnia 2016, 11:13
@coolskeleton95: Kapitan Torpeda.
Odpisz
25 grudnia 2016, 14:37
Torpedał*
Odpisz
25 grudnia 2016, 18:18
@coolskeleton95: Tylko że kapitan bomba nie umiera.
Podczas całej serii miał 3 śmierci i nadal żyje (każda okazała się snem).
Odpisz
20 stycznia 2017, 00:12
*Chorąży Torpedał
Odpisz
9 maja 2017, 23:54
A nie to już Admirał Torpedą
Odpisz
11 lutego 2017, 09:29
Ten uczuć gdy nie wiesz co napisać ._.
Odpisz
20 stycznia 2017, 00:13
Najpierw wsadź KUT w BUŹ a potem dopiero w DUP i CIP
Odpisz
20 stycznia 2017, 00:11
Szkoda że Walaszek nie ma praw do tworzenia Bomby
Odpisz
2 stycznia 2017, 00:45
Już w kinach
Odpisz
29 grudnia 2016, 13:03
Obejrzał bym
Odpisz
28 grudnia 2016, 15:45
- Lądujemy na słońcu!!
Odpisz
28 grudnia 2016, 22:31
ale przecież.jak wylondujemy na słońcu to sie spalimy
tempy ch*ju wylądujemy w nocy
Odpisz
28 grudnia 2016, 21:59
Oglądałbym.
Odpisz
28 grudnia 2016, 19:41
Walaszek to najfajniejsza osoba w całej historii świata. Nic tego nie zmieni.
Odpisz
28 grudnia 2016, 19:18
Napi**dalać!!!
Stare dobre czasy.
Odpisz
28 grudnia 2016, 19:05
Teraz przez was będę płakał...
Odpisz