Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
To się nie może nie udać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie są aż takie pyszne
Pozdrawiam świetliki
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2017, 16:55
"A pod Kurskiem w okopach, pośród trupów i krwi, byłem w tedy sierżantem a w boju! Za moimi plecami stali tacy jak ty, a ty żyjesz tu sobie, w pokoju."
Odpisz
3 lutego 2017, 18:22
@bartus99: a karabin Ci dać, a do boju cię gnać...
Odpisz
3 lutego 2017, 20:52
@jasioolaizosia2: ...A ty wódę tu chlasz z kombatantem!
- Czułem się jak w okopie w kurskim piekle gdzieś tam
Gdzie kapitan był jeszcze sierżantem
Odpisz
31 maja 2019, 23:20
@bartus99: skąd ten zacny cytat?
Odpisz
1 czerwca 2019, 10:54
@ePiotrek2003: Jacek Kaczmarski
Odpisz
3 czerwca 2019, 16:41
@jasioolaizosia2: Znalazłem "Wydarzenia w Knajpie"
Odpisz
2 stycznia 2017, 16:40
Pierwszy mem "w tym typie", który mi się w jakimś stopniu podoba.
Te Spongeboby były żenujące.
Odpisz
2 stycznia 2017, 07:32
Autorze tak będziesz wrzuczał każdy sprzęt który brał udział w bitwie?
Odpisz
2 stycznia 2017, 14:07
@Klulik: To mój jedyny obrazek od sporego czasu, nie wrzucałem żadnych spongebobów.
Odpisz
2 stycznia 2017, 15:32
@FuryGaming: No to dobrze.
Dokładniej to była bitwa na Łuku Kurskim.
Odpisz
2 stycznia 2017, 15:48
@Klulik: Wiem, ale już napisałem pod Kurskiem i tak ludzie znający te wydarzenie będą wiedzieli o jakie miejsce chodzi.
Odpisz
2 stycznia 2017, 11:45
Czy to już postmemizm?
Odpisz
2 stycznia 2017, 12:16
@Fox__: To już postmemizm.
Odpisz
2 stycznia 2017, 10:40
Niedługo wybuchnie wojna domowa na jeja.
Odpisz
2 stycznia 2017, 07:39
aha
Odpisz
2 stycznia 2017, 07:14
Hah stockowe działo...
Odpisz
2 stycznia 2017, 07:20
@srarwars: Jakie stockowe ? Tygrys I miał tylko jedną 88mm innych dział nie miał.
Odpisz
2 stycznia 2017, 07:30
@FuryGaming: Nie zrozumiałeś... w WoTcie twórcy lub dział za to odpowiedzialny podarował tygrysowi długą 88.
Odpisz
2 stycznia 2017, 08:33
@srarwars: O nie tylko nie to! znawca I i II wś bo gra w wota. wypowiada się widząc w grze czołgi znikające w środku pola,czołg przebity parę razy i ch*j ze załoga już z trzy razy strzeliła kopytami Ale on ma jeszcze 3 hp!!!!
Odpisz
2 stycznia 2017, 10:41
@LemonNADE: Myślę że kolega wyżej tylko naśmiewał się z mechaniki tej gry a nie pisał poważnie...
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2017, 14:58
@LemonNADE: Po czym stwierdzasz ze uznaję się za znawce I i II WŚ??
Odpisz
31 grudnia 2016, 16:09
Wygląda trochę jak czarno-biały fragment SpongeBoba.
Odpisz
31 grudnia 2016, 12:21
Najpiękniejszy okres 2 wojny światowej
Odpisz
31 grudnia 2016, 12:07
a tutaj koloryzowane
Odpisz
2 stycznia 2017, 07:28
@generalpartyzantkijeja: Kolory so much.
Odpisz
2 stycznia 2017, 11:17
@generalpartyzantkijeja: To wygląda trochę jak gra, tak w ogóle czemu twój komentarz ma tyle strzałek w dół?
Odpisz
15 marca 2017, 13:59
@dawidos1212: bo dodał czołg który jest jednym z nowych modeli a aktualnie temat jest o 2 wojnie światowej
Odpisz
25 czerwca 2017, 21:44
@dawidos1212: dlatego że to jest T-54 albo 55 i to prawdopodobnie choć nie jestem pewien jest wojna w zatoce ale mogę się mylić
Odpisz
25 czerwca 2017, 21:44
@generalpartyzantkijeja: pomyliły ci się wojny kolego
Odpisz
25 czerwca 2017, 22:21
@Filipsss: troche puźno
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2017, 22:30
@generalpartyzantkijeja: wiem zapomniałem odkopać *kop kop* xd ale ten T-55/56 to był zbyt rażący błąd ;-;
Odpisz
26 czerwca 2017, 00:13
@Filipsss: tu nie miało chodzić o pojazd tylko o osobe widoczną na stanowisku dowódcy
Odpisz
26 czerwca 2017, 10:32
@generalpartyzantkijeja: wait wait.... czy to nie hitler? :O
Odpisz
26 czerwca 2017, 11:37
@Filipsss: nie to nasz sławny ytber Rojo
Odpisz
26 czerwca 2017, 12:36
@generalpartyzantkijeja: nie znam
Odpisz
31 grudnia 2016, 11:36
Gdzie ten murzyn?
Odpisz
31 grudnia 2016, 11:52
@xAzumiKx: Pod czołgiem
Odpisz
31 grudnia 2016, 11:36
Tygrysek <3
Odpisz