Nie wiadomo, czy ma się cieszyć, czy obrazić
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Hobby dla faceta
To się nie może nie udać
Przerwa na herbatkę
Dobrze czasem się oderwać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2017, 23:33
Ale gw**cę na przykład takie brzydale
Odpisz
29 grudnia 2016, 22:04
Jest taki pająk. Niefajny pająk.
Odpisz
29 grudnia 2016, 22:18
Wałęsak Brazylijski
Odpisz
29 grudnia 2016, 22:31
@Pitrekkk: Nawet nie wspominaj. Na samą myśl prąd mnie przechodzi.
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2016, 22:42
Takiego to nawet zaje**ć miotłą trudno - jobany wkoczy na nią i Cię chapnie albo z bananów wyskoczy. Wyobraź sobie, idziesz do Biedry po banany, bierzesz do rąk kiść, a tu jeb!
Odpisz
29 grudnia 2016, 22:48
@Pitrekkk: Człowieku pls nie.
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:08
ja tam lubię pająki i inne owady/ pajęczaki
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:10
Moje pupilki :}
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:19
@Wladimir_Putin: pupilki z dziewczyną?
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:21
@TerratorEK: czej....co ? chyba mój mózg nie ogarnia...
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:22
@Wladimir_Putin: Słodziak. Raz dziewczyny z mojej klasy zobaczyły pająka i zaczęły się drzeć a ja go wzięłam na ręce. Kazały mi go zostawić to go położyłam w kącie żeby się wspiął na górę a któraś z nich go zdeptała... :c
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:23
@Wladimir_Putin: ręka
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:25
@TerratorEK: aaa XD
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:26
wiem....ja miałem tak samo....zabić pająka tylko za to że urodził się pajakiem A nie np. motylem...A tych patyczkow to mam ze 100 :}
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:28
@Wladimir_Putin: Super c: Ten na zdjęciu to dziecko-patyczak czy taka odmiana?
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:29
młody....ma chyba kilka tygodni...te dorosłe są o wiele większe
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:29
@Wladimir_Putin: ile ich masz?
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:29
@Pitrekkk: Wałęsa Brazylijski
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:29
@Krystiankr1: około 100
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2017, 12:39
@Wladimir_Putin: Gdzie ty je wszystkie mieścisz?
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:41
@Pandzianikki: w faunaboxach , mam 3 w pokoju
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2017, 12:45
@Wladimir_Putin: Aha,ok
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:24
@Wladimir_Putin: No możecie lubić pająki, owady ogólnie robale, ale takiego pająka co jak cie chapnie wywołuje kilkugodzinną bolesną erekcję nigdy nie polubicie. No chyba że jest się masochistą i ból to będzie tylko taki fajny dodatek.
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:28
hmmm trochę z masochisty mam
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:29
@Wladimir_Putin: Ale w fi*ta?
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:31
no nie wiem XD potrafię sobie nożem na przedramieniu wyciąć jakiś napis, znak XD
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:31
@Wladimir_Putin: wow ;-;
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:32
@Pandzianikki: albo....nie powinienem tego pisać.....
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:35
@Wladimir_Putin: E to to nic. Moi gimbusiarscy znajomi tną się codzienie, ale po jednym kopie w jajca by się w pół złożyli, a co dopiero by się stało po takim pająku...
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:37
ja się założyłem że na lekcji przebije sobie dłoń igłą na wylot....wygrałem czekoladę :}
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2017, 14:38
@Wladimir_Putin: No to se wbij igłę w fi*ta. Na kilka godzin.
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:38
@Wladimir_Putin: smaczna była?
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:39
@Pandzianikki: no...mleczna :>
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:41
chyba wolę nie....
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:41
@Wladimir_Putin: Mmmmm,moja ulubiona
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:42
@Pandzianikki: moja też :}
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:44
@Wladimir_Putin: No to chyba również wolisz nie takiego pająka.
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:48
chciałem mieć pająka...ale coś rodzina protestuje
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2017, 15:00
@Wladimir_Putin: Kupuj banany do woli. Może będzie w nich pajak.
Odpisz
1 stycznia 2017, 15:01
wolę tarantule....większa i fajniejsza
Odpisz
1 stycznia 2017, 15:26
@Wladimir_Putin: Fajna mała armia by była
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:07
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:30
"Najpierw was nagram,a potem zjem"
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:18
pocisk doskonały
Odpisz
1 stycznia 2017, 13:38
Odpisz
1 stycznia 2017, 13:14
Z jakiego to filmy / serialu???
Odpisz
1 stycznia 2017, 13:15
@GabrielaKupisz: filmu*
Odpisz
1 stycznia 2017, 13:23
@GabrielaKupisz: Można edytować komentarze
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:45
@GabrielaKupisz: To nie jest ani film, ani serial.
Odpisz
7 lutego 2018, 08:05
@GabrielaKupisz:
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2018, 16:05
@GabrielaKupisz: To jest zdjęcie a na zdjęciu rak zwany feministką
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:46
Kurde no do czego to doszło
Dostały prawa wyborcze i jeszcze nie chcą żeby je gw**cić
k a p p a
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:43
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:28
co jak co ale jak na radykalną feministkę to nawet ładnie wygląda
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:42
@blackjk: No... Tak w sumie... nie.
Odpisz
2 stycznia 2017, 00:11
@blackjk: Porównójąc do tego z tyłu, to tak
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:32
Odpisz
30 grudnia 2016, 15:24
Ej, jak się ta baba nazywa?
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:03
.
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:07
@Diego_Island: .
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:10
.
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:12
feministka
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:19
.
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:22
.
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:24
Chanty Binx.
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:12
No przecież mówiła, że on gw**ci kobiety. Gdyby nie ta tapeta nie miałaby się czego obawiać...
Odpisz
30 grudnia 2016, 00:04
tam miało być "trigerred" jak sądzę
Odpisz
29 grudnia 2016, 20:25
Yyyyy... ręką
Odpisz