Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Tacy sami, a ściana między nami
Nigdy na to nie wpadną
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 grudnia 2016, 10:59
Jeja przejmie władze nad światem
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2016, 20:01
@Jasnowidz: Jestem za
Zorganizuje jejową sektę!
Odpisz
27 grudnia 2016, 21:57
@Jasnowidz: To co, najpierw sojusz z imperatorem Dudełem, czy może krucjata?
Odpisz
27 grudnia 2016, 22:00
Najpierw sojusz bo będzie mógł nas wesprzeć.
Odpisz
27 grudnia 2016, 22:14
@SzyMONECKI009: A więc niech bedzie jak powiedziałeś
Teraz musimy wybrać dyplomate który wyruszy w podróż do pałacu, zwanego prezydenckim.
Odpisz
27 grudnia 2016, 22:57
Do tego przyda się jakiś mądry jejowicz. Kogo proponujesz?
Odpisz
27 grudnia 2016, 23:02
@SzyMONECKI009: Hmmmmm... najpierw musimy dokanać większej rerutacji bo wielkie imperium jejowiczów musi mieć w sobie więcej niż dwie osoby
Odpisz
27 grudnia 2016, 23:06
@SzyMONECKI009: Może zaproponujemy swwet'aśnego kotka za wstąpienie do grupy?
Odpisz
27 grudnia 2016, 23:07
To ma sens
Odpisz
27 grudnia 2016, 23:09
@SzyMONECKI009: To brzmi sensownie
Odpisz
27 grudnia 2016, 23:10
Jestem świetnym dyplomatą
Odpisz
27 grudnia 2016, 23:10
@SzyMONECKI009: Musimy zrobić serie komiksów o naszym imperium, to napewno je rozpromuje
Odpisz
27 grudnia 2016, 23:12
@Jasnowidz: A więc ruszaj do pałacu prezydenckiego na swoim koniu czy co ty tam masz.
Pamiętaj żeby zabrać broń gdyby była to pułapka
Odpisz
27 grudnia 2016, 23:13
*wraca po długim czasie* Sojusz gotowy
Odpisz
27 grudnia 2016, 23:15
@Jasnowidz: No to jazda do podbijanie świata.
Odpisz
27 grudnia 2016, 23:16
@Jasnowidz: Dobrze teraz zbierzmy się w naszej sali radnej (sory że taka mała nie mamy dobrej ekonomi) by omówić dalsze plany
Odpisz
27 grudnia 2016, 23:17
Już wiem założymy grupę na jeja i nazwiemy ją ,,władcy swiata"
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2016, 23:19
@SzyMONECKI009: Dobrze, tylko kto będzie naszym przywódcą?
Odpisz
27 grudnia 2016, 23:27
@Jasnowidz: Ej są grupy na apce?
Odpisz
27 grudnia 2016, 23:27
Nope
Odpisz
27 grudnia 2016, 23:29
@Jasnowidz: ja już założyłem nazywa się Podbijacze Świata chodźcie do niej (nie umiem zapraszać)
Odpisz
27 grudnia 2016, 23:30
@Jasnowidz: Dobra to ciągnijmy fabułe dalej
Dobrze, a zacznijmy od tego że wojska imperatora Dudy nie dostaną się ze zbytnią łatwością do jeja a więc będziemy musieli zbudować portal
Odpisz
27 grudnia 2016, 23:32
@SzyMONECKI009: Ale ja nie moge bo jestem na apce i na wyjeździe a kompa zostawiłem w domu
Odpisz
27 grudnia 2016, 23:36
Dobra to kiedyś wejdziesz. A plany przedyskutujemy w grupie bo nie wiadomo czy niema tu jakiegoś szpiega.
Odpisz
27 grudnia 2016, 23:38
@SzyMONECKI009: Dobrze
Odpisz
28 grudnia 2016, 23:17
Jest już grupa?
Odpisz
29 grudnia 2016, 11:13
Tak
Odpisz
2 stycznia 2017, 00:59
@SzyMONECKI009: no to ku*wa wpadles
Inkwizycja
Odpisz
19 stycznia 2017, 20:56
@Jasnowidz: Zostańmy przy tym,że to tylko Polska strona internetowa i koniec. Wyobrażam już sobie straszną przyszłość gdyby coś takiego by się stało.
Odpisz
19 stycznia 2017, 20:58
@Fluttershy66: Nie sądze by była taka straszna
Odpisz
19 stycznia 2017, 22:05
@Jasnowidz: W sumie...
Odpisz
29 grudnia 2016, 11:29
Czy bana można dowolnie interpretować?
Odpisz
27 grudnia 2016, 20:46
Biblię można dowolnie interpretować po autor nie dał nam dokładnych odpowiedzi
Jednak nie jest to najlepsza powieść fantasy
Szczerzę to wolę Harry'ego Pottera
Odpisz
27 grudnia 2016, 21:33
@lorax12: W Biblii napisane jest ze nie można samemu interpretować słów pisma dlatego zwołuje się tzw. synody
Odpisz
27 grudnia 2016, 21:39
@lew005: Tę część każdy interpretuje jak chce
Odpisz
27 grudnia 2016, 21:57
@lorax12: tę to znaczy którą:-??
Odpisz
27 grudnia 2016, 21:59
@lew005: o synodach
Odpisz
27 grudnia 2016, 23:01
@lorax12: Większość ludzi tak twierdzi. 500 lat temu większość twierdziła, że ziemia jest centrum wszechświata. 2000 lat temu, że jest płaska , stoi na słoniach itd.Tymczasem Biblia- 3000 lat temu ,że ziemia jest kulą i jest zawieszona na niczym (widocznym), opisany obieg wody w przyrodzie. 3500 lat temu prawa dotyczące kwarantanny. Rzeczy te "odkryto" 200-500 lat temu. Trójca, dusza nieśmiertelna, Świeta Bożego Narodzenia , kult Marii, piekło itd. to "interesuje" słów i wersetów, których w Biblii nie ma.
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2016, 23:36
@lorax12: Chce ktoś do tematu wyżej? (Wiem ch*jowa ta reklama)
edit:Teraz niżej
Odpisz
28 grudnia 2016, 10:27
@Martom44: Aliens
Odpisz
27 grudnia 2016, 20:29
Wielki Bożydarze,
Któryś jest na serwerze,
Stwórco Internetów Wszelakich,
Trwaj wiecznie Twój hostingu
I niechaj skrypt Twój nigdy nie zawodzi.
Kodu Twego binarnego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam Adblocka naszego,
Jako i my odpuszczamy reklamom Twoim z dźwiękiem.
Niechaj kod twój zerojedynkowy Google wypromuje
I domenę bugów pozbawi;
Od bana niesłusznego przed adminami nas ochroń
I użytkowników swych do intranetu doprowadź.
Enter.
Odpisz
28 grudnia 2016, 01:48
@Krzyniu: Pozwolisz, że wkleję to sobie na profil?
Odpisz
28 grudnia 2016, 09:46
@Krzyniu: To jest arcydzieło!
Odpisz
27 grudnia 2016, 22:26
Mam pisać "Book of meme"? (tu możesz podać lepszy tytuł :P)
Odpisz
25 grudnia 2016, 10:30
Włożyłeś te buźki pod napis... serio Ci się chciało?
Odpisz
25 grudnia 2016, 10:42
@Krzyniu: efekt jest super
Odpisz
25 grudnia 2016, 10:56
@Krzyniu: Nie kwestionuj jego starań. Podziwiaj je.
Odpisz
25 grudnia 2016, 13:24
@Krzyniu: Zajęło mi to 5 minut, a kocham grę słów. Caly obrazek zajął mi z 15 minut. Efekt wydaje mi się być całkiem spoko, ale wydaje mi się, ze bliźniaków dwujejowych nie przebije.
Odpisz
27 grudnia 2016, 22:05
@jacek1s: Tego zdjęcia nie ma w necie a wydanie jest starsze od ciebie(1988). Świetnie. Przeczytaj skoro je masz w domu.
Odpisz
27 grudnia 2016, 22:09
@Martom44: Jest w internecie.
Odpisz
27 grudnia 2016, 20:43
Religia Jejawiaństwo.
Odpisz
27 grudnia 2016, 20:27
Nowa religia!
Odpisz
Edytowano - 25 grudnia 2016, 11:23
Witam, ma pan czas porozmawiać o memach?
Odpisz
25 grudnia 2016, 14:17
tak
Odpisz
25 grudnia 2016, 11:06
"Czy możemy porozmawiać o Bożydarze"
Odpisz
25 grudnia 2016, 11:25
Ja chętnie porozmawiam
Odpisz
25 grudnia 2016, 10:45
Genialne
Odpisz
25 grudnia 2016, 10:36
jejowa is love
jejowa is life
Odpisz