Słodki piesek z sąsiedztwa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Cel namierzony
No to skrzynia biegów do wymiany
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Wielka przygoda
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 grudnia 2016, 16:37
Pożyczyć okulary?
Odpisz
29 grudnia 2016, 08:01
@CukiereczeQ: jaką masz wadę?
Odpisz
29 grudnia 2016, 10:42
Minus 20 parę. ._.
Odpisz
29 grudnia 2016, 11:19
@CukiereczeQ: ile masz lat
Odpisz
29 grudnia 2016, 11:58
@Youtuber: Data na profilu.
Odpisz
29 grudnia 2016, 13:19
@CukiereczeQ: -20? Taka wada w ogóle istnieje?
Odpisz
29 grudnia 2016, 13:23
@Shibitsu: Nie wiem, moja mama mi mówiła .-. Ja się nie znam.
Odpisz
29 grudnia 2016, 13:40
@CukiereczeQ: Jeżeli ja mam -3,5 i słabo widzę na 20 cm, to przy -6 nie widzi się praktycznie nic.
Odpisz
29 grudnia 2016, 13:52
@Shibitsu: chyba przy -9
Odpisz
21 stycznia 2017, 19:37
@CukiereczeQ: -16 to ślepota kompletna. Bez urazy ale twoja mama chyba nie ogarnia albo próbuje cię nastraszyć żebyś nie grał na kompie.
Odpisz
21 stycznia 2017, 19:51
Po 1. grała*.
Po 2. moja mama tak nie mówiła, tylko to ja zapomniałam, co wtedy powiedziała. -2,25. :v
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2017, 19:57
@CukiereczeQ: Wybacz za pomyłkę, nie znałem płci (o ile masz obok nicku imię to usprawiedliwię to korzystaniem z aplikacji jeja). A wada -2.25 to nie tak źle, mam gorzej. Ale dostałem niezłego szoku przy twoim komentarzu :P
Odpisz
21 stycznia 2017, 20:04
Nie no, na pewno facet nazwałby się "CukiereczeQ". W sumie to ja sama bym się tak nie nazwała, ale konto założyłam jeszcze wtedy, jak byłam większym rakiem niż jestem teraz xD
Odpisz
27 stycznia 2017, 18:13
@CukiereczeQ: ty coś w ogóle widzisz?
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2017, 18:25
Przeczytaj komentarze wyżej.
Odpisz
27 stycznia 2017, 20:09
@CukiereczeQ: o dzięki nie zauważyłem
Odpisz
31 grudnia 2016, 23:25
lol
Odpisz
29 grudnia 2016, 18:13
W Chinach nie robiło by to wielkiej różnicy...
To jedzenie i to jedzenie.
Odpisz
29 grudnia 2016, 07:48
Ja czytając napis pomyślałem, że chodzi o ten wielki kamień ;-;
Odpisz
29 grudnia 2016, 11:46
@lorax12: pjona
Odpisz
29 grudnia 2016, 13:08
@PanSowa12: *pjona*
Odpisz
29 grudnia 2016, 11:43
Kiedyś byłem sam na polu na spacerze i myślałem, że przede mną stoi jakiś facet, a to był tylko wystający korzeń. Moja reakcja bezcenna.
Odpisz
29 grudnia 2016, 11:30
kiedyś pomyliłam liść z wróblem. Albo na matematyce przepisałam wszystkie działania źle (np. zamiast 3x9 napisałam 8x9) i od tego czasu pani na matmie pyta się mnie czy wszysto dobrze widzę ;-;
Odpisz
29 grudnia 2016, 09:58
ja wszędzie koty widzę
Odpisz
25 grudnia 2016, 14:30
Odpisz
25 grudnia 2016, 12:24
a może w środku jest pies... jako potrawa chińska
Odpisz