Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lorax12

1 stycznia 2017, 22:11

Po śmierci jest tylko Duda

Avatar ALKATRAZ

1 stycznia 2017, 15:19

ja też się nad tym zastanawiałem, niektórzy ludzie się zamrażają bo kochają żyć

Avatar Gryfonides

30 grudnia 2016, 23:50

Tylko błagam, nie rozpętujmy znowu wojen religijnych.

Avatar TheTemplar

30 grudnia 2016, 23:50

Mam dla was przykrą wiadomość. TO jest po śmierci...

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2017, 15:57

@TheTemplar: Po śmierci jest babcia odlatująca na krześle?

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2017, 16:06

jebłem

Avatar Jasnowidz

30 grudnia 2016, 23:44

Po śmierci wędrujesz do nieba gdzie anioły wybierają ci kim będziesz w następnym życiu

Avatar CrazzyMonte

30 grudnia 2016, 23:47

@Jasnowidz: To twoja teoria xd tak naprawdę też tego przecież nie wiesz xd więc czemu od razy twierdzisz że tak jest? :P

Avatar ciamciol

30 grudnia 2016, 23:48

@Jasnowidz: Nah, w Raju zostaje tylko radość z przebywania z Bogiem. Przyszłe życie nie wchodzi w grę.

Avatar Jasnowidz

30 grudnia 2016, 23:49

@ciamciol: Tak może być

Avatar ciamciol

Edytowano - 30 grudnia 2016, 23:55

@Jasnowidz: No przedstawiam swoją teorię.
"Nah" nie miało tu znaczyć czegoś w stylu "Nic nie wiesz szczylu to się nie wypowiadaj" lub "nie masz racji".

Avatar Jasnowidz

Edytowano - 30 grudnia 2016, 23:57

@ciamciol: Według mnie to jest tak że gdy ktoś umiera trafia do czyśćca skąd zostaje przekierowany do nieba lub piekła. Wtedy niektórzy ludzie mają ,,drugie szanse" i mogą wrócić na ziemie jako ktoś inny lub coś

Avatar ciamciol

Edytowano - 31 grudnia 2016, 00:00

@Jasnowidz: Moim zdaniem od tego jest Sąd Ostateczny. Do czyśćca trafiają dusze zabłąkane które jednak idą ku Bogu. A na dół ci którzy się od Boga odwrócili.

Avatar Davido

1 stycznia 2017, 15:09

@ciamciol: Być może po śmierci każdy staje się stwórcą?

Avatar CrazzyMonte

1 stycznia 2017, 15:13

@Davido: ;-;

Avatar creeper_girl

1 stycznia 2017, 15:48

@Davido: Znowu funkcji Boga ci się zachciało?

Avatar kasza_w_sprayu

1 stycznia 2017, 15:57

@ciamciol: Według jakże fantazyjnej teorii to sen z którego cię nie wybudzą v:

Avatar Davido

1 stycznia 2017, 16:22

@creeper_girl: Czo? Ja tylko przedstawiam jakąś możliwość, nie mówię, że tak jest.

Avatar ciamciol

1 stycznia 2017, 18:31

@kasza_w_sprayu: Ta "fantazyjna teoria" nazywa się wiara. I ja mam powody żeby wierzyć. Więc wierzę.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Niegrzeczny Oskarek

To będzie bolało

Lekko nie będzie

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka