Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2016, 20:03
Mazda MX5?
Odpisz
29 grudnia 2016, 22:12
@sylwon1234: Tak, druga generacja.
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2016, 15:26
@BlackNinja77: Piękny wóz. Ogółem MX5, RX7 i RX8 mi się bardzo podobają, najbardziej RX8.
Odpisz
28 grudnia 2016, 18:06
Jak ja widzę mój samochód:
Odpisz
28 grudnia 2016, 22:41
@Krzyniu: jak ja widzę mój samochód
Odpisz
30 grudnia 2016, 10:35
@Krzyniu: Po chwili dopiero zrozumiałem :D a już miałem dać w dół
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2016, 09:27
Zapomniałeś dodać free taxi albo taxi half price, ewentualnie co łaska i jedziesz gdzie chcesz. Naprawdę mnie to denerwuje, ale oczywiście to ty jesteś ten zły bo nie zamierzasz dokładać swojej kasy do ich kursów, już nie wspominając o moim czasie i oczywiście aucie.
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2016, 23:31
Jak ja widzę mój samochód:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
(inni też go nie widzą)
Odpisz
30 grudnia 2016, 07:05
@LemonNADE: jak ja widzę mojego dziadka:
Jak wszyscy go widzą:
Odpisz
29 grudnia 2016, 20:57
I jeszcze dodajmy, że darmową taxe :D
Odpisz
29 grudnia 2016, 20:42
Więc płacą ci po kilkadziesiąt złotych za przejechanie kilku ulic? Nieźle.
Odpisz
29 grudnia 2016, 20:19
Proszę, niech ktoś wklei ten samochód tylko, że z napisem "FakeTaxi"
Odpisz
29 grudnia 2016, 20:39
Odpisz
29 grudnia 2016, 20:04
ja widzę mój samochód w przyszłości jako karetka XD
Odpisz
29 grudnia 2016, 20:03
Powinno tam pisać "free taxi"
Odpisz
28 grudnia 2016, 21:42
To jest tylko na 2 osoby
Odpisz
28 grudnia 2016, 18:00
Jak ja widze samochód moich rodziców:
Odpisz