Polscy szeryfowie lewego pasa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Papierowa szkoła posting
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Jakby trochę nie fair
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 29 grudnia 2016, 21:08
Takie blokowanie lewego pasa jest chyba karalne (nie jestem pewien co do osobówek, ale dla tirów na pewno)
Odpisz
30 grudnia 2016, 18:07
@Monster_: zależy czy autostrada bo jeśli tak to wtedy tylko dla tirów a jeśli nie to dla osobowych też
Odpisz
30 grudnia 2016, 20:56
@kubek2007: Na taką odpowiedz liczyłem :D
Odpisz
30 grudnia 2016, 21:19
@Monster_: a i jeszcze jak nie ma autostrady to wtedy jest wykroczenie (chyba) jazdy pod prąd
Odpisz
30 grudnia 2016, 22:23
@kubek2007: Taki przykład, E40, dwupasmówka, czy jadąc lewym pasem (tak, wiem, niebyt się da, zwłaszcza na odcinku Łańcut - Rzeszów) popełnił się wykroczenie, czy nie?
Odpisz
31 grudnia 2016, 15:21
@Monster_:
Odpisz
31 grudnia 2016, 15:24
@kubek2007:
Odpisz
29 grudnia 2016, 22:31
było
Odpisz
30 grudnia 2016, 18:00
@i_am_stressed_out: Skąd pomysł na nick?😏
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2016, 18:09
@noszkurnawszystkozajete: pewnie 21 pilotów jej doradziło.
Odpisz
30 grudnia 2016, 18:26
@noszkurnawszystkozajete: Zgadnij.
Odpisz
30 grudnia 2016, 18:46
@noszkurnawszystkozajete: Zgaduje, że z jakiejś piosenki
Odpisz
30 grudnia 2016, 21:23
@Hank1212: ojezusy tylko nie 21 pilotów proszę
to boli
ten zapis
ała
Odpisz
30 grudnia 2016, 23:09
@noszkurnawszystkozajete: rezi w oczy
Odpisz
30 grudnia 2016, 23:09
to dobrze zgadujesz
Odpisz
31 grudnia 2016, 02:31
@Hank1212: przypadek? nie sądzę
Odpisz
29 grudnia 2016, 23:41
lewy pas jest tylko do wyprzedzania
Odpisz