Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tymi się chodzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2025, 17:51
Jestem dumna z bycia majonezem, który automatycznie jest biały (avatar podglądowy)
Odpisz
20 sierpnia 2021, 15:20
Jestem dumny z bycia w związku z czarnym żydem i razem nienawidzić Azjatów
Odpisz
27 stycznia 2021, 19:24
Jestem dumny z bycia białym hetero mężczyzną i jak to się mówi suck my ballz
Odpisz
27 lipca 2021, 12:17
@Knietjan: same
Odpisz
31 stycznia 2013, 20:52
Jestem dumny z bycia kurą :D
Odpisz
2 lutego 2013, 12:40
@KoKo_RoKo: jak śmiesz dyskryminować nieopierzone osoby bez dziobów :O
Odpisz
2 lutego 2013, 13:44
@Sauron: Hahahahahahahhahahah dobre :D
Odpisz
13 marca 2020, 15:38
@Sauron: Żyjesz?
Odpisz
13 marca 2019, 07:45
Takie prawdziwe
Odpisz
2 października 2019, 14:59
@damianb312: no
Odpisz
18 września 2018, 16:32
Odpisz
10 maja 2015, 19:31
Jestem dumny z bycia Polakiem
Odpisz
18 grudnia 2015, 22:14
@Drojan: Ty świnio nie masz szacunku wobec innych krajów!
Odpisz
21 lipca 2016, 13:49
@xtw43g: Jestem Koreańczykiem
Odpisz
22 sierpnia 2018, 13:33
@Choi_Seunghyun: no I co
Odpisz
21 lipca 2016, 13:48
muszę być afrykańską lesbą
Odpisz
31 stycznia 2013, 20:46
czyli żeby być fajnym muszę być murzynem,gejem i kobietą?
Odpisz
20 grudnia 2015, 14:46
@q483ywortesiwt: Jeszcze nie możesz być Katolikiem. Musisz wyznawać religię Latającego Potwora Spaghetti bo inaczej będziesz zacofanym ksenofobem
Odpisz
29 grudnia 2014, 18:21
właściwie kobiety same z siebie nie rodzą dzieci. potrzebują faceta by je zrobić.
Odpisz
12 maja 2013, 17:32
I kto tu w końcu jest rasistą ?
Odpisz
14 lutego 2013, 14:45
ja jestem bialym, hetero facetem :O a mam byc czarna lezbijka?
Odpisz
31 stycznia 2013, 15:54
Jestem dumny z bycia Majarem :)
Odpisz
1 lutego 2013, 22:46
@Sauron: nie lepiej by bylo melkorem - chyba valarem
Odpisz
31 stycznia 2013, 17:24
Jestem dumna z bycia Adą!
Ciekawe co mi by powiedzieli XD
Odpisz
31 stycznia 2013, 20:36
Jak możesz nie mieć szacunku do osób z innymi osobami!
Odpisz
31 stycznia 2013, 20:37
@Lolxdv: Kuźwa, miało być "Jak możesz nie mieć szacunku do osób z innymi imionami!".
Odpisz
31 stycznia 2013, 20:40
@Lolxdv: Jestem okropna, taka samolibna XD
Odpisz
31 stycznia 2013, 19:46
Polecam film na youtubie "Antyrasista to szyfrogram dla słowa antybiały" (czy jakoś tak).
Odpisz