Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To będzie bolało
Pozdrawiam świetliki
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2011, 12:37
hehe patrzcie na tą mine na lusterku
Odpisz
31 marca 2011, 10:24
@Panna_Lovegood: Nie Bazad-dur, lecz Barad-dur.
"Nazwa fortecy we Wspólnej Mowie brzmiała Czarna Wieża, co jest tłumaczeniem sindarińskiego miana Barad-dûr" Wikipedia
Odpisz
15 lutego 2011, 17:52
hehehehe przysylka do filmu wladca pierscieni odrodzienie ^^
Odpisz
16 stycznia 2010, 10:18
przynajmniej dostarczyli.
Odpisz
22 grudnia 2009, 07:22
nierozumiemm za bardzo ale za mine gosci dam 3
Odpisz
20 grudnia 2009, 20:22
Dobre podoba mi się 5/5. Ja też tą książkę mogę polecić :)
Odpisz
19 grudnia 2009, 20:28
jejafan wiesz trudno by było zrobić zdjęcie bez fotomontażu w nieistniejącej krainie
Odpisz
19 grudnia 2009, 19:14
*polecam
Odpisz
19 grudnia 2009, 19:13
też polecem książke i inne J.R.R.Tolkiena
Odpisz
19 grudnia 2009, 18:30
Nie rozumiem...
Odpisz
19 grudnia 2009, 18:04
Dzięki za tłumaczenie :-). "Władcy pierścieni"... Może faktycznie przeczytam, zwłaszcza, że tak ogólnie to lubię książki.
Odpisz
19 grudnia 2009, 15:50
Nie wieża, tylko cała kraina :P Wieża nazywała się chyba Bazad-dur. Sauron powinien coś o tym wiedziec ;] A tak w ogóle polecam "Władcę pierścieni" - świetna książka :)
Obrazek 5
Odpisz
19 grudnia 2009, 14:58
Mordor to wieża z "lord of the rings",po naszemu władcy pierścieni ;)
Odpisz
19 grudnia 2009, 14:09
Sorry, Mordorem.
Odpisz
19 grudnia 2009, 14:08
^^ Super. Chociaż tak w ogóle, o co chodzi z Modorem? NIe słyszałam nigdy o takim czymś.... Ale za obrazek 5.
Odpisz