Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Młodzi gniewni
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2017, 13:14
anime jest jak wymioty
brzydkie, nieapetyczne i nikt tego nie chce widziec
Odpisz
7 stycznia 2017, 22:19
Odyseusz nie lubi anime?
Odpisz
8 stycznia 2017, 00:03
@Lechuv: ja nie lubie anime
Odpisz
8 stycznia 2017, 14:27
Anime 4 life.
Odpisz
8 stycznia 2017, 15:03
@Jawer: yuck
Odpisz
9 stycznia 2017, 07:21
"nikt tego nie chce widzieć"? Polenizowałbym.
Odpisz
1 maja 2017, 23:22
Powiedział koleś z Furry na miniaturce.
Odpisz
2 maja 2017, 00:38
@Mikatrix: dostajesz zlota lopate za NEKROPOSTING!
czysz to nie dziwne, ze katana i lopata oba sie koncza na a?
Odpisz
2 maja 2017, 11:49
Podobnie jak wszystkie rzeczowniki rodzaju żeńskiego w języku polskim.
Odpisz
2 maja 2017, 11:57
@Mikatrix: wow
musisz byc bardzo interesujacy na imprezach
Odpisz
2 maja 2017, 12:41
1. Czemu niby?
2. Nienawidzę imprez. Jestem zbyt spokojnym człowiekiem na takie rzeczy.
Odpisz
2 maja 2017, 13:08
@Mikatrix: jestes nudny
to metafora
Odpisz
2 maja 2017, 15:02
Ten uczuć gdy rozpoznasz ZonkPuncha na avatarze ._.
Odpisz
13 maja 2017, 09:37
Mylisz się. Większość osób lubi anime. Pewnie nie obejrzałeś ani jednego, ale tak czy siak piszesz że jest do dupy. Tak w zasadzie jeśli wolisz oglądać "Trudne sprawy" to ja nie mam nic przeciwko.
Odpisz
19 września 2017, 20:40
nie obrażaj anime ok ?
nie to nie jest forma groźby i nic w tym guście :P
Odpisz
19 września 2017, 22:41
@masterbartek: KU*WA MAĆ
8 MIESIECY TEMU
OSIEM
M I E S I E C Y TEMU
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
NIE ODKOPUJ KU*WA MAC
Odpisz
20 września 2017, 16:22
xD
Odpisz
20 września 2017, 16:51
@masterbartek: O cholera, nie sądziłam że dostanę powiadomienie z tego obrazka... To jednak kilka miesięcy
Odpisz
20 września 2017, 16:56
@Szeru223: no widzisz xD
Odpisz
16 lutego 2018, 15:55
kys
Odpisz
16 lutego 2018, 17:49
@kasjan132pl: diamentowa łopata nekropostingu
Odpisz
16 lutego 2018, 17:57
@Jawer: <3
Odpisz
16 lutego 2018, 19:46
@kasjan132pl:
Odpisz
16 lutego 2018, 20:05
nie kys
Odpisz
16 lutego 2018, 20:56
@kasjan132pl: :^)
Odpisz
2 czerwca 2018, 18:27
mówisz nie odkopywać?
Odpisz
2 czerwca 2018, 22:47
@SaddyPandaPL: tO TY KU*WA ODKOPALES
Odpisz
2 czerwca 2018, 23:26
co ja? nieprawda!
Odpisz
3 czerwca 2018, 03:53
@SaddyPandaPL: niezamknisgjs ises fosspldspdlsp
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2019, 11:14
zakurzył się trochę ten wątek, pora go trochę wyczyścić (odkop sprzed roku dobra rzecz)
Odpisz
13 lipca 2021, 09:16
*diabelski śmiech* ożywmy ten wątek
Odpisz
1 stycznia 2017, 21:58
jaki tytuł nosi anime z obrazka?
Odpisz
3 stycznia 2017, 20:03
@Patryk85: Kiniiro Mosaic
Odpisz
7 stycznia 2017, 12:10
@radex2: dziękuje zacny przedstawicielu rasy ludzkiej
Odpisz
4 stycznia 2017, 20:18
Aha... Ale azja dobra ...
Odpisz
30 grudnia 2016, 17:30
Polecicie jakieś fajne anime?
Odpisz
30 grudnia 2016, 17:33
A jakie preferujesz ?
Odpisz
30 grudnia 2016, 17:35
Jak chcesz mieć feelsy, to Tokyo Magnitude 8.0 jest spoko
Odpisz
30 grudnia 2016, 17:38
boku no pico
Odpisz
30 grudnia 2016, 17:39
pokemon
Odpisz
30 grudnia 2016, 17:39
pico no boku
Odpisz
30 grudnia 2016, 17:40
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Odpisz
30 grudnia 2016, 17:41
JoJo's Bizarre Adventure. Zajedwabista seria, choć brutalna w luj. Polecam zobaczyć.
Odpisz
30 grudnia 2016, 17:44
@erykos123: Ogólnie nie wiem. Opiszecie jakieś fajne?
Odpisz
30 grudnia 2016, 17:47
One panach man.
Odpisz
30 grudnia 2016, 17:51
boku no pico
Odpisz
30 grudnia 2016, 17:51
Naruto i Shippuuden,ded note , madoka (coś tam coś tam)
Odpisz
30 grudnia 2016, 17:53
Attack on Titan
Death note
(lekko zboczone i dla jaj) Dokuro-chan
Odpisz
30 grudnia 2016, 18:04
Boku no hero academia
Odpisz
30 grudnia 2016, 18:10
Rinkan Biyaku Chuudoku: Nigeba Nashi! 1428-nin no Seito Zenin ni Sex Sareru Reijou Sayaka.
Odpisz
30 grudnia 2016, 18:12
Ale powiedzcie o co w nich chodzi bo dacie mi jakieś hentajce xD
Odpisz
30 grudnia 2016, 18:16
W moim chodzi mniej więcej o to, że chłopak odkrywa sekret swojej rówieśnicy ze szkoły. Ten sekret to to, że dziewczyna się puszcza na orgiach za narkotyki. Chłopak postanawia ją szantażować, puszczając film z jej "akcjami" przy niej i chłopakach z klasy. Nasz "bohater" stwierdza przy okazji fakty, że ona jest nimfomanką oraz jest uzależniona. W zamiast za żółty marihuanen dziewoja staje się obiektem wyżycia seksualnego. Dalej to jakoś leci. (Mogę nie pamiętać wszystkiego.)
Odpisz
30 grudnia 2016, 18:40
Ja chcesz sportówkę to polecam Haikyuu!!, a jak po prostu jakieś dobre to Fullmetal Alchemist: Brotherhood, No Game No Life i Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu.
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2016, 18:44
FMA brotherhood. Świat w którym zamiast techniki rozwinęła się alchemia. Główni bohaterowie uczą się jej od dziecka i nawet im wychodzi do czasu gdy tracą części ciała (młodszy skończył zamknięty w zbroji). Przez całą serię szukają sposobu na powrót do dawnego stanu. W tle zajebiste walki, konflikty i wojna domowa. Jeśli lubisz te klimaty spróbuj jeden odcinek zobaczyć i potem samemu osądzić.
P.S nie mylić ze zwykłym FMA
Odpisz
30 grudnia 2016, 19:22
@MrHenderson: Dzięki, na pewno obczaje!
Odpisz
30 grudnia 2016, 20:11
Vampire Knight. Zarąbiste
Odpisz
1 stycznia 2017, 08:43
Darude Sandstorm
Odpisz
1 stycznia 2017, 09:37
Mekaucity Actors, Blood Lad, Sakurasou no Pet na Kanojo
z tasiemców to: Fairy Tail, Naruto, Beelzebub
Odpisz
1 stycznia 2017, 09:41
@CrazzyMonte: O czym to?
Odpisz
1 stycznia 2017, 09:48
Zależy które xd
Odpisz
1 stycznia 2017, 09:50
@CrazzyMonte: Dajesz wszystkie naraz. Cos ogarnę.
Odpisz
1 stycznia 2017, 10:26
JoJo's Bizarre Adventure
Część 1 Napakowany dżentelmen walczy ze swoim przyrodnim bratem który stał się wampirem.
Część 2 Napakowany wnuk poprzedniego bohatera wraz z napakowanym włochem i milf, przy pomocy nazistów walczą z trzemo azteckimi bogami fitnessu.
Resztę lepiej nie mówić. Obejrzyj natychmiast w szczególności część drugą.
Odpisz
1 stycznia 2017, 10:38
Nie chce mi się wszystkich opisywać :(
jestem leniwy
Odpisz
1 stycznia 2017, 10:45
bananya
Odpisz
1 stycznia 2017, 11:25
@NitroNinja: Zachęciłeś.mnie. ;_;
Odpisz
1 stycznia 2017, 11:45
Yosuga no Sora.
Taki fajny romansik, trochę harem, ale znajduje się tam wątek incestowski.
Wiem bo oglądałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
1 stycznia 2017, 11:46
Upośledzona apka.
Odpisz
1 stycznia 2017, 11:51
to jest hentajec
Odpisz
1 stycznia 2017, 11:57
Code Geass obowiązkowo
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:16
Oni Chi Chi
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:17
@Disrupter: 🔴 taktyczna kropka obserwowania tematu
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:25
@Awp_Asiimov: Zdecydowanie tak.
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:26
jeśli lubisz krwawą siekę to polecam Parasite the maxim o gościu którego ręka została zmieniona w .... w sumie nie wiem w co, jakąś osobną formę życia której nie udało się opanować mózgu gospodarza . Tych form życia jest więcej i polują na ludzi w celach konsumpcyjnych :l .
Mogę też spokojnie polecić assassination class room o żółtym kałamarnicowatym gościu który chce być nauczycielem idealnym i żeby jego podopieczni pokonywali swoje słabości i takie tam . Poza tym faktem wszyscy chcą go zabić bo jest szybszy niż myśliwce i twierdzi że wysadził księżyc i zrobi to samo na ziemi jeśli jego uczniowie go nie powstrzymają
Tokyo ghul może ? w sumie nie wiem bo strasznie odrażająca zwłaszcza na początku ale później ciężko było się oderwać . opowiada o chłopcu który po ,, wypadku" otrzymał narządy ghula , takiego kogoś który wygląda jak człowiek ale jest szybszy silniejszy i strasznie szybko się regeneruje . Poza tym nie mogą jeść nic innego niż ludzkie mięso bo reszta jest dla nich obrzydliwa i ,,niezdrowa" .Sceny walki są po prostu cudne
Is this a zombie? - naprawdę kisłem kiedy to oglądałem :D . dawno się tak nie uśmiałem oglądając cokolwiek . Opowiada o gościu który został zabity przez nie znanego seryjnego mordercę ale później wskrzeszony przez nekromantkę co uczyniło go nieśmiertelnym (w dalszym ciągu odczuwa ból ) . No i wiadomo potwory , złoczyńcy , pełno lasek , które z chęcią robią krzywdę naszemu bohaterowi :D , gadająca piła mechaniczna i różowa kiecka :l .
Myślę że na razie wystarczy jak by coś wal śmiał to podam więcej rekomendacji albo coś ^_^
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:33
@wikilast: Tokyo Ghula obczaję już teraz 😊
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:39
Cieszę się, że mogłem być pomocny ^_^
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:46
@wikilast: I tak na 1. miejscu pozostanie One Punch Man. Manga zamówiona.
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:48
Nie ma za co. ;-)
Odpisz
1 stycznia 2017, 13:03
Szybko się wczułeś. Z tego co ktoś wcześniej pisał to Code Geas jest o kolejnym licealiście który znudzony życiem zorganizował oddział rebeliantów i dąży do przejęcia świata z przyszłości gdzie więcej jest humanoidalnych robotów niż czołgów. Są 2 sezony i każdy udowadnia że bohater jest geniuszem i jednocześnie w coraz większych kłopotach. Do tego posiada moc czyli tytułowy geas, pozwala on dać bylekomu rozkaz a ten będzie musiał go wypełnić bez własnej woli. Np. Strzelce se w łeb. Zabij tamtych ludzi. Nie umieraj (przez ten ostatni rozkaz w mieście spadła atomówka). Jeśli jesteś zainteresowany to sprawdź opis w internecie lub jakiś trailer.
Odpisz
1 stycznia 2017, 13:11
Highschool DxD uehehehe
Odpisz
1 stycznia 2017, 13:56
@MrHenderson: Nie znalazłem tego.
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:02
Żartujesz?
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:33
absolute duo
monster monsumo (cos tskiego nie pamietam)
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:40
Black Bible
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:40
@Kto_Inny: One pieca znalazłem tej goes czy jakoś tam.
Odpisz
1 stycznia 2017, 15:29
czego? Ze stron gdzie po polsku można oglądać to anime odcinki, kreskoweczki, shinden i kreskowka
Odpisz
1 stycznia 2017, 15:30
Monster Musume no Iru Nichijou
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:43
@NM_Senpai: higurashi no nakukoroni watanagashi-hen
Odpisz
2 stycznia 2017, 12:40
@Sebzer: To ma być anime dla niego nie dla jego kolegi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2017, 22:14
pokemon
jedyne jakie oglądam
Odpisz
4 stycznia 2017, 17:25
Podziel się nickiem na malu to coś znajdziemy :)
Odpisz
4 stycznia 2017, 19:16
@abbys96: Na czym?
Odpisz
4 stycznia 2017, 19:30
Chyba chodzi o My anime list. Taka strona.
Odpisz
4 stycznia 2017, 19:37
@MrHenderson: Spoko dzięki! :)
Odpisz
1 stycznia 2017, 09:13
Papa Franku potwierdza
Odpisz
1 stycznia 2017, 11:17
@lorax12: Czemu to wszędzie piszesz? ;____;
Odpisz
1 stycznia 2017, 21:51
Bo to prawda
Azjaci mają małego
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:03
@lorax12: Nie jestem Azjatą ;-;
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:12
ale masz małego
Odpisz
1 stycznia 2017, 23:14
@lorax12: Zdziwiłbyś się ( ͡° ͜ʖ, ͡° )
Odpisz
2 stycznia 2017, 06:59
hehehe
Nie
Bądźmy ze sobą szczerzy
Odpisz
2 stycznia 2017, 23:03
@lorax12: sprawdzałem lorax`ie nie okłamuje cię
Odpisz
3 stycznia 2017, 06:56
@DziwnyPan: ...
Odpisz
1 stycznia 2017, 21:55
O boże zawsze jak widzę taki obrazek to słyszę ayayayaya ;-;
Odpisz
1 stycznia 2017, 10:51
?
(Nigdy nie oglądałem Japońskiego porno wiec nwm jaka jest erekcja azjatów)
Odpisz
1 stycznia 2017, 13:38
Nawet jak obejrzysz to się nie dowiesz, bo penisy są ocenzurowane. Japońska logika, hentaice z napalonymi ośmiornico-potworami gw**cącymi wszystko co ma otwór jest spoko, ale beniz w pornosie jest już be, nie wolno patrzeć
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:15
sutgi og pisdenen nein
Odpisz
1 stycznia 2017, 17:22
Czyli nie powiesz mi o co chodzi w obrazku? Bo chyba nie o to że ich szkoła jest ocenzurowana...
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:19
Azjaci podobno maja mikroskopijne członki, co za tym idzie raczej nie są też zbyt twarde
Odpisz
1 stycznia 2017, 19:26
Dowiesz się po długości ocenzurowanego kawałka
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2016, 17:41
Taraz rozumiem dlaczego w Afryce tak dużo czarnych nie kończy szkół.
Odpisz
30 grudnia 2016, 19:00
@wizajn: Jak często zmieniasz avatary? Po każdej wizycie na r34 ?
Odpisz
30 grudnia 2016, 19:03
@popek9001: co tydzień.
Odpisz
1 stycznia 2017, 11:52
@wizajn: ja od początku konta mam jeden
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:46
@CoolSceleton95: papierus xD
Odpisz
1 stycznia 2017, 15:56
@remigiuszkam8: sznas
Odpisz
1 stycznia 2017, 13:14
Trochę lepiej to brzmiało w oryginale , bo hard to wyraz dwuznaczny : twardy i ciężki
Odpisz
1 stycznia 2017, 11:15
Wtedy jest jeszcze gorzej
Odpisz
1 stycznia 2017, 11:14
@Shibitsu: Teraz nie mogę ich pousuwać, bo apka twierdzi, że nie należą do mnie...
Odpisz
31 grudnia 2016, 09:04
Kiniro Mosaic, odpowiedź na typowe pytanie
Odpisz