Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nigdy na to nie wpadną
Niezniszczalne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2016, 22:24
3 bo Generator frajdy
Odpisz
31 grudnia 2016, 23:08
@marcel22205: a kto to taki ?!?
Odpisz
1 stycznia 2017, 13:04
@kronim: To jest Młody Gimnazjalista
Odpisz
20 lipca 2017, 13:49
@marcel22205: młody chłopak,
g i m n a z j a l i s t a,
zgapia content od kolejnego młodego twórcy
G O N C I A R Z A
Odpisz
31 grudnia 2016, 18:27
pamięta ktoś tego misia z happy tree friends?
Odpisz
31 grudnia 2016, 20:03
@BOSS111: ten misio/generał?
Odpisz
31 grudnia 2016, 20:12
@LazyBone: tia
Odpisz
31 grudnia 2016, 20:37
@BOSS111: Flippy!
Odpisz
31 grudnia 2016, 22:13
@BOSS111: i co z nim?
Odpisz
31 grudnia 2016, 23:07
@LazyBone: Obejrzyj wszystkie odcinki w których brał udział to się dowiesz
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2017, 00:19
@kronim: nie chce mi się wszystkich a poza tym nwm które to
Odpisz
1 stycznia 2017, 02:10
@LazyBone: Psychopata jeden
Odpisz
31 grudnia 2016, 23:58
Młody Gimnazjalista na Jeja ? 😨
Odpisz
31 grudnia 2016, 22:55
5 bo młody gimnazjalista.
Odpisz
31 grudnia 2016, 18:26
pamiętam ten odcinek
Odpisz
31 grudnia 2016, 18:51
@snajpercat: Moze dlatego, ze jest z tego miesiaca?
Odpisz
31 grudnia 2016, 21:15
@CeeKay: Tygodnia*
Odpisz
31 grudnia 2016, 19:58
5 bo generator frajdy
Odpisz
31 grudnia 2016, 18:45
DEAD...
Odpisz
31 grudnia 2016, 18:25
R.I.P-ludzie w słuchawkach
Odpisz
31 grudnia 2016, 18:43
@BOSS111: e tam jak gram w arma 2 to takie coś to normalka :D
Odpisz
31 grudnia 2016, 18:10
ju ar newyr tu jung tu haw e wietnam flaszbaks
Odpisz
30 grudnia 2016, 15:52
Oooo... Młody gimnazjalista...
Odpisz
30 grudnia 2016, 11:33
5 bo Bartuś
Odpisz
29 grudnia 2016, 22:21
5 Bo młody gimnazjalista
Odpisz
29 grudnia 2016, 23:56
@maxiu1244: Ten moment gdy ktoś napiszę zajebisty komentarz przed tobą i zabiera ci cały fejm...
Odpisz
30 grudnia 2016, 00:24
@Donald_Trump: Tylko nie wysyłaj mnie za mur nie jeste meksykanine
Odpisz
30 grudnia 2016, 09:10
@maxiu1244: 5 bo młody gimnazjalista udaje Hugh Hefner bo chodzi w szlafroku
Odpisz
30 grudnia 2016, 09:52
@Polak123pl: A co jeżeli ma on pieniążki tylko na szlafroki i na zabawki z chinola
Odpisz
30 grudnia 2016, 10:43
@maxiu1244: Nie ma pieniążków bo przedsiębiorczy Pan Kołcz Majk je ukradl
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2016, 10:55
@Polak123pl: A co jeżeli Kołcz Majk ma trzech synów i są nimi
-Gargamel
-Ahus
-Młody gimnazjalista AKA generator frajdy
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2016, 22:02
''Ale wy na wyspach macie niskie standardy.''
~Bartek, 2k16
Odpisz
30 grudnia 2016, 08:27
Cholera. *Wyspach
Odpisz
29 grudnia 2016, 21:30
5 bo generator frajdy
Odpisz
30 grudnia 2016, 01:44
@Asasyn07: Podoba mi się ten tok myślenia
Odpisz
29 grudnia 2016, 22:32
Czy tylko ja nie lubię tzw. "memiarzy"?
Odpisz
29 grudnia 2016, 23:19
@Szymon123PL: Nope, przez przypadek dałem zielonego sorry
Odpisz
29 grudnia 2016, 23:26
@lulul: AAAA widze nawiaznie do nowej serii najlepszego ytbera <3
Odpisz
29 grudnia 2016, 23:30
@ZielonyDywanik: Staszek zawsze na propsie, ale nie tyle jego seria co postać jet ZAJEBISTA. Ten charakter, te uczucia, ten smutek pod koniec gry ;-;
Odpisz
31 grudnia 2016, 22:26
@Szymon123PL: Nie
Odpisz