Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
A jednak zrobili to w ten sposób
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2016, 21:20
co?
Odpisz
30 grudnia 2016, 14:58
@benben7: Chińczycy są mistrzami matematyki i nie potrzebują kalkulatora
Odpisz
30 grudnia 2016, 15:04
@namtab_batman: aa...
Odpisz
30 grudnia 2016, 18:36
@namtab_batman: Ale kalkulator potrzebuje Chińczyków.
Odpisz
5 kwietnia 2019, 17:27
@benben7: żyjesz?
Odpisz
28 grudnia 2016, 21:35
Wyjaśni ktoś?
Odpisz
28 grudnia 2016, 21:44
Zgaduję, że w Chinach to jest bluźnierstwo/idiotyzm.
Odpisz
28 grudnia 2016, 21:54
Azjaci są znani z tego że ich mózgi mają moc obliczeniową je**nego komputera z NASA, więc używanie kalkulatora jest u nich nie wskazane.
Odpisz
30 grudnia 2016, 11:37
@hubikstkj: ale wiesz że komputery z NASA nie mają tak wyje**nej mocy obliczeniowej ?
Odpisz
30 grudnia 2016, 14:56
@masterhardkore: Tru, odpalili na nim snake'a i chodził w ch*j wolno
Odpisz
30 grudnia 2016, 23:24
@namtab_batman: raczej chodziło mi o to że nasa to agencja kosmiczna . jej głównym celem jest prowadzenie misji kosmicznych więc najważniejsze jest możliwość sterowania sondami ( i innymi statkami bezzałogowymi) , planowanie manewrów orbitalnych i możliwość komunikacji na ogromnych odległościach. inne rzeczy też są istotne ale jak ping w pasjansie
Odpisz
3 stycznia 2017, 16:45
@masterhardkore: to nie pasjans tylko snake i ping to opóźnienie z siecią a lagi to ścinki.
Odpisz
28 grudnia 2016, 22:04
Wytłumaczę ...
Chodzi o to, że w Chinach nauka jest najważniejsza, szczególnie u dzieci.
No i jak się stary dowiedział, że synek kalkulatora używał ... ;D
Odpisz
28 grudnia 2016, 22:17
@PrawdziwaJejowiczka: Akurat aż takie przykładanie się do nauki to domena bardziej japońska, ale to szczegół :p.
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2016, 09:05
@PrawdziwaJejowiczka: W chinach jest największa liczba samobójstw, właśnie przez te chore wymogi otoczenia. Młodzi sobie nie radzą, a że są wychowani jak są, to uważają że życie nie ma sensu. Smutne :c
Odpisz
30 grudnia 2016, 11:23
@Woj2000: Nie, w Korei jeżeli nie masz dyplomu magisterskiego, to nie uważają cię za człowieka.I nie traktują jak człowieka.
Odpisz
30 grudnia 2016, 19:59
@NaiNeko27: Uznajmy, że przesadne przykładanie się do nauki to domena większości wysoko rozwiniętych krajów azjatyckich, ponieważ nie mam ochoty na kłótnie, w którym kraju jest to zjawisko większe...
Odpisz
30 grudnia 2016, 21:23
@Woj2000: No w sumie.
Odpisz
29 grudnia 2016, 21:20
Dobrze że nie mieszkam w Chinah ;-;
(odrabiający matmę z kalkulatorem łączmy się! )
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2016, 08:41
@woda_ustronianka: *jeden z grammar nazich łączy się i poprawia ci błędy (to ja)* chinah - chinach
przed -że stawiamy tą piękną kreskę ,
Odpisz
30 grudnia 2016, 11:22
@KalkoPl: Chinach, wielką literą :)
Odpisz
30 grudnia 2016, 11:44
@StraikerPL: Dziękujemy ci, Nazi Oczywisty.
Odpisz
30 grudnia 2016, 11:25
Aż mi się scena z Family Guy przypomniała:
- ARE YOU DOCTOR?!
- No dad, I'm only ten
- CALL ME IF YOU DOCTOR
Azjaci mają to do siebie, że u nic musisz dążyć do bycia w czymś najlepszym, a w Chinach widać to bardzo dobrze. Biedne dzieciaki często nie wyrabiają.
Odpisz
30 grudnia 2016, 07:50
Widać, chińskie życie tak samo chu**we jak produkty stamtąd
Odpisz
28 grudnia 2016, 22:04
Pewnie dzielił przez 0
Odpisz
28 grudnia 2016, 21:57
smutne
Odpisz
28 grudnia 2016, 21:33
Chiny...
Odpisz
28 grudnia 2016, 21:20
Tak jest nie tylko w Chinach
Odpisz