Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Glisda

19 września 2021, 20:47

Ja tam nie widzę Rosji tylko Krakowskie osiedle

Avatar Glisda

19 września 2021, 20:47

No jak się z człowiekiem pomyli to tak może wyjść

Avatar CreepPepNinja

19 października 2018, 10:52

Avatar Xenomorph_Master

16 czerwca 2017, 11:20

gdybym tam była, to już niczego by nie było (zaje**łabym)

Avatar kotosuni

30 grudnia 2016, 18:55

Typowe bałwany, to ja mam przez cały rok
w mojej klasie.

Avatar Sadistic_Lady

30 grudnia 2016, 18:45

Kiedy zobaczę kogoś, kogo nienawidzę

Avatar TheGreatcat

30 grudnia 2016, 13:39

Zbrojownia publiczna na wypadek ataku zombi XD

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2016, 17:31

@TheGreatcat: Albo na wypadek baku Wódki

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 grudnia 2016, 17:05

Tymczasem w Krakowie
"Kiedy bałwan kibicuje legii"

Avatar Wladimir_Putin

30 grudnia 2016, 13:38

mi się tam podoba

Avatar JanuszWaleczny

30 grudnia 2016, 13:36

*w Krakowie

Avatar Anishogen

30 grudnia 2016, 13:29

Ała..

Avatar Dark_Dante

30 grudnia 2016, 13:25

Po tytule sądziłem, że do jego budowy wykorzystano tylko alkohol. W różnych formach.

Avatar GalenMarek

28 grudnia 2016, 18:05

Tyle broni... Nic tylko brać.

Avatar mogaj

28 grudnia 2016, 21:09

@GalenMarek: Podobnie pomyślałem, ale i tak pierwsze z góry :P

Avatar GalenMarek

28 grudnia 2016, 22:10

@mogaj: Dat wiertara.

Avatar JohnyPolska

28 grudnia 2016, 20:22

Chyba w Krakowie przed meczem Wisły i Cracovii xd

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2016, 17:56

Bałwan w Rosji?
W zimę atomową?

Avatar pomada

28 grudnia 2016, 19:09

w lecie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Dobrze czasem się oderwać

To się nie może nie udać

Nie idź!

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka